Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hči ima sex prijatelja, ta pa je njen bivši?!

Hči ima sex prijatelja, ta pa je njen bivši?!

Se niso, ker so imeli sami z ljubimci preveč dela ali pa so bili alkoholiki. Dost žalostno, da ne veš kaj se tvoji ljubljeni osebi dogaja v življenju. Živite drug mimo drugega.
[/quote]

Pred 30 leti se s starsi nismo pogovarjali o ljubimcih in seksu, pri meni doma verjetno ravno zato, ker niso bili ne alkoholiki, ne razuzdanci!

Ce si pa ti zaupalo starsem vse o svojem seksualnem zivljenju, se je resno za vprasat, od kod pri vas izvira ta psihicna motnja in koliko je genetsko dedna, potem pa resno razmislis o tem, da svoj psiho genski zapis ne preneses na potomce!

Kaj res ali kaj, tako globoko se vtikate v življenje otrok.
Naj gre skozi izkušnje življenja sama. Noben starš jo pred tem ne bo obvaroval.
Kontracepcija je danes na voljo, to je bistvo.
K bivšim se ne vrača in se z njimi ne seksa, ker so z razlogom bivši.
Seveda je za to potrebno imeti hrbtenico in dovolj dobro samozavest.
To tega poglavja ji verjetno še manjka kilometrina.

@ domača lajdra

imam otroka
ampak za razliko od enih, sem jih sposobna poslušat tudi, ko mi razlagajo svoje tegobe
naučit se bodo pa morali na lastnih napakah. itak je to več vredno, kot petnajst materinih pridig
ampak dvomim, da je en k.r.eten, ki ženske označuje za lajdre, ker si drznejo seksat, to sposoben razumet.

jaz sem pri 25 letih eno leto hodila z nekim tipom. ko sem ugotovila, da njemu ni do mene za kaj več, kot pa za seks, sem ga pustila

bilo mi je HUDO
potem sva se dobila še kakšnih trikrat. ene tri mesece je trajalo. in ja, enih trikrat sva še seksala
in tretjič sem vsa vesela ugotovila, da sem ga prebolela. da to res ni bilo to.

hvala bogu, da sem živela na svojem, da mi mati ni mogla pametovat, pa izbirat, s kom lahko seksam in s kom ne.

Posledice nosijo sami? Jih ne! Hodijo jokat k mamici, ko jim zagusti. Potem pa mama daj streho nad glavo, pa otroke mi pazi, pa skuhaj pa prenašaj moje izpade in ….
[/quote]

Ce je mati naucila otroka, da vse njegove tezave resuje ona, ja potem res hodijo jokcat k mamici. Druge resitve ne poznajo.

Ki jo mora prehoditi sama.

Pred 30 leti se s starsi nismo pogovarjali o ljubimcih in seksu, pri meni doma verjetno ravno zato, ker niso bili ne alkoholiki, ne razuzdanci!

Ce si pa ti zaupalo starsem vse o svojem seksualnem zivljenju, se je resno za vprasat, od kod pri vas izvira ta psihicna motnja in koliko je genetsko dedna, potem pa resno razmislis o tem, da svoj psiho genski zapis ne preneses na potomce!
[/quote]

Mi v naši družini nismo bili zategnjeni kot ste bili očitno vi. Še manj pa mi bo pametovala o psihologiji neka internetna anonimna gos, ki je še po možnosti na kakšnih helex tabletah ali pa v penziji, če ne vsaj na socialki. Skrbi za svoje mentalno zdravje in nehaj pripovedovati zgodbice.

Jaz o zrezkih, vi o ričetu. Pa kje kur.ac pišem, da ji mora starš izbirat s kom bo seksala in o pametovanju?! Že na podlagi tvojega odgovora vidim, da si zgrešila ves point.

Jaz o zrezkih, vi o ričetu. Pa kje kur.ac pišem, da ji mora starš izbirat s kom bo seksala in o pametovanju?! Že na podlagi tvojega odgovora vidim, da si zgrešila ves point.
[/quote]

aja, dobro se opravičujem
ti bi samo svoji lajdri povedala, naj ti ne teži s svojimi problemi, če že misli seksat okoli, ker te s tem čisto preveč obremenjuje in ti nisi zato na svetu, da njene drame z jebači poslušaš

sem zdaj pravilno povzela tvoje bentenje v tej temi?

Mi v naši družini nismo bili zategnjeni kot ste bili očitno vi. Še manj pa mi bo pametovala o psihologiji neka internetna anonimna gos, ki je še po možnosti na kakšnih helex tabletah ali pa v penziji, če ne vsaj na socialki. Skrbi za svoje mentalno zdravje in nehaj pripovedovati zgodbice.
[/quote]

Da staršem razlagaš, komu si dala noge narazen je bolno!

Da staršem razlagaš, komu si dala noge narazen je bolno!
[/quote]

Ja, če imaš 75 let, res. :)))

Kaj ste to zaene zoprne mtke?! Puste otroka na mir…
Pr 20ih sem imela fanta, zraven se podirala se z bivšim iz srednje sole pa se z enim kolegom. In vse kar je moja mami rekla je: mlada si, to moras dat cez. In me krila če je ta fant bil kdaj “sumnicav”.
8 let kasneje sem ze tri leta v ljubeci, zvesti, in odrasli partnerski zvezi s tem “kolegom”, ki sem ga podirala takrat, ne kadim, ne varam, pa tudi dom imam poslihtan tko k treba. A veste kaj je najboljs? Z mami mam se vedno cudovit odnos, se vedno grem z veseljem domov in z njo ima dober odnos tudi moj partner. Ker mi ni tezila in mi je pustila da živim kakor mi pase! Babe zoprne 🙄🙄

Drolja, vse drugo je pa ostalo na stranskem tiru, ker si bila preveč okupirana z brusenjem pisde? Da sem tvoja mat, ne bi imela časa afne guncat.

