Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Heksenšus…Help!!!

Heksenšus…Help!!!

Dobro jutro banda!

Za mene definitivno ni,četudi je takšno lepo vreme,hvala Sonči,da je sonce spet v pogonu,dobro si ga strenirala….ampak jez imam hesenšus v vratu in se ne morem obračat v desno….pa tako zelo boli…Ima kdo kakšen recept,da se tega zlodeja rešim????

Upam,da boste izkoristili ta dan do maksimuma,ker je res prekrasen,…naredite kakšno dobro delo in malo se (po službi) sprehodite po bližnjem parku z vašimi malčki (tisti,ki jih imate) in svojimi dragimi…..

Bolečeka cmoka na čelo….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa sem te že zdavnaj opozarjala, da ne glej za mačoti… vsaj ne s tako hitrimi gibi.
:-)))))

Cmoka za manj boleče jutro.

Ko bi vsaj……….:-)))))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hm, potem je še slabše…:-))
Ti, do 16. se pa le pocajtaj, takrat bomo gledale s počaaaaaaasnimi gibi…:-))
Res pa ne morem garantirati, da bom še hotela domov….:-)))

Ne mi pravit,saj veš kakšna je trenutna situacija in mi bodo tista teleščka zelo prav prišla….če ne boš hotela domov,ja pol pa nič….no,saj tako krasni spet niso,vraga,ali pač….te bom pa vlekla domov…:-))))))))))Razen če boš katerega zapecala…..lahko pa se izdajamo za reporterke….:-))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

hehhe

mam jest recept…čisto domači….samo k tebi moram osebno pokazat….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

vauuuuuuuuuuuuu

vidve pa sta spogledljivke ……..

da vama ne bo še kaj druega trdo postalo….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja,pol pa je spet kaj s posteljnimi aktivnostmi povezano…ne vem,če bi mi ob tej bolečini glih kaj pasalo…..a probat ni greh,ne….:-))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

To bi lahko bile – reporterke… :-)) Jaz bi še v kako kabinco pogledala…:-)))

Si mislil na srček?!
:-)))
Cmoka, Razo, ljubosumje ti kar pristaja…..

Trilči eno cmoko za lepo jutro in da ne bo veliko bolecin…drugace pa se jaz pošpricam z Miospray-em, zmasiram in bolje je, bolecina pa ponavadi mine cez kaksen dan ali dva.
Če sem malo nagajiva kot Žverčka, ti predlagam,da še z drugo stranjo kaksnega ornk pogledaš in se bo bolecina izravnala.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

veš,tisto,da na hitrico za katerim pogledam,sploh ni švoh ideja…..samo do 16.4. ne bom čakala,tako da grem pol brž na rolerje in za tipčki gledat…hi hi hi :-))))))))

Eno lepo jutro ti želim in kilotonskega lupčka direkt na noseka…..Pa Miospraym bo treba nabavit…..:-))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

heheh
saj vem kaj pomeni moji sprej..packa

lp

no mi boš kaj odgovorila…preko meila

leta letijo - iščem stevardeso.....

jaz pa bi bila od Modne Jane,da bi jih nadzorovala pri pomerjanju kostumčkov in to tak: “Ta ti ne paše,ta ti ne paše,pa ta tudi ne….”….hi hi hi …..se babe znamo znajt,če je treba…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ja madona..pa kaj je danes…samo na sex mislite…..

mi povej, kako naj te na daljavo pomasiram vratek……

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Lumpek…jaz v bolečinah,ti pa barabico pičiš,ampak takooooo sladko bolj….evo cmokeja,da ne bo prišlo do zamer….:-)))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Nič ti meni paci…saj si me to vse ti naučil in nimam casa sedajle mejlat, počakaj,da prides na vrsto…pa saj imas sedaj delo tam nekje na drugem koncu Slovenije…ni tako???;))! No vsaj vceraj si bil ves zagret, uživajta!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Z lepimi mislimi,to bi mogoče tudi delovalo…sex pa je najlepša postranska stvar v življenju…seveda samo z ljubljeno osebo,da ne bo pomote (vsaj zame)…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

grrrrrrrrrrrrrr….
nič ne bom čakal, da boš ti hotela, kaj pa si pre4dstavljaš….mater sem čist na koncu, da ponorim zaradi tebe…še mal me izzivaj pa boš videla…

na kakšnem koncu sloveije…sem skoraj tvoj ti pa takole…..

no odgovori mi, kar sem te vprašal….

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Mater…me srbi…da bi kaj napisala…prepovedanega…in potem bi laufala oba…pa ne bom podlegla tvoji pravokaciji in bom skrivnostna se naprej…uživajva…in sprasujem se zakaj tako noris in zakaj si tako moj…no njen, ma saj ne vem vec sama…cigav si!

Cmoka;))! Te pogresam ves!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close