Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek He , he , kaže da je Nikita …

He , he , kaže da je Nikita …

… mal nerodna v izražanju :)))

Včeraj sem ene dve spustila Tommyju na uni temi o NadiK. , pa me je razumel , bogi fant , da mu dajem prav , pa še bogi Posavc se je ustrašu za svojo prihodnost ….
… zvezdica je razumela , da bo ohcet …
… zadnjič sem s svojim pisanjem nevede in nehote prizadela res dobro prijateljico
… moj Janči se je tudi naučil , da dvakrat preveri , ko mu kaj napišem , ker sva tud že mela nesporazume …
… enkrat se me je celo Šaško ustrašil , ej …

Ecco , zaenkrat se edino moj zajec drži neustrašno in mi zaupa in se trudi , da bi brala med vrsticami in v duhu mojih siceršnjih prepričanj , he , he in tako ne nasede glih vsaki .

Zdaj pa glede na vse skupaj odpiram eno anketo , ki mi bo pomagala , da se malo poučim in po potrebi modificiram svoj način pisanja ( ja , zajec mi očita tudi , da sem včasih ostra ku nož ali pa da udarim ku z macolo )
A je res tako ?

… ker namreč Nikita sama sebe dojema čisto drugače , ker nima žleht namenov , se ji tudi njeno pisanje ponavadi ne zdi žleht , samo …. vsi je pa res ne poznajo do obisti …

Niki, piš kar češ, zajček te ima rad ! Ostro al pa neostro . :)))

toko ja… kaj se zdej ven vlečeš :))))) kdor če prou zastopiti, bo zastopil prov in ne glih drgač

ko glih omenjaš “un” forum, je včeri tam udaru Bin… OLaden.. pod temo enga striptiza :))))) je moral mal Mohameda podpret :))

Alora , zate ostro ( da ne bo čebeli ljubosumna ) , na uhca pa čisto drugače 😉

čau , se slišiva , Niki :)))

Uh , tistega pa nisem vsega prebrala. Ma so mi tako boge ženske , ki mislijo , da so moževa last ali pa obratno tudi , ja , bogi možje pri takih babah 😉

Nikita je prepričana , da ima vsak nespodbitno pravico do osebne svobode – VEDNO , poročen ali samski !!!

šefica bla ino šefica ostala ne de:)

najprej nardi celo hajko pol pa praša gmajno za mnenje;-)

tale škrat močno razmišlja o povabilu Nikitki
za vstop v Butale :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))99999

u Butalah nucamo nujno dobre macole, da kedo kej komu nasede je pa tudi ziher za neki dobr ne de (mrbit nova poza pri sek.anju)

zdej mam pa celo piz.arijo s pripravam na referendum ker sem
toolk gmajnovcov že puvabla, da ne vem če nov zmankalu placa ne de…

jap. Cmoka ***

točno in men na “unem” forumu najbolj gre na k****, ker so vsi tako krepostni…. očitno bi vsi radi taki bili, pa jim glih ne rata :))))

ODLIČNO povedano !

aha!!!

.. ubrala pravo taktiko ;)))

Ej , prvo pravilo – najprej streljaj , pol pa praši “ko se tamo muva” :))

Nikitka se pa sprašuje , čist resno , če ni kej v žlahti z Butalci , ker ima včasih dolgo lajtngo in kej zameša in zabluzi , ja , pol je pa piz…..ja in se je treba opravičevat levo in desno :)))
… se ji pa zdi , da se s severnico kar poštekata ( he , he , obe mal v levo mahnjene , a ne ?!)

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
zakon

najprej strelji pol pa vpraši :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

to mi deli:)

jest sm čist srečna ku sem mahnjena, edin smer, ta me še včasih
mal je.e ne de

ampak je tud to dober, kuker se obrnem, rit mam ziher zadi

pa reč da ni boli bit mal mahnjen kot da te kdo kr naprej maha;-)

eviva pacifizem ne de

sprovocirala zajčka da kandidira za abaražene sile:)

ergo nov pregovor: Našmu zajčku se vse zgodi;-)

P.S. dokler maš tako cortano strelivo, maš zmeri frej streliše jaaap
garantiram – častna butalska. Sam da novš kšnga kozla ustrelila ne de..
Pol bo pa cela štala “Kozlovska sodba v Višnji Gori” ne de

:))))))))))))))))))))))))
ko bi zajček vedel , al ga bo ustrelil al ne :)))))))))))))))))))))))))))kozla mislim ..

… dela zajec ?
A hodi naokoli z naperjeno puškico ?
A ima odprt lov ;)))

Niki je zmeri za streljanje , prej al slej zadaneš v črno , čeprav vmes mal kozlov pade , pa kaj 😉

mislim ej, danes Niki stresaš take , da crkujem :))))))))))))))))))))))

ja, do tapravega kozla jih moram še prej kar neki pošicnt :))

cccccccccccccccc …………

knedl, knedl +1

hmmm .. kako spravis kozla v flaso …. :):)))

knedl, knedl +1

…. bilo kuda … Niki svuda :):))

sicer pa … a ni to fino ….. napises eno … ljudje pa berejo to na 10 nacinov :):)) to je to …. kar dela sposobnega sefa …. da ga VSAK cisto po svoje in PRAV zastopi :):))))))

knedl, knedl +1

… al pa slona v hladilnik …:)))

…težko , težko …

tezko je, ce so notri ze oni trije, ki si jih stlacil zadnjic notr :):))

knedl, knedl +1

hm, vedno najde čebelica..kje je kaj narobe :))))

… fino , da pustiš ljudem dovolj manevrskega prostora za svobodno interpretacijo :)))
Se potem lažje izgovorijo , da so narobe razumeli … pa ti ni treba nobenga kaznovat za neposlušnost … ;)))

Ampak , kaj je Nikici čebelca podobna Zinki ;)))

No za ta dejstva ki jih tu naštevaš, ti pač ni treba krivit sebe, ampak…RITKO.

Ko je notri dovolj pršuta, štrudla ipd….si precej manj morilska ja :)))))

New Report

Close