Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek He he … :))))

He he … :))))

Ja, saj tudi jaz…..
Zato pa vedno pravim, da živim na veliki nogi….:-)))
Koliko te je pa v višino?! Na, če nočeš napisti, pa nič. Ne bom huda. Jaz sem jih dosegla celih 157…..centimetrov.

he hehehehe ja mozno ja ,sej drgac se pa spomni na unga iz noterdamske cerkve kaju je ze bil

aja zvonar,no tak nisem hehehehe

/

He he … jst sem pa ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelih … en cm večja od tebe … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) … he he he … no dobro … tak nisi … Pol pa dej mal povej kakšen si … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

HEHEHEHE TAKSEN POVPRECEN :)))))))))

/

:))))))))))))))))))))) Zdej si pa res dosti povedal, ja … :))))) … zdej pa res točno vem kako zgledaš … :DDDD :))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No, ja imaš pa eno številko noge večjo od mene….:-)))))))))
A zdaj vidiš, koliko prinese en cm?! :-))))))))
Na, fejst bodi, moram še nekaj narediti za družbo.

Ha … :)))) … sem cel velikan, a? :)))))))))))))))))))) ;))))) …

No … ti kar delaj družbo … jst grem pa počasi počasi na kosilce … :)))) … me je naša mati povabila na pizzo … :))))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

HEHEHE SI SLABE VOLJE RATALA AL KAJ :)))

NE NE EVO:VISOK CCA.182Ccm,TEZEK OKOLI 70-74kg,TEMNOLAS(STRIHAN :))) )ZELENO-MODRE OCI …………………..

JA KAJ PA HVALIS TAM PRI TATOOJIH A

/

Oštjaaa … :))))) … ehm … tebe bi pa skoraj bilo za spoznat … :))) … Sicer bi me gledal zviška … :)))))))))))))))))) … sam … bi si že dala kake take hude pete gor … da bi bilo vsaj malo bolj vzklajeno … :)))))

A kaj hvalim pri tattoojih? Ja .. ker ima Vito prav .. Če si že narediš tattoo si naredi pravega … in to ne neko minimalno zadevo … se naredi konkreten tattoo ali pa nič!!!!!

Najbolj mi grejo na živce bejbe ki si naredijo neko minimalno vrtnico na ramo, da se je skoraj ne vidi … in potem pravijo okrog “Jst sem pa tetovirana” … mater jim … ej …

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

JA SEJ ME BOS LOH SPOZNALA :)))ENKRAT,CE BO SRECA HEHEHE

NO SEJ SEM JI ODPISAL SI LOH PREBERES :)))

/

se mi ne ljubi brati vse te klobase, si ze opisala-napisala, kje si na sliki…daj povej se meni;))!!!cmoka in pa-pa, firbec sem, saj vem…jajajajajjaja

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Niko in Žiga sta manjša kot ti!Firbca namreč!
😉
Sp

KAJ NAJ TI POVEM HEHEHE

/

nimam pojma o čem ti to tralalalla

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne smeš mami kazat to sliko, ker maš čik v roki :))))

Boljš,da ne!
Bi se lahko celo smejala!
Sp

Saško … jaz sem tista ki se špancira po cesti … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Okej.

Ma če srečam kakšno tako kot tle v sredini….jo bom za vsak slučaj le pocukal za rokav :))))))))))))

:)))))))))))))))) No … tisto je mimogrede moja prijateljica … :)))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Okej…..ma sej tako računam kdaj prečekirat tisti vaš konec…se vas je…rožic, nabralo tam dol. :)))))

:)))))))))))))))))) Ja … nas je kar nekaj tu z našega konca … :)))))) … res je …

Ti kar pridi … srce … kar pridi … :)))))))))) ;))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close