Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Hej, vi tam!!!

Hej, vi tam!!!

Dobro jutro!
kako kaj? vse v redu? uživate? vas vaše boljše polovice kaj cartajo, razvajajo?
mmmmm, vroči ste, še vedno…lepo…

KIR- še dihaš? al ti je backa čist sapo vzela? hehe, samo prava mora prit, pa tvoje besede zopet žgečkajo…

-mm- že kaj več časa? hehe…

direkten- vračam cmokca…no, pa si spet čist moker – od cmoka, da ne bo pomote, hehe…

plemeniti- makina deluje?…pazi, prehitevanje po desni je nevarno!!!…

srečko- mmm, iskrice v očeh – tud men pašejo!! lahk brez skrbi kaj napišeš, zelo dobro poznaš strast…mmmm…

sem koga pozabila??? nič osebnega…

jajaja, ženski del, najlepši in najbolj sočen…brez zamere, če sem najprej pozdravila moške…mi bolj ležijo…vas vaši dragi lepo cartajo? kaj razvajajo?
…strastne ste…pravilno!!!

pozdrav vsem skupaj in že zdaj – lep vikend!!!.. kako že? – velik sexa in mal otrok – ok, razen za tiste, ki jih še nimate (dovolj)…

lp

Ljubic@, še vedno diham, čeprav bolj na škrge, porednica poredna! Cmoka ti pošiljam, da veš! Tudi jaz ti želim veliko norega in strastnega seksa, pa še več orgazmov! Sam ne preveč stokat, le kaj bodo sicer mislili sosedje???

Ta vikend se bom razvajala kar sama..pa zato tok bolj intenzivno. 😉 Zelim ti socen, mehek, nezen in strasten vikend 🙂

www.studentarija.net

sladkobesednež, vračam cmoka, rahlega in nežnega…se mi zdi, da te zopet metuljčki dajejo…
hehe, stokanje ja…ni nevarnosti za sosede, sem bolj tiha varianta, godem in stokam samo za dva…sva z dragim imela poleti “balkonsko varianto”, pod samimi zvezdicami, topla noč, jaz močno objemala ograjo, medtem ko je dragi za mano miril moje boke, hehe…če je še kdo užival ne vem, je pa res mal čudno, da bi rože zalivala ob tako pozni uri…

bravo!!!
priznam, prstki moje desnice so neprecenljive vrednosti…

Hmm, spomnila si me balkonskih variant v vroči poletni noči! Pa naj bo stoje ali kar na tleh, ko tako prijetno hladijo…. Pa naj mislijo da se rože zalivajo v klečečem položaju… briga me!

hehe, lušne ne?!
je prišel dragi na balkon, nag in ves stoječ…benti…se vsedel predme in me nagajivo pogledal…najprej sem mu nagajala s prsti na nogi, potem z ustnicami in ko sem imela vsega dovolj, sem dvignila krilo in se, s hrbtom obrnjena stran od njega, vsedla na mogočno trdoto…bi lahk sosedu pomahala na drugi strani, če bi bil zunaj, hehe…mmm, sladko…me je dvignil, naslonil na ograjo in hehe…no, ta večer sva še nekaj stolov preiskusila, pa mizo sva tud “uravnavala”…

Ja, poletni večeri….
Kolikokrat smo morali z rokami usta dol zatiskat, ker je zvečer vedno cel blok na balkonih…. midva pa “rože zalivava na kolenih”…..

Ane, teslica moja? Čist prov! Zdaj imaš pa skomine, zunaj je mraz…

Tudi jaz ti želim dober vroč seks,no vikend;)) naj te carta in razvaja, naj ti ,da vedeti, da mu pomenis vse;))

Se strinjam s tabo 😉

www.studentarija.net

Hm, ljubic@? Nič ne kaže, da bi sploh kje prehiteval… 🙂

Hvala za lepe želje, saj veš, da paše!
Paše, če ti kdo lepo govori, če te nekdo lepo pogleda, da te požgečka.
Paše, ko začutiš nekaj lepega, ne de?

Tudi jaz tebi ljubica! Naj ti paše!

Pa jasno, mojemu sladkemu enako! Se ve…ha ha.
Pa nekaj je novih al kaj?
Ne utegnem skakat tle gor, pa nisem na tekočem. Prav nič zato.

Sončka za vse, kdor ga če!

Hej, ljubic@, hvala, sem kar v redu (samo dela imam čez glavo, kot vedno v petek popoldan :-((). Hvala bogu, da me moja ženkica sploh ni pustila spati sinoči, tako da sem ves potešen in do konca sproščen (beri: izmozgan .-))). Ha, tolaži me, da tudi ona ni v dosti boljšem (slabšem) stanju :-))).
Tudi tebi in ostalim forumovcem želim dolg, pester vikend ter čim več iskric v očeh.

in zdajle bo KIR še name ljubosumen, ker pišeš meni namesto njemu…
uff, hitr še njega mal požgečkaj, da ne bo tle okol jeze sejal…

seveda, sonček vedno paše…pa še nasmeji me…
lep dan…

Prinesla si ga že s tem, ko si prišla! Sončka mislim, naravnost v srce!

Sem si ga kar sam vzel, če je bla backa tak škrta

Mene neče noben cartat……………….
🙁

:))))))))))))))))))

Ja?

Potem ga pa le pošlji naprej, srček! Sončnih žarkov je (uf, saj veš, da ne vem) velik, pa jih lahko zato deliš.

Poljubček na nosek al kako že to gre, ha ha??

hehe, ampak taka utrujenost pa paše!!!!
nasmeh zate…

Ne, pošiljam ti ga nazaj, samo tebi zlata princeska mojega srca! Ljubim ljubim ljubim te

Oh, KIR moj! Umiri kri, kmalu odhajam…..poljubljam te pa itak, ha ha!

Oh, že? Žal…
Kako naj ohladim kri? Le tega ne vem. Aha, skočim v Ljubljanico… Poljubček!

Ja, ena od možnih, ha ha!
Ne, ne nisem te želela prehladit, saj veš, da skrbim zate hm, že od nekdaj?
Le vse dobro, srček, to je to.
Me pa vseen veseli, (saj veš, da res, ha ha) da mal manj lupčkov pošlješ drugam. Ojoj, ojoj, kva sem pa zdaj napisala. Ne, ne, ni čist res!
Sem že rekla, da sonček sije za vse in tvoj sladki jeziček veselo cmoka med drugimi črkami, da nogic, pizdic, joškic….niti ne omenim.

Saj veš da je vse zate draga moja! Živim v pravljičnem svetu, v katerem si le ti, ti ki mi pomeniš vse. Drugega enostavno ne obstaja… Ko pa te ni, pa položim glavo na drugo ramo in mislim nate še naprej…

New Report

Close