Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hči noče zasadit korenin

Hči noče zasadit korenin

Govorim jaz o zdarvi pameti, ki je tebi nekaj popolnoma tujega in nedosegljivega. Ta mama pa po vsej verjetnosti tudi od hčere pričakuje nekaj, kar hči ni nikoli imela, niti videla v otroštvu, kaj šele občutila. To so ti produkti ločenih mater, ki si lastijo otroke, pluvajo po očetih in jih odstranijo in s temi otroci, ko odrstejo ni “nič narobe”. Tako da po eni strani je pri tej masi večnosamskih bab sreča, da ne marajo otrok. Po drugi strani je pa to glede na število res in resen družbeni problem, ena sama izgubljena, ki se nekje potepa pa nikakor ni. Tako da mati nosi posledice lastne norosti, hči pa sicer nič kriva, žal tudi posledice materine norosti, miljonkrat videno in še miljonkrat bo, preden se bodo korenite spremembe postopoma uveljavile v dovoljšnji meri.

Govorim jaz o zdarvi pameti, ki je tebi nekaj popolnoma tujega in nedosegljivega. Ta mama pa po vsej verjetnosti tudi od hčere pričakuje nekaj, kar hči ni nikoli imela, niti videla v otroštvu, kaj šele občutila. To so ti produkti ločenih mater, ki si lastijo otroke, pluvajo po očetih in jih odstranijo in s temi otroci, ko odrstejo ni “nič narobe”. Tako da po eni strani je pri tej masi večnosamskih bab sreča, da ne marajo otrok. Po drugi strani je pa to glede na število res in resen družbeni problem, ena sama izgubljena, ki se nekje potepa pa nikakor ni. Tako da mati nosi posledice lastne norosti, hči pa sicer nič kriva, žal tudi posledice materine norosti, miljonkrat videno in še miljonkrat bo, preden se bodo korenite spremembe postopoma uveljavile v dovoljšnji meri.
[/quote]

njena hči ni večno samska. ima partnerja ki ga ne odriva. je to tvoj pravi problem? če je tvoja tebe odrinila, se malo še po svoji odgovornosti vprašaj.

J.ebite se socialci, sami si delajte froce, ki naj bi delali za vas, ko boste betežni.

njena hči ni večno samska. ima partnerja ki ga ne odriva. je to tvoj pravi problem? če je tvoja tebe odrinila, se malo še po svoji odgovornosti vprašaj.
[/quote]

Jp, vreden moški mora bit, še boljši od nje. 🙂 Vprašanje je le al sta oba samo na travci, bi znalo bit, da na čem tršem.

Je vaša hči zdrava? Se lahko svobodno giblje, ima hrano …? Če ste odgovorili z da, problema ni. To je njeno življenje. Živi in pusti živeti. Eni pa res najdete problem tam, kjer ga ni.

https://www.youtube.com/watch?v=3oC4Zj7fG1s

Saj ne plačuješ za svojo pokojnino. Plačuješ za Albanske, Afganistanske in Iraške socialne podpore in otroške dodatke za otroke, stare več kot dvajset let.


Živi in pusti živeti je obrabljena floskula neumnih in neodgovornih, nič drugega. Mama si ne more odgovorit na vprašanja, posluša lahko le laži, ki jih ji natrosi hči. Seveda pa je pa hkrati mama glavni krivec, da je njena hči popolnoma zavozila svoje življenje.

Jp, vreden moški mora bit, še boljši od nje. 🙂 Vprašanje je le al sta oba samo na travci, bi znalo bit, da na čem tršem.
[/quote]

ratalo mu jo je obdržat, za razliko od tebe. ti si na suhem in ti polna jajca že fajn načenjajo možgane za razliko od njega

Res je, zgleda da živita sansko življenje zase in za marsikaterega drugega millenialca, saj čez čas se bosta verjetno malo umirila, telo z leti me more več slediti glavi, kot takrat ko si mlad. O vsem tem se z njima sploh ne pogovarjam, bolj jih pustim pri miru kar se tiče njunega življenja, že sama vesta. Vseeno pa me malo skrbi, vendar bi me verjetno kaj skrbelo ne glade kaj bi počela in kje bi živela.
[/quote]

ja glej, vsaka generacija živi drugače, svoj ritem, svoje vrednote, svoje sanje…. starševske skrbi so pa itak nekaj, kar človek razume šele, ko sam postane starš
daj času čas in se pusti presenetiti 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

ja glej, vsaka generacija živi drugače, svoj ritem, svoje vrednote, svoje sanje…. starševske skrbi so pa itak nekaj, kar človek razume šele, ko sam postane starš
daj času čas in se pusti presenetiti 🙂
[/quote]

Se pravi da babe, ki tu pišete nikoli, ne vem sicer zakaj imate potem sploh potrebo pisat, če je tema ravno o tem? 🙂

Se pravi da babe, ki tu pišete nikoli, ne vem sicer zakaj imate potem sploh potrebo pisat, če je tema ravno o tem? 🙂
[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=ByC8sRdL-Ro

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

https://www.youtube.com/watch?v=ByC8sRdL-Ro
[/quote]

no, tale se mi zdi primerna 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

no, tale se mi zdi primerna 🙂
[/quote]
Jp, tudi od teh želja boste pokasirali le konjske fige, kot pri kojnih. 🙂


