Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hči si želi uhančke

Hči si želi uhančke


Bo tebi šlo kaj je poanta tega mojega zapisa – da čeprav imam od zgodnjega otroštva že preluknjana ušesa, mi do danes v krepki odraslosti še ni bilo žal… vsa ta leta…
to je kot replika njeni trditvi, da ji je žal, ker si je preluknjala pri 15 in da bi morala poslušati mamo naj počaka do 18, ker potem si jih ne bi…
jaz pa sem ji napisala kot repliko temu, da čeprav so jih meni že pri 6ih, mi še do danes ni bilo žal nikoli…
Ti bo zdaj šlo razumeti?

To,da danes luknjajo ušesa samo otrokom na kmetih je pa njena izmišljotina – konec koncev je že sama avtorica dokaz, ki je kot se da razbrati iz lj in njena punčka si to želi imeti… torej ni očitno vezano na kmete zgolj dandanes ane…
pa še sama poznam nekaj otrok, ki so še danes otroci – punčke in so si želele dati preluknjati ušeska in so jih starši peljali…torej ne bo ravno držalo, da tako samo starši na kmetih izsiljujejo otroke.
[/quote]

Joj, ampak ti res ničesar ne razumeš.:)

Joj, ampak ti res ničesar ne razumeš.:)
[/quote]
ti kar zajebavaj in projeciraj tvoje nerazumevanje, jaz sem vse jasno razložila.
S tem kažeš tudi svoj karakter zajebavanja sočloveka in uživanja v tem.
Ti za ta namen napišem, da ja imaš prav jaz sem butasta, ti pa največji genij na svetu. tako,da si nahraniš svoj ego.

Naša si je tudi zaželela. Mislim da je dovolj stara (9let). Narediti bom pa dal strokovnjaku, ki mu zaupam saj se je z tem bavil že veliko let – očetu.

So mu pa prinašali vse sorte otrok, tudi dojenčka enkrat (tega je zavrnil in ni naredil luknje).

Luknja se čez čas lahko zaraste. Pač uhana čez ušes ne dobiš več. Udolbinica se pa pozna še dolgo ampak ni tako zelo opazno, da bi bilo zelo očitno.

Uhanček v ušesu se mi zdi ok, kake preluknjane obrvi, popki pa ne toliko.

Pa ne se kregat. Mi živimo v Ljubljani, (center, ni ravno kmečko okolje, tudi neizobraženo ne) v hčerinem 3. razredu ima do zdaj 7 (od 12) deklic luknjice za uhane. Tudi sošolke od sinov (9.r in 3.letnik) kar imaji luknjice.
Dati ji preluknjati mečice na njeno željo se mi ne zdi nobena posebena zloraba. Za luknjice me prosi že iz vrtca naprej. ONA.
Skratka, noben argument ne zdrži.
Hvala vsem za prijazne odgovore.

Ja, lepo je na ženski videti uhane. Ne tiste, ki se pripnejo, ampak prave.

Tudi mi smo dali hčerki, je bila malo manjša, pa najprej medicinske, so notri nekaj časa. Nič se ji ni zagnojilo in potem pravi.

jaz od nakita nosim edino uhane, vse ostalo me moti in tudi poročnega prstana ne nosim.

Prav tako jas…uhani so edini del nakita, ki ga nosim. Najbolj so mi pa lepi oientalski s kamenčki Swarovski. Tudi zlatarna Celje ima krasne. Sicer so uhančki prelep kos nakita ….nikoli iz mode 🙂

New Report

Close