Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hej bejbe!

Hej bejbe!

Hvala,da ste se vse spomnile,da je potrebno čestitati nam očetom!
Danes je očetovski dan!
:-((((
Sp

Evo ti čestitam,ker pač svojemu ne morem…..Pa res si superočka,bom mami rekla naj ti en kostumček zašije,kao Superman….:-))))))

Tolko cmokov,koliko let si že ata….krat dva seveda…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hvala Trilči!Od mladega mesa je vedno lepo dobiti cmoka.Vračam.
Sp

Joj…ali je res…sram me je…od kdaj pa imamo tudi očetovski dan;)), ne saj bom raje tiho…oprosti dragi očka…naj ti tvoja dva otročka danes ne povzročata preglavic, naj ti bosta v ponos in sreco kot vedno in ne samo na danasnji dan. Eno veliko cmoko od mamice, ki dobro ve kaj pomeni imeti otročke!

In vse lepo tudi vsem ostalim očkom iz naše klape…mislim, da sta to samo še dva…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala,toto meso je žilavo….:-)))))))))A sta že kakšno bombo odvrgla onadva????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

?Kdo?
Sp

Hvala Sonči!saj tudi jaz ne bi vedel,če ne bi slinasti italijanski trgovci pihali ženskam na dušo prejšnjo soboto,ko sem bil na shopingu dol..
Sp

No sem mislila da sem samo jaz tako za luno…lepo, da vsa že dva;)!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,Žverči in Razo…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Žverči je nekaj khm,prdnila,pa ni bilo sile!
Sp

Opala,tak da imaš prebojni jopič brezveze oblečen????Dol z njim….jaz pa sem tudi minsko polje deaktivirala,izvidnica pravi,da ne bo napada…:)))))))

Torej po vseh pravilih bi te za “tvoj dan” morali po rokicah nosit,a ne???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Bi raje jaz tebe na kolena posadil,pa ti bluzo odpel,pa se malo poigral s punčko..
Sp

IIIIIIIIIIIIIIIII,to bi ti pasalo,a????Hmmmmm….ne vem ravno……ne,iz te moke ne bo kruha……..cmoka pa ti dam…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Seveda bi pasalo,saj bi tudi tebi!Ti garantiram!Bi se počutila oba mlajše;-))
Sp

Ja vraga,koliko mlajsa pa se naj bom??????Saj sem komaj preko teh dveh desetletji preplezala….Si govoril bolj zase,a???:-)))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ne,ne!Si kar prav prebrala!Oba!
Sp

te pa se že moram mlajšo počutit al kaj?????:(((((((((

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close