Jp, tudi od teh želja boste pokasirali le konjske fige, kot pri kojnih. 🙂
[/quote]

se mi je zdel, da bo mal pretežka zate, da pač ne boš razumel poante … večkrat poslušaj, morda ti kapne.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

se mi je zdel, da bo mal pretežka zate, da pač ne boš razumel poante … večkrat poslušaj, morda ti kapne.
[/quote]

Saj nisem poslušal, le prebral sem na uvodni sliki naslov ali kaj je že, naj se ubijem, je bilo to zadostno sporočilo brez poslušanja. :-))) Na mon pa res ne hodim poslušat muzike, si jo raje sam po svoji želji izberem. 🙂

NImate ene delujoče celica, ta sreač ni nobena sreča, ampak nezmožnost zrelosti in norost, ki jo lahko živi le par let, potem pa ostane le starost in zavoženo življenje. Pol bo pa pri mamai doma, da ji bo dala računalnik in visela na monu, vsak dan se bosta pa na mrtvo prepirali?

Pa polde zmešane a same sebe ne vidite, da ste si vse zasrale in da nimate nič?
[/quote]

A to si sam sebe opisal? haha

Saj nisem poslušal, le prebral sem na uvodni sliki naslov ali kaj je že, naj se ubijem, je bilo to zadostno sporočilo brez poslušanja. :-))) Na mon pa res ne hodim poslušat muzike, si jo raje sam po svoji želji izberem. 🙂
[/quote]
kot ponavadi, vse na pol in potem si ti tisti, ki vse razumeš in vse veš 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯


kot ponavadi, vse na pol in potem si ti tisti, ki vse razumeš in vse veš 🙂
[/quote]
Pa kaj je s tabo, a si toliko zabita, vem da brihtna ravno nisi, to si pokazla v temah o virtualnih valutah, ampak vseeno toliko zabita bit, da res misliš, da bo nekdo poslušal videoposnetke, ki jih ti popaš, pa tudi ne vem. Če imaš kaj za napisat, napiši če si sposobna, ampak neke blazne sposobnosti do sedaj nisi pokazala, le praznoglavo domišljavost in svoje “znanje” kot iz google prevajalnika ali horoskopa, se prav vidi, da dva stavka nekje prebereš in že misliš, da vse veš…eh, koza zmešana domišljava, ne morem drugega rečt.

Zensce ti nisi normalno, tip je pa zgleda slep, ko ne vidi, da se slepas na njega. No upam da vsaj dobro noge razsiris, ce se to ne, si pa naravnost za na odpad.


kot ponavadi, vse na pol in potem si ti tisti, ki vse razumeš in vse veš 🙂
[/quote]

Saj tudi ti nisi nek presežek, prej obratno.

Vsak posameznik ali posameznica je izredno dragocen in si zasluži absolutno svobodo.


Pa kaj je s tabo, a si toliko zabita, vem da brihtna ravno nisi, to si pokazla v temah o virtualnih valutah, ampak vseeno toliko zabita bit, da res misliš, da bo nekdo poslušal videoposnetke, ki jih ti popaš, pa tudi ne vem. Če imaš kaj za napisat, napiši če si sposobna, ampak neke blazne sposobnosti do sedaj nisi pokazala, le praznoglavo domišljavost in svoje “znanje” kot iz google prevajalnika ali horoskopa, se prav vidi, da dva stavka nekje prebereš in že misliš, da vse veš…eh, koza zmešana domišljava, ne morem drugega rečt.
[/quote]

ojoj, vidim da sem ti res na žulj stopila, nenamerno, ne bom več 🙂
a kriptovalute praviš …. zanimivo…

sej da bi pomslil, da ti nekdo dobronamerno nekaj nalima … je že preveč, vem 🙂
ampak bilo je, dobronamerno, če nisi odprl, pač ne moreš vedet, žal.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

ojoj, vidim da sem ti res na žulj stopila, nenamerno, ne bom več 🙂
a kriptovalute praviš …. zanimivo…

sej da bi pomslil, da ti nekdo dobronamerno nekaj nalima … je že preveč, vem 🙂
ampak bilo je, dobronamerno, če nisi odprl, pač ne moreš vedet, žal.
[/quote]

Res bo bolje, da se zase pobrigaš 🙂

Mater je en folk zahojen. Ce ni obicajno zavozeno in kr neki, kot imajo sami seveda takoj treba pljuvat, ceprav je ta punca uspesnejsa od vseh pametnih skupaj. Se niti ne cudim, da jima je dopizdil zahojen folk v tej državi pa sta zbrisala v tujino.


Res, to pa je resnična uspešnost, kaj vraga ste šele potem vi? Če je za vas ta, ki se klati kot cigan brez vsega po svetu v brezdelju in brez kakršnihkoli sposonosti in laže sama sebi, za vas uspešna?jaoooo:-)

Razumem , da bi dejansko kje bila ustaljena, sem poznal enega iz našega konca, ki snema oddaje za national geografic, ampak človek se ne potika kot potepuški cucek v tri dni po svetu, tako kot ta baba in se dela, da nekaj dela in zasluži in da je pomembna, v resnici pa je vse skupaj nič od nič. Oddaje že mora it nekam posnet z ekipo, vendar ima dom in družino in vse kar sodi k zrelemu polnemu življenju, za takega bi se pa lahko reklo, da je uspešen, ne pa babo ki se potepa okoli, ni bil zmožna odrast, ne mara niti imet otrok in ima vse poglede in obnašanje izkrivljene, ker jo je mama čisto zavozila s svojimi vzorci in lastnim vedenjem.

New Report

Close