Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hči me je zalotila pri samozadovoljevanju

Hči me je zalotila pri samozadovoljevanju

Ja..tako je kot sem napisal…nisem vedel, da bo prišla tako kmalu domov, ker sem delal od doma in pač počel normalno stvar.

Zadeva je zelo neprijetna, stara je 14 let in seveda ve zakaj gre. Še bolj pa je zoprno to, ker bo žena znorela, ko bom povedal, kaj se je zgodilo. seveda bo rekla, zakaj to delam, aji ni dovolj sex z njo

 

 

hahaha, stari, ta je pa kar huda.

Ja, ne vem kako bi nerdil v tvoji koži. Mogoče najbolje, da se kar vsi usedete in odkrito pogovorite pa bo.

Itak ja… Aj recmo da je res…

Reci da si jo pogresal in da se nisi mogel zadrzat… Pa je pac hcera vidla…

Pac ja sej vem… Meni tudi nebi bilo vsec… Bi pomislil da kaj ne stima. Zmenta se da prileti domov😬.

 

Aj ce ni fejk… Kaj pa si pocel? Cemu? Mislim boli me zakaj ti drkas… Samo tako… Ufatlo te a? Naj te poklice drugic pa malo v telefon kaj sladkega pove in zadiha.

Odgovor na objavo uporabnika
nerodnasituacija, 05.10.2021 ob 16:09

Ja..tako je kot sem napisal…nisem vedel, da bo prišla tako kmalu domov, ker sem delal od doma in pač počel normalno stvar.

Zadeva je zelo neprijetna, stara je 14 let in seveda ve zakaj gre. Še bolj pa je zoprno to, ker bo žena znorela, ko bom povedal, kaj se je zgodilo. seveda bo rekla, zakaj to delam, aji ni dovolj sex z njo

 

 

Poskusi se pogovoriti s hčerko, morda pa bo vseeno razumela situacijo manj tragično, kot jo ti sedaj vidiš.

V kolikor pa se o tem ne bo želela pogovarjati, pa je prosim nikar ne sili v pogovor, temveč priznaj svoj ‘greh’ ženi in potem skupaj rešujta nastalo zagato.

Pomeni se z njo, da je res nisi pričakoval, da te je presenetila, da nisi slišal korakov. Da sicer to počneš na samem, v zasebnosti, da ti je žal, da te je videla ter kako je s tem. Da se ji sicer ne bi razkazoval. Eno jasno opravičilo mladi ženski.

Drugič pa ključe pusti v ključavnici, da ne bo mogla kar uletet. Žena pa ziher šteka, bo sicer šokirana, da je bila hčerka izpostavljena, a se dajta pomenit, kaj lahko, da naslednjič do podobne situacije ne bi prišlo. V ženskem svetu lahko veliko stvari rešiš s pogovorom. Pogumno.

Enostavno povej, da moraš skrbeti za svoje zdravje in prostato in to zahteva redno praznenje jajčk.

Odgovor na objavo uporabnika
Jenkov, 05.10.2021 ob 16:12

hahaha, stari, ta je pa kar huda.

Ja, ne vem kako bi nerdil v tvoji koži. Mogoče najbolje, da se kar vsi usedete in odkrito pogovorite pa bo.

Jah kaj se pa majo za pogovorit? Tamala če bo pametna, je in bo tiho – saj če še ne , bo ona tudi kmalu seksala. To je normačlno. Pa tudi hand job je normalen. SProščanje napetosti in tiščanja, da ni nihče potem siten.

 

AVtoer, kot da nič ni… Zakaj sceno pa dramo delat? Kaj se bojiš svoje žene? Kolikokrat se pa ona lahko sama zdrajsa, pa tio niti ne veš ? Razen, če ni fejst cerkvena 🙂   Enodnevna novica, jutri bo že mimo.. Pozabi , pusti in pojdite naprej.

 

 

Priznej da te je hčerka rajcala. Žena če te ubije edino prav.

Kere zgodbice si izmišlujete tuki gor ej.

A si končal vsaj?

Naju so otroci dobili med sexom kar nekajkrat…žena je bolj glasna….no pa sva ko so bili še mali lahko kaj natvezila.

Ni dolgo tega, ko so naju spet, ja ni prijetna stvar no…pač je normalno, ampak je mogoče malo nelagodno.

Kar se pa samozadovoljevanja tiče je pa tako, da najbrž to počnemo vsi in ni s tem nič narobe. najbrž tudi tvoja hčerka, pa kaj boš zdaj.

