Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek HEHE …

HEHE …

Jst imam pa danes oblečene moje prve nosečniške hlače … :)))))))))))))) … hahaha … :))))))))))))) Jih imam sicer zategnjene do konca … elastiko namreč … :))) … sam je full fajn občutek, da imam na sebi nosečniške hlače … hihihi … Imam pa čez dolgo volneno majco, tako da zgledajo čisto normalne … :)))))))) da si ne bo kdo mislu, da hodim že ku prava nosečka okrog … :))))))) ;))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hehe, ti mala ti….. :))))))

Ti pase..aaaaa..vazicka;))..uzivaj!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No … sej jst bi še vedno najraje hodila okrog v oprijetih hlačah in vrtoglavih petah … … sam …. kaj ko me je že vse tiščalo … Še tiste ene hlače, ki so mi bile še prav … … … sem mogla začenjat odpenjat gumb ko sem sedela … :(((((

V teh sem pa tkoooooooo komot … :)))))))))))))))))))))))))))))))))) hihihi …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

fletkana mamika……..

pa ne preveč papat………………

bugi…….katero številko pa nosiš?

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ti boš kmal ku raca hodila naokrog srce!!!
A treniraš že račji hod?
;-)))

Bugi ne nosi modrca!
Ko men fotke pošilja!
;-))))

Ha … lahko rečt ne preveč papat … ko pa sem skoz lačna … :((( … še najbolj pa zvečer, ko se vležem v posteljo … Ohjoj … takrat bi pa mater božjo pojedla … :((((((((((((((((((((((((((((

IN zanimivo, da grem s kilami gor toliko kot je treba … V zadnjem mesecu sem šla gor ravno tisto eno kilco … :))))

Uh … številka? Preveč me vprašaš … ker imam to srečo, da imam doma krojača … nameč mojga zlatega tatkota, ki mi je zašil te hlače … Drugače pa sem prej imela številko 38 …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

38?
A čevljev?
😉

Pa kakih čevljev … Oblek!!!!! :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:(((((( Smrk … A veš da tisti, ki vejo da sem noseča pravijo, da res že nekam čudno hodim … :((((((( Bolj na široko … :)))))))))))))))))))

Da ne govorimo, kako se kobacam ven iz avta … še posebej sedaj v vseh teh zimskih oblačilih … :(((((( Ohjoj … kaj šele bo čez par mesecev …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Užitki in muzanje z moje strani!
;-))))

Bugi?A češ enga ljubčka na bušija?
🙂

:)))) Kaj bi blo šele, če bi me videl … :))))

Lupči na bušija so pa dobrodošli … ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

saj prav………..si se bojo slinili zdaj na tvojem bušiju….razen mene…vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ni lepo….smrk

leta letijo - iščem stevardeso.....

Razko … tudi tvoji lubiji na mojem bušijo so dobrodošli … :))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

po moje ni bila misljena st. obleke..;))

send $

prevec resna si danes!!;)

send $

pa moji??;))

send $

:))))))))))))))

Nosečka, hehehehehehehe…. :)))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close