Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek He he … :))))

He he … :))))

:)))))))))))) to ja tooooooo

/

potem pa nisi korajžna…. vsaj ne toliko kot sem mislila, da si…:-)))
Kje pa si potem?! Kje je vajino prdalo?!

Sej če prebereš ostale odgovore boš prec ugotovila katera sem … :)))

Sliko našega mopedka sem pa objavila že v ponedeljek … :)))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

;)))))))))))))))))) :-*********

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja no a ti kej manjka al kaj za to obleko si lusna :)),ma kar se pa ritke tice je pa prov fletna:)))

/

hihihihi

ona je tista v žakelčku………

lepo podrobno glej…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

:)))) … no … kaj naj ti rečem … ja … hvala ne … :)))) … zdej pa kr rdeča postajam … mi je tok nerodno … :)))) ;)))) 😛

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja kar je res je res ej ,sam poglej se kolk si fletkana hehehe

/

ti pa dobesedno živiš na veliki nogi…. ti, a ti tisti teniski resnično niso enih par številk preveliki?!
:-))))

Žverči … še premajhni … :)))))))))))))))) … imam namreč kar veliko nogo … za mojo višino … :)))))))))))))))))))))) … 39 … :(((

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ohjoj … madona … Vitki … pa ne mi no tok na dušo pihat … :)))) … da se ne bom še zaljubila vate … :)))))))))))))))))))))))))) :DDDD

Sicer pa s te slikce pa res ne moreš ugotovit koliko sem fletkana oz. ne … :))))))) ;))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

čuješ kak slikico nalimaš na forum….verjetno ste že kaj o tem pisali, samo se mi ne da iskat :))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

no ja v neme se ne mores zaljubit hehehehe.

ja kaj v temle si uredu al nisi
no sej vem kt se napedenas da pa sam ucke vn padejo:)))

/

Najprej moraš slikco dobit na netu … (če je ni na netu, jo moraš dat gor … na kak server pa to) … dobiš njen URL naslov … in nato napišeš

img src=”URL naslov slike” in to daš med …

Poskusi … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No … ko se napedenam … ja ja … takrat pa se čist vsakemu sline za mano pocedijo … :)))))))))))))))))) (no ja … bodimo optimisti) :)))))))))))))

Zakaj se pa ne bi mogla vate zalubit … A veš da sem se enkrat že zalubla preko neta … :)))) … zakaj se ne bi še enkrat … ;)))))))))))) … he he …

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hehehehe ja ko se napedenas si pa huda bejba :)))),jah sej ves da sem mejhen pa debel :)))))hahahaha

ne ne ne mores kt sm cuden hehehehe

/

:))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ej … vitki … kar jst vem od tebe je to, da si fuuuull simpatičen … odličen sogovornik … in kar je najvažnejše …

…. DA IMAŠ RAD MOTORJE … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Drugo pa ni važno … ;))))) 😛

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

da vidimo :))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ehm … neki ni blo prov …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

simpaticeeeeem ?kako pa ti to ves a:))))

ja motorje mam pa rad sej sem ti rekel da ga bom mel upam da do konca leta hehehehe ce ne pa drugo leto.

/

končnico sem zajebal..pusto sem html, mora pa bit jpg :)))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Zaj si si pa zaslužla :*******

najlepša hvala za pomoč 😉

na še malo :***

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Oooooooooooooooooooooooo … zdej sem se pa skor stopila od tolko cukra … :)))))))))))))) … Limon limon … hiiiitrooooo … :))))))

Na srce … nazaj … :-***********************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja … po odgovorih vidim, da si simpatičen … ne? :)))))) ;))))) :-***

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close