Čeprav res ne vem, kaj bi jaz naredil

Stari manijaki si izmišljujejo zgodbe. Sanja svinja kukuruz…

Ja pusti jo pri miru. Ji je že itak nerodno da te je vidla pri tem, pol bi pa ti še k njej hodil se pogovarjat.

Mami ona ne bo rekla nič, ji bo nerodno. Ti pa ženi tudi nič ne omeni, vsaj ne danes in takoj, ko vstopi v bajto.

Pa ni vse treba stokrat pregnest in predelat, še posebej če je že itak vsak od vas v zadregi.

Odgovor na objavo uporabnika
Let it be, 05.10.2021 ob 23:10

Ja pusti jo pri miru. Ji je že itak nerodno da te je vidla pri tem, pol bi pa ti še k njej hodil se pogovarjat.

Mami ona ne bo rekla nič, ji bo nerodno. Ti pa ženi tudi nič ne omeni, vsaj ne danes in takoj, ko vstopi v bajto.

Pa ni vse treba stokrat pregnest in predelat, še posebej če je že itak vsak od vas v zadregi.

Se strinjam z napisanim…Pusti pri miru..jaz mojmu ne bi težila nič. Verjamem, da je za otroka šok, ampak vseeno je to normalno

    Da nebi slucajno kaj omenjal hcerki, bojo se vecje travme

Najs. Jaz bi tudi pred tvojo hčerko to delal, je huda?

To ni dobro za otroka, sploh za hčerke. Mater kaj delate iz svojih družin zaradi potreb. Noben pogovor ne bo pomagal. Vedno bo z vami tvoje dr…anje

Odgovor na objavo uporabnika
curimuri, 09.10.2021 ob 15:26

Najs. Jaz bi tudi pred tvojo hčerko to delal, je huda?

Slovenski pedofili, treba vas je kastrirat

Odgovor na objavo uporabnika
Jessi509, 06.10.2021 ob 08:46

Se strinjam z napisanim…Pusti pri miru..jaz mojmu ne bi težila nič. Verjamem, da je za otroka šok, ampak vseeno je to normalno

Ne ni normalno da otroci gledajo drkanje,folk kaj je z vami??

žena je kriva, gre za pomankanje, pa hčerka si jo verjetno tud mal že čez spusti.+, tako da se ne obremenjuj s tem.

Še malo to ni normalno! Pa kaj vam je?

Ne to govorž ženi. Hčera bo brrjetno tiho, če pa bo govorila rec da si ga malo popravljal, ker ti je stal in žena za to ne poskrbi.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Janez315, 05.10.2021 ob 16:15

Itak ja… Aj recmo da je res…

Reci da si jo pogresal in da se nisi mogel zadrzat… Pa je pac hcera vidla…

Pac ja sej vem… Meni tudi nebi bilo vsec… Bi pomislil da kaj ne stima. Zmenta se da prileti domov😬.

 

Aj ce ni fejk… Kaj pa si pocel? Cemu? Mislim boli me zakaj ti drkas… Samo tako… Ufatlo te a? Naj te poklice drugic pa malo v telefon kaj sladkega pove in zadiha.

Zakaj se je BOŽO oktobra 2021 imenoval JANEZ??? 😕

Smrad starševski.

Se čudiš, da sem potem 17 letniki pobijajo za 400 evrov vreden telefon.

To kar otroka  pokažeš, to postanejo (ali še hujši)…gnusoba od očeta.

Taka hči bo sedaj menila, da je tvoje početje normalno.

Odgovor na objavo uporabnika
Italy329, 09.10.2021 ob 16:38

Slovenski pedofili, treba vas je kastrirat

Gnusoba od očeta. Za to je toliko incesta, pedofilije, kriminala.

Da sem tvoja žena te zadrgnem, gnus. Zato se takšne punce dons več ne cenijo, če jim je oče tak vzor…

Meči si ga ti v spalnici in se zakleni, izmeček. še čuden, d nisi nanjo svršil, mene nič več ne preseneti dons.

Odgovor na objavo uporabnika
Nataša685, 03.10.2022 ob 12:56

Gnusoba od očeta. Za to je toliko incesta, pedofilije, kriminala.

Da sem tvoja žena te zadrgnem, gnus. Zato se takšne punce dons več ne cenijo, če jim je oče tak vzor…

Meči si ga ti v spalnici in se zakleni, izmeček. še čuden, d nisi nanjo svršil, mene nič več ne preseneti dons.

Grenivka dušo,

A si to ti?

New Report

Close