Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hej folk,pa tu je zima!

Hej folk,pa tu je zima!

Slučajno sem kliknil temperature po SLO in pri BGV in meni je najbolj mraz to popoldne!
SONČEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!
Ogrej naju z BGV(če ne se bova pa sama;-))
Sp

HEHEHHE

je že pri meni, na potki……

čao kolega…saj bom nate pomislil, ko….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Pa še res je … Pa kaj se to vreme heca?????? Jst sem že pomladansko (skoraj poletno) oblečena … zdej se pa tle to vreme nekaj zafrkava z mano … nama … To ni fer … Do sedaj sva imela vedno ta najtoplejše temperature … zdej je pa kar zatajilo …

Ni fer … res ni fer …

😛 :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

..ko boš ti kondorje futral in midva z BGV pasticcio jedla.Saj si to mislil a ne?
Sp

hojla bučkica…
ma daj ti pa primorka…te zebe že ko je zunaj 19 stopinj..pa saj imaš miškolina……malo milsi in zamilsi…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hm … še dobro da imam doma gretje na plin … Se mi bajta segreje v parih minutkah … :)))))

Sicer pa … sej ni tolko zaradi toplote oz. mraza … Bolj je krizno to vzdušje brez sončka … :((((( Nekaj se sicer matra, da bi prišel skozi oblake … a mu ne rata … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A tudi ti do sosednje bajte ne vidiš,BGV?tak mrč je,kot bi v ekonom loncu joto kuhal…
Sp

ja-ja vem…ga vabim k vodici…pa noče in noče…..
daj priporoči me malček………

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja … full je tako čudno vreme … Prov bljak … :(((( Kje je tisti sonček, ki nas je spremljal zdej skoraj mesec dni neprenehoma … Se je skril … :(((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A sončku naj te priporočim … Ali SončeK-u? :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Btw: BGV,cajt je za nov puzzle,se ti ne zdi?kaj je že zdaj na vrsti?Joški al muca?Oprosti,sem že malo pozabil redosled;-))
Sp

te bom jaz soncek vrgla v vodico;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))) Zdej? … hm … morem še premisliti … Sporočim … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… je že nova slikca … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

to je pa Levanka….:-)))))

Jep … moški raje predstvaljajo svojo Desanko … jaz pa imam raje Levanko … :))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

a si res levična?!

Ne ne … desničarka … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

potem te pa s tvojo Levanko uvrščam skoraj med artiste….hm, sicer ne vem, kako bi stvar delovala z Levanko, pa…. eh, se vzdržim.

na šivanje, seveda……..:-)))))))))))))

:)))))))))) Ja ja … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close