Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hčerka zanosila z luzerjem

Hčerka zanosila z luzerjem

Hči, 20 let, pred par dnevi je povedala, da je naredila test in je noseča, da jima je kondom počil. S tipom je kakih 9 mesecev, ona študira, 1. letnik, ima še dva izpita do konca, težak faks, ampak je delala vsa ta leta, da je prišla not. Odkar je z njim, je zelo popustila. Tip je star 22, videli smo ga nekajkrat in ni naredil pozitivnega vtisa. Gimnazije ni končal, baje nekaj priložnostno dela vsake kvarte enkrat, drugače pa dobiva žepnino od mame. Nobenih ciljev v življenju. Sem upala, da se ga bo naveličala, videla, da nista za skupaj. Zdaj pa tole, hči živi še doma, on pa pri svojih, vsake toliko se vidita, on pri nas še ni prespal, ona pri njem je.

Zdaj nekaj cinca, on baje bi imel otroka, jaz in mož sva striktno za splav, dokler ni toliko samostojna, da otroka dejansko lahko ima. Mož robanti, da jo bo vrgel iz bajte, če se odloči za otroka. Naj gre k njemu (živijo v trosobnem stanovanju), njegova starejša sestra se je odselila, on živi z mamo in očetom. Mi imamo sicer hišo, ampak res mi ne pade na pamet, da bi se zdaj on vselil k nam oz. če bi obdržala otroka, da bi hodil sem, najbrž prespal itd.

Hčero bi rada spravila k pameti, tip ni zanjo. Saj če bi imela okej tipa, ne rečem. Bi stisnili zobe, se nekako zmenili in preživeli, ampak tole bo katastrofa, če se odloči za otroka.

Kaj bi vi naredili? Če bo hotela roditi, kaj naj, čisto sem že na koncu z živci, sem 50+ in se mi res ne ljubi z dojenčki se ukvarjat, kar bi najbrž se, če bi hčera bila pri nas z otrokom in študirala dalje. Starejša hči se je že odselila, ima svojo družino, uživam tu in tam, ko pripelje oba vnuka, ampak tu in tam in to je to. Pomagajte z nasveti.

 

Razloži ji kakšna je realnost. Punca razmišlja s češpljo zato ima luzerja, verjetno ni najbolj brihtna. Češpljo ji je nafilal, verjetno pa že vidi kako se bo prislinil na gotovo, v hišo.

Če si se že odločila, kaj tu sprašuješ?

nova
Uredništvo priporoča

Ubila bi svojega vnuka?resno?naučila bi jo da se pri 20 študira ne pa seksa

izmisli si boljšo temo za klike.

Predstavljaj si, da gre hči na splav, tip jo pusti, hči zapade v depresijo, faksa ne konča in jo imaš pri 40 v mansardi brez moža brez otrok z občasnimi službami.

Pusti jo pri miru in ji ponudi support.

Če se bo tip hotel naselit k vam dajta pogoje pol stroškov brez trte mrte in pol dela okoli bajte. Kdo bo plačeval on ali ona vaju ne briga. Saj bo prišla k pameti. Enega vnuka pa boste tudi gor spravli. Bo pa tip doma za varuško, hči pa bo končala faks in šla delat.

Samo ne jima pri vsem štange držat. Naj se zaneseta najprej na sebe. Ker takšni zeti potem hitro porinejo vnuka babicam oni pa frlijo naokoli.

Odgovor na objavo uporabnika
cona udobja, 25.07.2022 ob 10:07

izmisli si boljšo temo za klike.

Ni tema za klike! Zakaj to vedno poudarjate? Zakaj bi vse bila provokacija? A se vam res zdi tako nemogoče, da 20-letnica zanosi?

Tisti, ki govori, kako naj bi jo naučila, naj se namesto seksanja raje uči, ali nima otrok ali živi v blaženi nevednosti.

Odgovor na objavo uporabnika
napa zgodba, 25.07.2022 ob 10:09

Predstavljaj si, da gre hči na splav, tip jo pusti, hči zapade v depresijo, faksa ne konča in jo imaš pri 40 v mansardi brez moža brez otrok z občasnimi službami.

