Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hej folk!

Hej folk!

Pa tu je 19 stopinj!Že kratki rokavi so mi preveč in odveč!Ja kje ste tisti deklarirani nudisti?A nosite še dolge gate in steznike mogoče?
Grem ven,ker se nekaj obeta:-)
Sp

Žleht si! Meni take lušte delaš, da bom pošizila tukaj… še ta zadnja me boli od sedenja, ti pa meni o 19 stopinjah…..pa naj še kdo reče, da je to pravično……

No pa naj ti povem, sedajle grem rožice saditi in sem tocno taka: Zgoraj oprijeto rumena majcka, saj ves ce dobro napnes ocke vse vidis, nekaj lepega…napetega,pokoncnega pa ceprav ni modrcka, nagajivega…
spodaj pa modre hlace na vrvico, jo odvežeš in padejo na tla, potem pa tisto najlepše, modre barve vse v cipkah, ja če to ni za znoret, potem pa ne vem kaj je…adijo grem raje saditi rožice ker sem kar prevec nagajiva za tule!;;))

cmoka vsem in pridem kasno, rece nas Razbojnicek!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči!
A ti mene v ta malo g::::?
Ne delaj tega prosim!
Hvala
Sp

Hoj….lepo vam,pri nas tudi sije sonček…zdaj si verjetno že taaaako srečen,ker se bo pričela sezona kratkih krilc in globokih dekoltejev….:))))

Lahko mi še pošlješ več slikic ob priliki-ko bo čas,seveda…
Cmoka na brčice….hi hi hi…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Na kateri mail?Od ..,al tvoj?bolje bi pa bilo,da ti kar CD pošljem,ker so slike take velike velikosti(se sliši smešno,a?)
Počakaj pa še malo,pa bodo slike na prospektih od Adidasa povsod,ker so res profi.Se strinjaš?(pa čeprav si videla samo eno)
SpTrillian 🙂 napiše:
>
> Hoj….lepo vam,pri nas tudi sije sonček…zdaj si verjetno
> že taaaako srečen,ker se bo pričela sezona kratkih krilc in
> globokih dekoltejev….:))))
>
> Lahko mi še pošlješ več slikic ob priliki-ko bo čas,seveda…
> Cmoka na brčice….hi hi hi…
>
> Lupčka na smrčka :)))))))))
>
> Kar držiš zase,izgubiš ; kar daš,obdržiš za vedno.

Velja,…našim plezalcem je slikca zelo všeč…pa so me malo zagnjavili,kje to je…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Slovenija,Trenta,Vršič!!!!!!
Ko slikajo profiji,sploh ne veš kje je,ali ne?
V ozadju vidiš Prisojnik(Razor),se mi zdi?
Sp

Ne,ker po steni pa res ne bi kar tako spoznala kakšne gore ali hriba in podobno,razen,če bi bila tam bolj doli pri vas: Mišja peč,Osp,…(pa še to ne garantiram)!!!
Tista slika pa je svetovna,res kar prime te,da bi skočila noter in jo probala preplezat…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sem zgoraj!Mislim Severna Primorska1In ko zdaj gledam še enkrat,ti definitivno potrdim,da je na sliki v ozadju Prisojnik,slikano pa je nekje na Vršiču!
Sp

Krasno..ne delaj luštov,za 1.maj gremo ali Osp ali Paklenica…žurka taka,da ti ni nič jasno…jupi!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!Če te tokrat očim ne ubije,te ne bo nikoli!Samo dve slikci sem ti poslal,pa imata skoraj 3 Mb!
Se bo nalagalo do nezavesti!
Sorry,pa se splača!
Pozdrav!
Sp

Ni sile…saj nonstop nekaj fretam po računalniku…sicer pa ima računalnik še 2 leti garancije,če slučajno od fotk crkne :)))…ta prvo fotko pa sem že vrgla na CD…Hvala,zlat si…res…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Okej sedaj sem pa že pridna, ressss, sem se zunaj skulirala!! Cmoka, kje siii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Trilči!Prijateljica!
Ni šlo!Mi je priletelo nazaj!Očitno ima tudi očim premajhen ladlc.Pa kdaj drugič!Mogoče na CD,ko se bolje spoznamo.Pozdravi plezalsko klapo(sicer nisem alpinist),ampak sem s takih krajev doma,kjer jih je polno!
Sp

New Report

Close