Prvo kot prvo, to mora dati sama skozi. Noben materin nasvet, nobeno pametovanje ne bo pomagalo. Punca bo samo še bolj kontrirala. Kar lahko mati tu naredi, je, da jo posluša, če punca to sploh hoče, ji stoji ob strani. To je to.
Vsi tisti, ki pravite, da škoda, da vaša mati ni vam svetovala, ko ste bili mladi— nič ne bi spremenilo, v tistih letih ne poslušaš nasvetov starih. Mogoče bi se samo sprli in to bi bilo to.

Lahko ji prepove tipa vodit v bajto in to je edino, kar lahko naredi. So pa te zveze velikokrat točno take, da se par 100x ločuje in spet prihaja skupaj. Nič takega. Bo prerasla.

Jaz sem, hvala bogu, materin nasvet poslušala, zato ker si takrat izgubljen v svetu odnosov za katere ne veš kako jih je treba pravilno shendlat s čim manj škode. Vsaj pri pameti 20 letnice je tako. Če druga ne, sem vsaj hitreje otresla bivsega in se začela ukvarjati z bolj produktivnimi stvarmi.

Kdo pa pri teh letih posluša nasvete res maš ptav. Očitno mora iti čez to. Vsak mora dat svoje čez. Pa četudi bi starši na vsak način radi dobro, to še poslabša ko najstnik rine z glavo skozi zid.

Delala sem, studirala ob delu, doma kuhala, pospravljala in pomagala bratu s solo, kadar je potreboval. Pa se, ne boste vrjel, zraven dala k stroskom gospodinjstva, ker sem bila del tega. Ponoci sem bila pa drolja 🙈 spala sem res bolj malo, skoda da nisem sluzila se s tem ane? 🤔

Samo ponoč praviš? Pol nisi niti približno divja, ampak povprečna. S takim tempom kot je tvoj se lahko komot podelava. In ti spadaš med pridne.

Si sama tudi poslušala partnerske nasvete od svoje mame? No, vidiš. Če boš prepovedala, bo samo še slajše. Če plačuje stroške, glede na to da dela, nimaš prava da se razburjaš. Če more bit še enkrat ali dvakrat konkretno prizadeta, pač mora bit da bo dojela. Ne moreš ji te življenjske lekcije odvzet.

Jajajja

Pa dobr a ti beres za sabo? 20 let je stara!!! Pomoje najbols da si se ti enga tacga prjatla nastimas glede na to da si tko zategnena. Sluz svoj dnar, študira, ti ji pa niti mal zabave ne dovoliš? Ma js nevem kaj je z vam narobe. Res. Mal se zamislte nad sabo. Pa ze tko da vlecete iz nje njene osebne stvari, to je BOLANO. cetudi živi v vaši hiši nimate pravice do tega. Eno je materinstvo eno je pa obsesivnost in posesivnost.

[hashtag=Notreally]#Notreally[/hashtag]
Ta komentar je bil namenjen spoštovani gospe na strani 2,ki je iz mojega prvega komentarja razbrala, da sem cele dneve samo drzala noge narazen in me oznacila za droljo 😁😁

Braniti ji je brez veze. Raje se normalno pogovori z njo. Sama sem pri njenih letih počela isto.. V tem času si ne moreš iskati zveze ker nemoreš nikamor.. Sex za ene tabu tema za ene potreba.. Bolje da sexa z nekom, ki ga pozna kot pa z vsakim, ki ga sreča. Zaščita…. ko sta bla v zvezi ni zanodila, verjetno tudi zdaj ne bo.. Upam.. Probajta se pogovorit.. 😀

Pozdravljena,

Nekam ste si sama sebi ugriznila v jezik. Stara je 20 let(!!) morda to v vaših časih mladosti ni bilo normalno ampak mislim da ima pravico se znoret na področjih kjer se mora in če je to pač njeno spolno življenje boljše da z nekom ki ga pozna kot pa kot nekatere punce vsako noč drugega. Morda bi blo dobro za vas in vajin odnos da ji raje zaupate kot pa ji dihate za vrat.

Delaš veliko napako, da 20-letnici, to je odrasla oseba, takole pametuješ, kako naj živi tako kot si si ti zamislila in kao veš, kaj je prav. Prav je to kar je njej prav in ne to kar je tebi. Ona je samostojna oseba, ona ni ti.

Sama sem tudi dala pred časom skozi boleč razhod, najprej nisva nič imela, potem sva se začela spet dobivat za sex in to je trajalo nekaj mesecev. Lahko rečem, še sreča, kajti med tem dobivanjem mi je vedno manj bilo do njega in sem nekako vse skupaj prebolela. Kot da bi se vsa čustva nekako izpela in izginila. Sem prepričana, če bi ostalo samo pri tistem rezu in razhodu, bi prebolevala mnogo dlje kot tako, ko sva se še dobivala in me je na koncu čist minilo biti še intimna z njim.

Itak že tko bo prehitr nehala seksat kot večina žensk. Naj zdaj uživa do daske 😉

New Report

Close