Pusti jo pri miru in ji ponudi support.

Če se bo tip hotel naselit k vam dajta pogoje pol stroškov brez trte mrte in pol dela okoli bajte. Kdo bo plačeval on ali ona vaju ne briga. Saj bo prišla k pameti. Enega vnuka pa boste tudi gor spravli. Bo pa tip doma za varuško, hči pa bo končala faks in šla delat.

Samo ne jima pri vsem štange držat. Naj se zaneseta najprej na sebe. Ker takšni zeti potem hitro porinejo vnuka babicam oni pa frlijo naokoli.

Če se bo tip hotel naselit k vam dajta pogoje pol stroškov brez trte mrte in pol dela okoli bajte. Kdo bo plačeval on ali ona vaju ne briga.

Dobra štorija, če bi bili v idealnem svetu. V reali pa tale luzer nima keša, mogoče bo kaj našel in zdržal par tednov, nekaj plačal, potem pa spet tri mesece nič. A naj ga ven vržejo, hči pa vsa obupana?

V reali se te zgodbe končajo najdlje čez nekaj let. Punca bo ostala brez izobrazbe in možnosti za dobro službo, sekirala se bo itak konstanto zaradi luzerja, pa še otrok zraven.

Poskušaj jo prepričat v splav.

Zakaj bi sprejemala mnenja neznancev in se na podlagi tega odločala, avtorica, če pa si že odločena?

No moj je bil pri 22 podoben (ok nama ni kondom počil) “luzer”. Foter ga videt ni mogel. 3+2 letna šola, faks ni šans, jaz atijeva punčka, straight A student od 1 razreda pa do zadnjega letnika magisterija ne težkem faksu.

Sedaj pri 35 ima svojo dobro stoječo firmo in jaz živim na njegov račun.

Odgovor na objavo uporabnika
kaj naj, 25.07.2022 ob 10:00

Hči, 20 let, pred par dnevi je povedala, da je naredila test in je noseča, da jima je kondom počil. S tipom je kakih 9 mesecev, ona študira, 1. letnik, ima še dva izpita do konca, težak faks, ampak je delala vsa ta leta, da je prišla not. Odkar je z njim, je zelo popustila. Tip je star 22, videli smo ga nekajkrat in ni naredil pozitivnega vtisa. Gimnazije ni končal, baje nekaj priložnostno dela vsake kvarte enkrat, drugače pa dobiva žepnino od mame. Nobenih ciljev v življenju. Sem upala, da se ga bo naveličala, videla, da nista za skupaj. Zdaj pa tole, hči živi še doma, on pa pri svojih, vsake toliko se vidita, on pri nas še ni prespal, ona pri njem je.

Zdaj nekaj cinca, on baje bi imel otroka, jaz in mož sva striktno za splav, dokler ni toliko samostojna, da otroka dejansko lahko ima. Mož robanti, da jo bo vrgel iz bajte, če se odloči za otroka. Naj gre k njemu (živijo v trosobnem stanovanju), njegova starejša sestra se je odselila, on živi z mamo in očetom. Mi imamo sicer hišo, ampak res mi ne pade na pamet, da bi se zdaj on vselil k nam oz. če bi obdržala otroka, da bi hodil sem, najbrž prespal itd.

Hčero bi rada spravila k pameti, tip ni zanjo. Saj če bi imela okej tipa, ne rečem. Bi stisnili zobe, se nekako zmenili in preživeli, ampak tole bo katastrofa, če se odloči za otroka.

Kaj bi vi naredili? Če bo hotela roditi, kaj naj, čisto sem že na koncu z živci, sem 50+ in se mi res ne ljubi z dojenčki se ukvarjat, kar bi najbrž se, če bi hčera bila pri nas z otrokom in študirala dalje. Starejša hči se je že odselila, ima svojo družino, uživam tu in tam, ko pripelje oba vnuka, ampak tu in tam in to je to. Pomagajte z nasveti.

 

Kdaj se boste glupe mame naučile, da otroku ne moreš ti izbirati partnerja?

