Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek He , he , Tommy …

He , he , Tommy …

… me je danes spravil v smeh in veselje :)))
Kdo bi si mislil , a ?!

Ampak je dečko dal en kul recept za uspešno zakonsko življenje – “Feed the Animal !”
:)))))))))))))))))))))))))

Nikitka se sprašuje , s čim le je filala svojga domačga mačkona … he , he … 😉
( Animal , z veliko začetnico :))))

Preverjeno deluje. No, vsaj par ur, če že ne cel zakon. :))))))))))

Tommy ko Tommy, me včasih razjezi, včasih sem nad njegovim odgovorom presenečena. Je človek, ki mi da misliti. Zdaj kaj. Ne morem ga skužiti, ker mu nisem dorasla. Je zanimiv, včasih žaljiv, pa spet nekako normalen.
Odlična je igra ki jo igra, ker nikoli ne vem kdo bo končni zmagovalec ..

in verjetno se mu prov fajn zdi, da ga še na tem forumu porajtamo…. Men osebno je tommy…. no comment!!

Dobro jutro ! Lepo jutro !

Tomy nas pa samo malo provucira , a ne ? Na 4 očo bi verjetno malo manj in drugače govoril ??? Je pa takooooo dolgovezen , da ga priznam , ne
utegnem velikokrat brat .

Preveč besed uduši duha .

Sem se vam poooofočkala , strašn fajn se imejte , zdej moram pa u šljužbo .

Jani …….. jest ne morem odpret tistu ….. ??? Je še zapokan tam
u špajz ….. nimam menda pravega orodja he, he , he ((((::))))

ojej, nioba.. je treba met tistu urodje, ki se kliče power point. Dobi se u officu, tko da.. če nimaš tega inštaliran… potem bo potrebno ali inštalirati, ali pa…. ne videti 5 različnih svetovnih kultur 🙂

Lep dan nioba, pa fest bod u sljužba :)))))

Tud mene je najprej spravil v smeh z eno drugo temo. Potem pa sem zacutil kar neko zalost, da so tako nesrecni ljudje na svetu…. In sem to tudi po svoje povedal na , pa ceprav vem, da takim ni pomoci…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Sonček ježkov , ne bodi žalosten .

Viš kak je s tem , mislim ….. če si ljudje ne bi hudiča izmislili , se jim tudi boga ne bi bilo treba ….. , sam pol bi bilo pa bolj čudno drugače … eh .

Grem prebrat ….

Madona ( sori ) ampak ej zdaj ga je začel pa Tommy pošteno biksat. Nisem prej niti brala te teme o zavednosti slovencev itd…
MA KAJ SE DOGAJA V GLAVAH LJUDI ?

New Report

Close