Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek heeeeeeeehooooooojjjjiiii … :)))

heeeeeeeehooooooojjjjiiii … :)))

Kako si Sincy ?
Nogice in rokice so že okej ?
Paziš , ko šibaš z biciklom tam okoli dreves ?

Niki je ko mamica v skrbeh zate 😉

Ponoči se ne spi ni zanimivo….ponoči skoraj vsi spijo…nočem bit tak kot ostali :))))
Daj ti meni povej ki je lepo vreme….vse puno oblakov na nebu, pa čisto malo sončka :)))

Zahvalo pa se ti bom za kaj drugega :)))))))))))))))))

Bgv :***

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Niki :))))))
Sezona bicikla se komaj začela…bomo vidli kak bo to leto…upam da brez poškodb :)))

Srček se mi je razlezo ob tem da nekoga skrbi za mene 🙂

Niki :***

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:)))))))))))) Ja ja … sej vem, da si neki spešal … :))))))) ;)))))) Pol pa te res ne bom več budila zjutraj … :(((( … obljubim …

Sončke je pa tu pri nas … prav lepo lepo lepo … Ne bo druge, kot da se vsedeš v avto in prideš na sladoleda sem v naše kraje … Pa še Spiderja s sabo prpel … :)))))))))) ;)))))))))

A za kaj drugega se mi boš zahvalu … hm hm … no no … lepo lepo … :)))))

Since … :-****************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pa sam neki:AA je potrebno za to bit bivši? To lahko počneva tudi zdaj! ;-))))
Sp

Potem bom pa zdej ku muc,mijauuuuuuuuuuuuu,
a lahko slikco vidim…pa jaz na ene druge popke palim,če smem pripomnit
:-))))
Sp

Sem bil zadnjič doli pa sem bil razočaran :((((…tak da ne vem kdaj se bom že spet odpravil v tiste kraje…..

A pa še Spidera ti pripeljem……torej moja nova funkcija bo ŠOFER…
Driving mistress Bgv & her frends……I don`t think so :)))))))))))))))

:*******

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:)))))))))))) A pideš v Gorico? :O))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee … :(((((((((((((( … pa nisem jst kriva, da sem bla glih takrat bolana, nooooooooooo … :((((((((((((

A zdej me pa nimaš čist nč več rad … :((((((((((( … pa moj konjiček te že tako močno močno pogreša … bi se spet rad zazrl v tiste lepe okice … :))))

Pa neeeeeeeeeeeeeeeee noooo … noben šofer … Sej veš, da je pot iz Mb-ja do Gorice dolga … pa da se bosta mal menjala … pa da ti ne bo dolgcajt … :))) Ti si pa tako ali tako glavna atrakcija zame … sej veš … ;))))

:-***********

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

jaja zaj se pa ven vlečeš…..pa kaj ko ne morem bit do konjička hudoben….ga mam preveč rad….prav pogrešam že njegovo rezgetanje in njegovo zmršeno grivo ki plapola v vetru, ko dirja po peščeni plaži proti sončnemu zahodu in ga zeleni listi palm spremljajo po poti, nežni valovi škropijo s kapljicami po njegovem slokem hrbtu………………………

morem nehat ker me bo pobralo od želje po konjičku……….

Mogoče se bo pa res kdaj našo čas pa da pridem konjičku prinest kocko ali dve sladkorja….

Bgv :**********

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

K sem bil dol,te ni blo pa nikjer..:-((
Sp

New Report

Close