Četudi jo vržeta ven bo ona z njim in imela otroka s tem po tvoje “luzerjem”!

Pusti ju naj terata svoj life, kako se naj osamosvoji, če ji grdo govoriš o partnerju!!! Kakorkoli obrneš je ona z njim! Če jo napodita od doma pa vesta, da bo tudi manj stikov s tem otrokom (vnukom od luzerja) poskusi raje win-win pogovor. Povej kaj vaju moti in kako boste skupaj tole rešili. Če pa meniš, da vseeno ni prav, pa žal, nimaš veliko pri tem. Če bi se s hčerko več ukvarjala prej pa mora tudi ONA nebi izbirala ravno luzerje. po tvoje…joj kook ste ene mame modre

hčerka stara 20 let,  študira, 1. letnik, ima še dva izpita do konca, težak faks, ampak je delala vsa ta leta, da je prišla not.

 

koliko let je delala, da je prišla not?

daj malo to dodelaj no, ne se že pri prvem stavku obesit. kolikor vem, je večina študentov prvega letnika zdaj stara približno 20 let, ker je večina stara 19, ko končajo srednjo šolo.

 

Morda študira medicino, fizioterapijo, farmacijo – tam moraš biti že na gimnaziji best of the best.

za jutranjo tabletko tudi ni slišala?

Odgovor na objavo uporabnika
brez zamere, 25.07.2022 ob 10:18

No moj je bil pri 22 podoben (ok nama ni kondom počil) “luzer”. Foter ga videt ni mogel. 3+2 letna šola, faks ni šans, jaz atijeva punčka, straight A student od 1 razreda pa do zadnjega letnika magisterija ne težkem faksu.

Sedaj pri 35 ima svojo dobro stoječo firmo in jaz živim na njegov račun.

ja ampak tole je redkost. razumem jo kot mamo, vseeno je pa zadnja od hčere. luzerja očitno ljubi. !

poznam primer, skoraj 2 leti jo je varal vsi smo vedeli tudi ona, dobila dokaze, pa je vseeno zanosila z njim, mu rodila hčero, vsi smo bili proti in oh in sploh, pa ste še vedno skupi! oče je dober, kako je pa med 4 stenami pa vesta samo onadva….

 

Odgovor na objavo uporabnika
Sam povem, 25.07.2022 ob 10:23

Morda študira medicino, fizioterapijo, farmacijo – tam moraš biti že na gimnaziji best of the best.

ti očitno tudi ne, zato si ga pa nagnila:) Nika

Odgovor na objavo uporabnika
očitnohočeotroka, 25.07.2022 ob 10:23

za jutranjo tabletko tudi ni slišala?

Ja je slišala za jutranjo tabletko. In jo tudi vzela naslednji dan. Sem doktorirala v zadnjem tednu o jutranji tabletki, tako da ti lahko povem, da ni uspešna, če je bil seks točno med ovulacijo! In očitno je bil.

Ja, delala je na tem, da pride na ta faks, kot so že povedali, je na eni izmed zgoraj omenjenih fakultet, in ja, na gimnaziji je bila odlična.

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 25.07.2022 ob 10:20

hčerka stara 20 let,  študira, 1. letnik, ima še dva izpita do konca, težak faks, ampak je delala vsa ta leta, da je prišla not.

 

koliko let je delala, da je prišla not?

daj malo to dodelaj no, ne se že pri prvem stavku obesit. kolikor vem, je večina študentov prvega letnika zdaj stara približno 20 let, ker je večina stara 19, ko končajo srednjo šolo.

 

To, da ti, čekdisaut, nisi delala nič, da si lahko prišla na kak faks (ali pa- zelo verjetno- tudi nisi), pove veliko več o tebi kot o avtoričini hčeri.:)

Odgovor na objavo uporabnika
kaj naj, 25.07.2022 ob 10:28

Ja je slišala za jutranjo tabletko. In jo tudi vzela naslednji dan. Sem doktorirala v zadnjem tednu o jutranji tabletki, tako da ti lahko povem, da ni uspešna, če je bil seks točno med ovulacijo! In očitno je bil.

