Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek HEEEELLOOO!

HEEEELLOOO!

Zdravo in srečno, bači in auguri vsem na gmajni. Po 14 dneh spet tuki v službi. Smrk, smrk. Mal dopusta, še več nege. Smo pasli vodene koze. Drugače je pa bilo božansko. Vstajanje ob 10.00, včasih tudi direkt v kosilo. Becky tako rada spi. Sploh zjutri, ko je treba v službo.
Kaj ste pa vi počeli vse te dni?
Ah ja, sem malo posrfala po teh forumih in ugotovila, da še nekdo uporablja moj nick. Zbiram predloge za nov nick. In seveda takega, da ne bom komu skočila v zelje.
En lep snežen dan vsem skupaj!
L.

KA BE RE mogoče?

Seba, živjo. Zdravo in srečno v tem lepem novem letu. Letos se bodo zgodile same lepe stvari, jaz sem si tako zamislila in tisti tam zgori me bo vsaj eno leto ubogu.
:)))))))))))))))))))) Ja Becky zadnje čase tu gor bolj bere kot piše. Ste zame mal prehitri. Si bom tajnico (boljš tajnika;))) zrihtala. Neki v stilu Indiana Jones.

No, če imaš pa veze tam gori, mu pa povej, da imaš frenda kateri potrebuje novo dnevno sobo, pa kopalnico itd he he he-.
Tudi tebi srečno in veselo novo leto.

Pa kaj ti bo nova kopalnica. V novem letu pa se ja ne bomo umivali v kopalnicah. Si bomo en otoček pri Baliju prilastili in telesca v morje rajš točili.

A sem lahko tvoj prjatu? Na Bali? Tut v kufer se lahko stlačim

Kako pa ti veš, da sem kupla nov kufer? Ma prav tak na kolesca!!! No problem, prjatu.

Ima prostora za 1,9 m velikega človeka.
Kakšen se ti zdi nov nick

…. a te !

Sem v nedeljo vidla tvojo pupiko v MC-ju. Ti je povedala ? Sem upala , da si kje blizu , ma me je moj gazda tako na hitro vleku proti uni trgovini z ribami , da te nisem utegnila iskat .
Come stai ?

Niki ti predlaga , da ostaneš kar Becky (mislim , da ni nobene s tem nickom naokoli)

No, se boš malo speštal pa bo. Nick bi bi lahko malo bolj speven. Kej boljšega???

ja naš prajtu je dobu tisti meter snega ne de:)

eko eno kepco iz ahramljene prestolnice
sneg je spet nekoga presenetil…..

jest tud rada zjutraj spim, pa pravjo da je treba
v služba hodit ne de …pa še dobr je to če za druzga ne pa za
plačane položnice..

Becky sojerjeva pa bo gmah pr nicku ne de

Res da hujšam ampak tolk pa ne vem če se bom lahko speštal. Nick sem pa na brzino naredil. Premetal sem REBEKO

Mi je povedala ja. Kako je M.? Je bila s tabo? Bi ti pašalo kofečke?
Yeeessss! To je to! JAVNO RAZGLAŠAM, DA JE NICK BECKY MOJ in če mi ga kakšen mazne, dobi punj v čelo.

Kako hujšaš, zdaj med prazniki, pri vseh teh dišečih, vabljivih poticah?!?!?

tebe teh 14 dni, veš? Kako ti gre? Bom kar pri Becky ostala. In ker je to tvojo pogruntavščina te moram prašat, a zahtevaš avtorske pravice??

:))))))))
ma kšne avtorske pravice neki, bi pol mene
F.Milčinski že zdavnej lohka za ovratniček ku
sem si prisvojila Butale ne de….

gre čedali boli – leto sonca je prneslo sneg
veselo novo leto ne de

Ne, ne, včeraj sem začel. Take požrtije pa ne bi zamudil he he

Smo bli cela okrnjena familija (4 – 1 tavelika , ki itak hodi okoli samo še s tistim svojim črnim kraševcem 🙂
Kofečke – yeeess !!!
Samo se moramo skoordinirat , ker , če Boh in vreme dajo , grem jutri probat jahanje po tem vzorčku snega , ki ga imamo , v četrtek imam od 4 – 6 italijanščino , v petek imam en randi napovedan , pa ne vem še , kdaj – eko , bi lahko bla ali sobota ali drugi teden (razen spet torka in četrtka ) .
Javi se kaj !
Pozdravi K. Btw – kako je ?

Niki in M. so po starem – kar pomeni , da se ni niti za hvalit niti za pritoževat

Ti od konja in jaz v smeh. Sem vaju kar vidla, kako on na smučkah in hiiiijaaa. Je videt,da sem bila na dopustu, me mal gira. O tem kako je s K. pa raje na kofečku. V soboto se grem ob 9.00 polepšat. Verjetno kaki dve uri, pol pa lahko. Se slišimo?

Pa ja de. Sej res, ste že kej pametnega sklenili letos v Butalah?

Ja !
Zmenjeno !

kej pa vem – mormo počakat na konc leta da bomo vidli če je blo pametno ne de:)

jest bolj malo sklepam – me spominja na sklepni račun:))))))

rajši nič več ne predvidevam, ker s predvidavanji je tko, da lohka tuki jest bogi butalc do nezavesti nekaj načrtujem, pa pol zmeri vse drgač izpade.
od cefizlja pa do župana ne de;-)

zaenkrat mislim da je bolj koristno da skušam vsak trenutek po svoje izrabit, ne rata zmiram, mi gre pa čedale bolši:)))))))))))))))) YEEES još malo pa ZIHER BO..

..doniš… je verjetno v mojem primeru bolj koristno kakšnga kleparja
najdt ku pa kšn sklep….

viš pa sm najdla sklepna beseda

New Report

Close