Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hci hoce postati fant

Hci hoce postati fant

Moja srednjesolka je ob vstopu v srednjo solo dobila krog prijateljev v katerem 2 osebi zelita spremeniti spol. Sedaj je to zeljo izrazila tudi ona. Zahteva da jo klicemo kot fanta in to zahteva tudi od uciteljev. Do srednje sole je bila zelo lustna punca, kot otrok ni nakazovala kaj takega. Hcerko klicem na fanta vendar se s tem zelo tezko spoprijemam. Kaj bi naredile ve kot mame? Kaksna tolazilna beseda?

…bogpomagaj!

Ali pa… Slovenija 100 odstotno sledi ameriski stil… vsepovsod.

Fotr naj vzame leskov kol v roke in naj naredi red.

Odgovor na objavo uporabnika
sam povem, 20.02.2022 ob 12:52

Fotr naj vzame leskov kol v roke in naj naredi red.

A za pretrgat jumfr al za nalomit?

Sprejela bi igro, oblekla bi jo kot fanta, vpisala na nogomet, zahtevala, da se obnasa kot pravi fant in bodoci moski, pravi dedec, trd, odlocen, mocan, popoldan in cez vikende bi sraufala kolesa, motorje in podobno…

Ce hoce biti mosku, naj bo pravi dedec ali nic!

Odgovor na objavo uporabnika
sprejela bi igro, 20.02.2022 ob 13:32

Sprejela bi igro, oblekla bi jo kot fanta, vpisala na nogomet, zahtevala, da se obnasa kot pravi fant in bodoci moski, pravi dedec, trd, odlocen, mocan, popoldan in cez vikende bi sraufala kolesa, motorje in podobno…

Ce hoce biti mosku, naj bo pravi dedec ali nic!

Vsi te pridevniki iz tvoje replike…A tako si ti predstavljaš današnje fantke-moške? Malo bolj se ozri naokoli, ne da samo gledaš stare filme, kajti sedanjost je daleč od tega.

Jaz pa bi ji dala vso podporo, saj je puberteta čas iskanja lastne identitete, tudi spolne. In če ji zdaj obrneš hrbet, ti mama, v katero zaupa, ji boš poslala kakšno sporočilo?

Odgovor na objavo uporabnika
Čakaj malo, 20.02.2022 ob 13:37

Vsi te pridevniki iz tvoje replike…A tako si ti predstavljaš današnje fantke-moške? Malo bolj se ozri naokoli, ne da samo gledaš stare filme, kajti sedanjost je daleč od tega.

Imam 3 odrasle sinove.

Ce bi hci zelela biti moski, naj bo, ampak naj bo pravi moski, ne pa ena punckasta mevza!

 

Ha! Edini pravi odgovor.

Kapo dol….

Velja za tisto, ki bi sprejela igro.

Dodal bi se: obvezno britje, pod nosom seveda. Brki so moska cednost…

Jaz bi ji tudi dal drva sekat.

To, da otrok nekaj ZAHTEVA od učitelja, precej pove o vzgoji otroka. Naj gre k zdravniku po napotnico za psihološko pomoč.

Odgovor na objavo uporabnika
Anon, 20.02.2022 ob 15:23

To, da otrok nekaj ZAHTEVA od učitelja, precej pove o vzgoji otroka. Naj gre k zdravniku po napotnico za psihološko pomoč.

Najprej mama in možev sosed.

Ah, verjetno je postala lezbijka in uganila, na kakšen način se bo lahko najbolj približala sošolkam.

V bistvu je hcerka od sole zahtevala da jo klicejo kot fanta in so naju z mozem poklicali v solo da hci od naju to pricakuje. Moz se strinja, jaz sem prisiljena v to. Hci bo kmalu polnoletna. Sole zelo podpirajo te ideje.

Na kateri šoli pa so tako trapasti?

To je obdobje, ko oseba oblikuje svojo spolno identiteto. Z zoperstavljanjem hčerkini želji ne boste dosegli ničesar. V obdobju, ki je zanjo prav gotovo zelo težko (če so zgornji odgovori nek indikator, kako drugi ljudje – tudi sošolci gledajo na to njeno preobrazbo), dajte ji oporo. Naj ve, da jo imate radi in da boste vedno ob njej, ne glede na to, kako se bo odločila. Ravno včerja sem bral aneko pričevanje mame na revije theGuardian, ki je razlagala, da so se leta ukvarjali z depresijami in vsemi mogočimi težavami, dokler ni končno tudi ona kot mama bila pripravljena sprejeti to, da njena hči želi biti fant. In danes, štiri leta kasneje, pravi, da bi morala poskušati prej razumeti, ker otrok ni nikoli bil takos rečen kot je danes.

In kakšen fant je to – brez lulčka in jajc? Pa adamovega jabolka…..

 

Si predstavljate “njegov” prvi sex, ko se sleče pred punco in dotična namesto korenjaka zagleda pizdo?

Se trudim sprejeti, uporabljam zaimke… v srcu pa me prav zaboli ko jo klicem in gledam kot fant.. ne morem se znebiti te bolecine…

 

https://youtu.be/6MYb0rBDYvs

A ima ta “vaš fant” velike prsi? Če je bolj ploh bo morda še šlo, dokler se ne sleče ….pa št. čevljev 36, he, he…., upam, da ima vsaj fajn kosmate noge.

Se borim s sabo. Prezeta sem z obcutki krivde kako grozna mama sem, da tega ne morem sprejeti. Tudi v ozji druzini so mi ocitali da sem grozna ker tega ne sprejmem zadovoljno. Vcasih ze izgubljam moč za karkoli… ne spim, samo zivim..

Hja, lažje je iz fanta postati punca. Da se kastrirati, ud se odreže, z moškimi pa fuka le v temi, da ne pogruntajo, da jih je prevarila z ritno luknjo.

Ko bo tvoja hčerka fant, jo bomo pa skupaj z nami postavili v vlakec.

Načrt izbrancev z malimi čepicami je uresničen.

Zahvalite se levičarjem. Slovenci bomo na ta račun ostali brez otrok in bomo morali uvažati razne črnce in arabce. Ti pa bodo v zahvalo volili levico. Krog sklenjen.

New Report

Close