Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hej človečki!!

Hej človečki!!

Želim vam eno lepo dobro jutro. Shakira je danes ful dobre volje brez posebnega razloga. Mogoče zato , ker je nehalo deževati…
V glavnem en prekrasen dan vam želim. In ne pozabite petek je dan za metek.
Kavica že diši!!!

Shaky!Jaz sem animal!The beast!!!!
Pa tudi tebi eno dobro jutro,pa čeprav ta fak od burje piha!
Sp

Shaki…ja petek je dan za metek in delajmo na temu, da ga iztrelimo…cmoka in lep dan želim tudi jaz tebi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sorči živalca hahahaha….
Burjo pa tudi jaz sovražim, fuj, čeprav verjetno niti ne vem kako zgleda res močna burja.

tudi tebi…
Sva že dve, ki sva takšne lepe volje…sicer vzroka zanjo ne poznam, lahko pa domnevam…:-)))

cmoka na lička vsem!

Tudi jaz sem zelo prešerne volje, nagajiva in tako…..ja super sem ni kaj!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

moraš biti, če si pa moj klonček…. al’ pa jaz tvoj, kakorkoli že…:-)))

Lumpa…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Z mano je isto – celo pogovarjam se z uno mojo sodelavko , s katero sicer 8 ur na dan molčiva :)))

Vsem en krasen dan !
Nikita

Hojla Niki!
Hvala za filmček!
Zahvaljujem pa boga,da nisem v mojem PC-ju našel tistega,ki sem ti ga imel namen poslati…
Sp

Groza, jaz pa ne bi zdržala toliko časa tiho. Imam srečo, da se z mojo “cimro” ful štekava.

Cmoka in lepo, da bomo imeli lep dan;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

očitno je nekaj v zraku, ko smo se ženske predstavnice foruma tako dobre volje. Me zanima, če je Sprevržko tudi dobre volje, nič ni omenil.

No ja,pogojno!
Včeraj mi je v vodo padel zmenek z ljubico in me je metalo.
danes pa me…spet meče,ker…ah,saj ni važno,samo da ropotamo in sceno zabavamo.
Shaky?A je tvoja rit še vedno odprta…mislim strgana…mislim nezašita…mislim hlače?
;-))))))))))
Sp

Se mi zdi, da ti malo preveč misliš 😉 :)))))
Ja še so strgane, včeraj nisem zašila. Danes imam pa močnejše hlače in upam, da bodo ostale cele :))
No, upam, da se boš danes uspel dobiti z ljubico ali pa vsaj z ženo, če ne bo šlo drugače. Kakorkoli, bog ne daj, da sem jaz tvoja žena….

NeShaky!Danes se zanesljivo ne dobim z njo!Je preveč daleč.
In me res zanima,kaj bi bilo,če bi bila ti moja žena.Daj povej,prosim.Tolk,da vem,če imam kaj šans pri tebi,če se z ljubico razideva ;-))
Sp

a ti bi imel mene takole za rezervo, a?

Ma tu smo štiri babe v pisarni . Moja neposredna soseda je kot japonski tranzistor – stalno priča , nikoli se ne pokvari , zvok je predirljiv in obupen … druga je zlobna kot sam satan (ta je tista , s katero raje ne spregovorim , ker je bolj varno 🙂 , tatretja pa je v redu .

Sicer pa imam svoje debate in zabavo tukaj z vami in to mi popolnoma zadostuje :)))

Lupčka vsem in pogledat v profil , kako zgledam 😉

Ej, super, pa daj povej katerega frizerja imaš, grem takoj k njemu…se smejim…superrrrr

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Frizer : Goriška burja 🙂

Ti kar pridi , bom vesela – in bosta sijali kar dve sonci :)))

:)))))))))))))))))))))))))))))))) Niki … profil je zakon … ;)))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… pridevnik “lep” ?

lep – lepši – glej mene ;)))

Bgv uživaj dan !

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ha ha ha ha … :))) Ohjej … Nikita … danes jih pa imaš močne … ;)))))))))))))

Uživaj dan tudi ti … Zgleda, da bo počasi še sonček pokukal izza oblakov … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne!!!!!!
lahko bi bila primadonna,seveda v primeru razpada zdajšnje koalicije ;-)))
Sp

Shaky,saj te imam rad!

Hvala Sprevržko, hvala.
Samo, če bi bil z mano ti jaz ne bi pustila, da bi imel še kakšno ljubico zraven. Tko!

New Report

Close