Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek heeeeeeeehooooooojjjjiiii … :)))

heeeeeeeehooooooojjjjiiii … :)))

Evo … pa smo spet tu … :))))
A ni lepo, vsako jutro se zbudit … ko te piskajoča ura dobesedno vrže pokoncu … Ko se še na pol v spancu nekako priplaziš do kopalnice in spereš iz oči krmižlje, ki so se nabrali čez noč … ko si spereš iz ust tisti ogaben jutranji zadah … ko si razčešeš zavenčerane lase … in po polurnem brskanju po omari ugotoviš, da nimaš kaj oblečt … :))))))))))))))))))

No … ampak … zanimivo … Vsak dan nam uspe, da prebrodimo vse te ovire in pridemo v službico sveži in nasmejani … uštimani, pošlihtani, pofarbani, dišeči … kot bi prišli ravnokar iz dopusta … :))))))))))))))))))))))

No … dragi moji … doooooooooooooooooooooooooooobro jutro … A ni današnje jutro enostavno prekrasno … :)))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv…ja tole jutro je res prelepo…in jaz ga srkam prav počasi in z užitkom…pa telo mi prepletajo mravljinci, ko pomislim, kaj me čaka popoldne…ja nekaj lepega…nekaj tako mojega…ja res je lepo jutro in čudovit dan bo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se pravi, da le prihajaš na kofi k meni, kaj? A mislim v pravo smer?? :-)))

Bgv, tudi tebi eno lepo jutri in še lepši dan.

Ja……..a ni lepo, da smo danes vsi tako dobre volje……Tudi jaz danes kar prekipevam od same sreče in veselja……….

CMOKE vsem……….

P.S. Žverca……….a je še kaj kofetka zame……???

Ppppppššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ni problema… če ne bo šlo drugače, bom pa “zoc” še enkrat prevrela, bova pa črni čaj pile, ne?! Ti ga itak ne smeš – kofetka – preveč, a ne?!
:-))

Vse za prijatelje… če pa res prideš na kofi, pa tudi ni problema. Prav?!

Cmoka na bušija…cmoka tebi na lička in samo šlukec kofetija, več ne smeš, ker nas bo Sprevržko potem vse po riti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem vedela, sem vedela, tralalalalala.
Pa dobro “vozi”…..:-))))))

Vem, da ne smem preveč……..me je že Sprevržko en dan nazjal, da na smem kofetka:))))))))) Ampak malček pa tako paše….ko sem pa kofetarka…..Pa sej bi čist eno tako švoh…….pa z veliko mlekca…..CMOKA

Eko……..kot sem že žverci rekla………..se mi je kar zdelo, da nas bo Sprevržko…..:)))))))))))) In verjetno, da res ne bo samo mene ampak še vaju…..hi, hi, hi……..Ampak saj sem rekla, da bi dala full mlekca zraven…CMOKA

Bom divje vozila kot vedno…jao meniiiii…..;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No pa dajmo…fulll mlekca zraven…Sprevržko ti pa stran glej…joj če nas dobi, se mu bo pa uresničila želja več na enkrat…pa čeprav nas bo samo po riti digi-dagi…kot pravi Štumpi…saj to pomeni klofute po ritki ne…da ne bom jaz pisala kaj prepovedanega…;))!!!

Štumpi…kaj pomeni po ritki…digi-dagi??? Se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Eh….Sonči………ta digi-dagi……..mislim, da je bolj božkanje…:))) Božkanje pa nikoli ne škodi, kaj???

Okej…cartanje pa paše…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Seveda……..ampak kdo nas bo crtal………naši tipčki tlele so se vsi nekam poskrili………

… kaj se je meni danes sanjalo – tik pred tistim zoprnim piiiiiiip – piiiiiip … da so mi v službi dali nogo !
Eko in zdaj tuhtam , če ni to kak namig iz nebes , da bi morala malo manj tule viset in malo več delat , ma kaj vem … imam še vedno en tak čuden feeling …

… dobro , da nimam kaj oblečt , je itak že stara zgodba … vsaj ne kaj takega , kot sem videla uni dan v Gorici , saj veš , vse vojaško (mater , kaj mi je ta moda všeč :))) … bo treba kaj ukrenit v to smer :)))

….. ma ja , drugače pa je res krasen dan , imaš prav …. juhej , pa še petek je jutri … potem pa sobota , pa pirhki , pa šunkica , mmmmm ….

Nikita se redi že od same misli …

Nikitka .. dej no … Pa veš da ti ne bodo dali noge v službi … Čene bomo uporabili veze … tiste iz visokih krogov, da te pripeljejo nazaj … :)))

Važno da narediš tisto kar moraš naredit … :)))

Oni pa tako ali tako ne morejo vedet, koliko časa visiš ti na čarunalniku … saj si ti sistemc tem … a ne? :)))))))))

Uh … tiste vojaške zadevce, ja … :)))) … full je zdej to v modi … Jaz bolje, da ne hodim po Gorici, ker čene … uh .. čene se mi strže … in se račun na banki sprazni … :((( Sicer .. danes bom primorana it, ker greva z mojim miškom mu kupit kaj finega za oblečt in obut … Hm … mogoče mi celo po dveh letih prigovarjanja uspe mi ga prepričat, da si kupi obleko … :)))))))))

Šunkica … ja … šunkica … Mater ej … Kot da ni dovolj, da ima tatko 50. let (in se bomo v soboto nažrli ku male presete) … pol je pa takoj zad še velika noč … ko se pa itak spet nažreš do konca …

Ne ne … zgleda, da bom tudi letos poleti hodila ogrog zavita v plašč … :)))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No ja BGV!Saj so bila tudi že lepša jutra…ampak,res fejst je blo malo prej,k sem bivšo sodelavko za joške šlatal ;-))))
Cmoka dol v GO!
Sp

Ta moda bi te hitro minila,če bi ti eno granato pod ritjo razneslo….pa špagetarje tudi,kr to prodajajo!
Sorry,sem zoprn.
Sp

Bgv nea se tolko deri…mislim…ejjj…do mbja se te sliši…jaz bi še lahko spal pa me en krik vrže iz posle…@!#$ še pol ure potem sem se treso od šoka ;))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

???????? Hm … fajn bivše sodelavke maš, da jih lahko za joške šlataš … :))) Jst bi mela tut take bivše sodelavce, da bi jih lahko za tiča prjela … :))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Škoda,da nisem tvoj bivši sodelavec :-((((
Sp

Kaj boš spal v takem lepem vremenu … Spal boš lahko pol ponoči … zdej pa lepo vstat … mal laufat po MB-ju gor pa dol, da se zbudiš … in boš vidu, ko se mi boš pol še zahvalu … :)))))))))))))))))))) ;)))))))

Cmoooooooooooooooooooooooooka srce … :-****

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))) Ja … res škoda … :)))))) Bi se fejst zabavala midva … Ti bi meni joške šlatal … jst pa tebi tička … :)))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma čaki , da me vidiš v tisti zelenkasti kanotierci s popkom ven …

… bomo videli , če boš še zoprn ;)))

New Report

Close