Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Helčka…Štumpi

Helčka…Štumpi

ali vama dela hotmail…sta se lahko vpisala…meni ne rata…sem danes očitno preveč lumpasta;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

danes imajo delo na hotmailu in bo do nadljnega neuporaben …samo še telefončki bodo pel

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

In iz kje si to izvedel…okej…potem me pa pokliči;))…in mi kaj lepega zašepetaj…jao meni…najbolje da grem ninat…da se ohladim

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

moram šparat ,…veš sem z gorenjske doma ,….heheheheheh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

le šparaj…bom jaz tud šparala…ko bom lizala …kje drugje………..ledija ne…in ne tvojega…pa ceprav je tako dober…SLADOLED…da ne bo grešnih misli!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

V službi ga nimam… doma ga bom pa odinštalirala, ker ne znam delat z njim…. (mislim, ne znam it nazaj dol, hm hm)…

papa

Jaz vem da imam jaz najboljšega ,……..so že mnogi potrdili…hehehehehe

zarad mene tud če boš lizala katerega drugega , vem da ti bodo misli uhajale na mojega …..hahahhahhaaha

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kar izzivaj in upaj…in sanjaj…ja bom lizala….koga ali kaj in na koga bom takrat mislila…pa ne povem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close