Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek He he … :))))

He he … :))))

ja na tvoj!čigav pa?!
ta desni je pa kot moj zet…če ne bi vedu,da je hči potiskal cel vikend,bi prisegel,da je on!
;-)))
Sp

ah jaj..:(((

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Kje ?
A čepiš tam nekje v pozadini ?

Moj kulo je na tej sliki tko velik, da … brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr … sej pravim, da se kmalu nisem prepoznala … :))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No … ja … V krilu in konitirci bi se bolj težko vozila na motorju … :)))))))))))))))))))))))) … he he …

Drugače pa … ja … vem po čem si me prepoznal … :)))) ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nope … :))))))))) … mal počekiraj druge odgovore … pa boš kmalu zvedela katera sem … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hmmm …. ma mi ne gre nič skupaj s tabo … razen tisti repek levo … samo , kot se te jaz spomnim , si suha ku štokviš …

Sej nisem jst ta direkt, no … :))))) … Jaz sem tista ki se špancira po cesti … :))))))) …

Lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

;))))))

mislim da bi se marsikdo obrno, če bi se vozla na motoru khmmm pomankljivo oblečena ;)))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:))))))))))))))))))))))) To pa se strinjam … :))))))))))) … samo še vedno sem raje bolj oblečena, da ne bom čez deset let hodila vsa sključena okrog … :))))

Lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja , saj tisto sem mislila , ki se špancira !!!

Ej , ma je še zmeraj fuuuuuul preokrogla zate :)))))))))))))

Niki ni pozabila , kako zgleda BGV :)))

Niki … res je, da je nekam čudna slika … me naredi rahlo bolj okroglo kot sem v resnici … :))) … sam sem jst, sem … :))))))))))))))))))

lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

maš prav :)))

uporabljaš male sive celice….to mi všeč, še posebej zaradi dejstva, da jih ženske nimate lih dosti ;))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Fentaj fotografa :))))
Najmanj !

hehehehe ni slabo ni slaaabo :))
mislim na bike:))),no ja da tebe ne omenjam hehehe

/

Ti paše…ko si tko..moj-moj;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

????????????????

tvoj-tvoj……….POMOTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

sem od hribija 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr … Since … …. … nč … sem požrla dol .. :)))))

Lepo da ugotavljaš, da imamo tudi ženske svojo pamet .. :))) ;))))

:-***********************************************

Lp, bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))))))))))))))))))))))) Morem fentat sebe … pa poglej kako se držim … :)))

Že res da je bilo jutro “po” … sam vseeno … :)))) .. Sej sem taka kot da bi me pretepli … :)))))))))))))))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))))))))))))))))))) Ja … bike res ni slab … pa čeprav meni chooperji niso ne vem kako … :))))))) …

Kar se pa mene tiče … … … no ja … bi se dalo dobit še kako boljšo slikco … :)))))))))))))))))))))))) ;))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne tko si moj..čakaj ti dam mal potičke, pa mal Fruca…da se zafrucava…a si zdaj že tko moj…se smejim…lump si in pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no no ne bit tdej taka sej si lusna,kaj pa se hoces a.si bla na zboru in trnutno si taka,,ko se pa ustimas pa vem da si prava bejbika :))))

/

:))))))))))))))) He he … no … ma sej ajde … sej ni zaradi tega da nisem uštimana pa to … jaz sem rada v motoristični opravi … :))))) … sam … kaka poza … :)))))))))))))))))))) … ko sem vidla sliko sem kmalu iz stola padla od smeha … :)))))))))))))))))))))))))))))) … Pa kako rit mam na sliki, ej … :)))) … pa to ni res … :)))))))))) … he he … Jah … jebat ga … :)))))))) ;))))

Sicer pa … vitki … sej se ne sekiram … Meni je tako ali tako važno samo to, da sem všeč mojmu miškotu … drugo … brezpredmetno … :))) ;))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

jaz lump???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

najbolj nedolžno bitje kar jih je kdaj stalo na obličju našega planeta lump?????????????????????????????

brez besed sem ostal………

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

New Report

Close