Ja, delala je na tem, da pride na ta faks, kot so že povedali, je na eni izmed zgoraj omenjenih fakultet, in ja, na gimnaziji je bila odlična.

očitno je folirala par dobrih predmetov, pa s trudom je prišla na gimnazijo…neke osnove življenja ji pa nista dala…pol pa sprejmita, da bo pri 30 že ločena s pamžem

Na lep način ji poskušaj dopovedati, da tole ne bo šlo. Da naj se odloči za splav v svoje dobro, saj s tem tipom ni prihodnosti. Potem pa naj se sama odloči, ampak dejansko, ona in otrok, tipu ne dovoli, da se vseli, lahko pride tu in tam na obisk. Ko bo dobil redno službo in jo vsaj tri mesece obdržal, pa lahko govorite o tej možnosti, seveda ob plačilu stroškov, nabavi živeža itd.

kurba se mi smiliš: glupa mati, glupa hčera…

SIN JE 20. NJEGOVA 21, VSA PANIČNA STA PRILETELA KAJ ČE JE NOSEČA? PA OBA ŠTUDIRATA, IMATA KJE BIT, NEBI BIL PROBLEM Z VNUKOM, PA VENDAR STA DRUŽNO REKLA, DA GA NE BOSTA IMELA, KER IMATA CILJE…TOREJ POSLUŠAJ OTROKE.

V taki situaciji bi jo pustila, da se odloci sama.

Poskusala bi se zelo nevtralno pogovoriti z njo, poudarila bi vse pluse in minuse, predlozila bi ji vse mozne scenarije, tako slabe kot dobre, odloci naj se pa cisto sama, ne glede na fantove zelje, sama po svoji volji in svoji vesti.

Karkoli bi se odlocila, bi jo podprla in to bi ji tudi dala vedet, da bom vedno in v vsakem primeru tu za njo.

 

Sem tvojih let, svojega dojencka ne bi imela, vnuka pri nas doma pa brez tezav, bi se ze organizirali tako, da bi bilo za vse prav in ni vrag, da trije odrasli ne bi uspeli poskrbeti za enega dojencka.

Odgovor na objavo uporabnika
nika sem, 25.07.2022 ob 10:35

očitno je folirala par dobrih predmetov, pa s trudom je prišla na gimnazijo…neke osnove življenja ji pa nista dala…pol pa sprejmita, da bo pri 30 že ločena s pamžem

Kateri nick pa imaš ti ponavadi? Na vsaki temi samo napadaš in noriš! Kaj to pomeni, da je folirala par dobrih predmetov?? Daj se baba vzemi v roke! S trudom je prišla na gimnazijo?? Avtorica pravi, da je bila na gimnaziji odličnjakinja! Pa o čem ti blebečeš? Če si ti končala poklicno in si zabita, niso vsi taki. Zakaj ji starša ne bi dala osnov? Punca je pač zaljubljena, v teh letih ne gledaš na to, da partner nič nima in se mu nič ne da. Ji je zavrtel glavo, ko se bo pa zbudila, bo pa z otrokom in brez njega. Zato mamo skrbi. Ja, punca je naredila napako, ampak pizda no, a če mlada oseba naredi napako, so pa takoj starši krivi in je niso znali “prav vzgojit”?? A če bi tista tableta po odnosu prijela in bi čez tri mesece punca prekinila s tem tipom, bi jo pa znali vzgojit?

Ma daj baba zmešana, tam se na šefa pizdi, ne tu pizdit pri vsaki temi!

Jaz sem razumela, da je bila pridna v gimnaziji 4 leta, da je dosegla dovolj točk za faks.

Moj nasvet, lahko smo pametni za drugega, itak vsi vidimo, da je to recept za katastrofo. Amapk, to je njeno življenje, polnoletna je, ne vmešujmo se. Odločila se bo po svoje. Podpiraj jo.

Najbrž je tip lušten, da jo je obrnil. Boste imeli pa luštnega vnuka. Naj rodi in doštudira. Živi naj doma. Nudite ji ves potreben support. Tipa ne uselite. Če hoče, da je družina skupaj naj najame flat. K tašči naj hči ne gre.

New Report

Close