Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hello, stranger!

Hello, stranger!

Ma ne vem… Mogoče bom počakal do pusta, ko bom imel masko in mi bo manj nerodno. 😉
[/quote]

Nič čakat, saj zdajle je čas gripe, pa si lahko daš šal pred usta,

Tema se je spremenila v “Reševanje nevojaka milesa”. :-))

M… daj opusti vse tiste scenarije v glavi – in poskusi samo spoznati žensko. Brez gore tistih “Kaj pa če…” za vratom.

Vsaka beseda je banalna, ker jo je izreklo že stotine ljudi pred tabo – tu ni kaj. Odpreš usta in se pozanimaš o njej – direktno pri njej.
Ko boš imel brezskrben dan, a vseeno čimprej.

Ma ja, tle vse korajzne kaj nared, bos pa neki bleknu, se bo pa zacel, kaj je mislu, kaj hoce od mene, pa kaj se gre, kaj ce se sam zajebava, bom razocarana, se en tak kot miljon drugih, preverznez. Kaksna kava, lepo vas prosim, ravno tle gor sm prebrala, da je povabilo na kavo ze kar sex in zdaj se kufeta vec ne upam pit.
Ce ze moras, rajs mal zakumufleri in se enkrat kao po nesrec mal zaleti in potem iz tega nekak spelji in daj v drugo prestavo. K zenskam je zlo vsec, da jih nekdo opazuje, obozuje pa mal flirta ampak kaj vec pa ne. Povecini. Tko da, srecno v nesreci

Ok.
Po prvem polčasu je zmagala -misst- s svojim predlogom “nasmeh”.
Zdaj pa grem trenirat pred ogledalo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

O ti sramežljivec, ti 😀
[/quote]

Dons ni enostavno bit moški… Lahko vam ženskam, nobenega tipa ne gledate na tak način, kot moški gledamo ns žensko ..,

Ok.
Po prvem polčasu je zmagala -misst- s svojim predlogom “nasmeh”.
Zdaj pa grem trenirat pred ogledalo.
[/quote]

[img]https://www.moja-lekarna.com/content/images/thumbs/0039968_denttabs-ultra-mehka-zobna-scetka-1-scetka.jpeg[/img]

[img]https://www.moja-lekarna.com/content/images/thumbs/0039968_denttabs-ultra-mehka-zobna-scetka-1-scetka.jpeg[/img]
[/quote]

Da bi pokazal tud zobke?
Hm, a ne namiguje to že preveč na seks? 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ok.
Po prvem polčasu je zmagala -misst- s svojim predlogom “nasmeh”.
Zdaj pa grem trenirat pred ogledalo.
[/quote]

You can do it!
https://i.imgflip.com/bbqj8.jpg

Stari, raje se ti (in tvoj ego) pripravita na to, da te bo odkantala. Tam je tvoj problem. :-))

Aha, očitno precej mlajša od tebe.
Hm, če bi ji padel v oči, bi to že vedel/videl in bi bil prisiljen nekaj reči. Tako pa … bo verjetno samo odskočila. Če sta sodelavca oziroma delata v isti zgradbi, res premisli, da se ne boš osmešil ali še kaj hujšega. Pa ni problem kako vabilo na kavo, ampak očitno ne znaš brati žensk plus štorast si v odnosih do njih.
Samozavesten moški bi po dveh tednih ob prvi priliki rekel: Midva se pa tako pogosto videvava, da se spodobi, da se predstavim.
Preveriš odziv in potem, a bi bila kdaj za kako kavo.

Vzpon na hrib je pa že izlet/zmenek in če je to prvi predlog, potem ko izveš človekovo ime, je 99 procentov možnosti za zavrnitev.

Nekaj takega sem mislil – potem pa raje poslušaj kaj o njej, kot da govoriš o sebi. Če bo kaj interesa seveda.

You can do it!
https://i.imgflip.com/bbqj8.jpg
[/quote]

[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_DywepRxAGCs64KNJFteqxaG3QQc1zEsYZh8E62YMVc-BU4o4&s[/img]

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Preveč si sanjaško naravnan.
Realnica te bo znala spregledat.
Ostanejo ti realnice iz podtalnice.

” In, drgač ? “

Si vis pacem, para bellum.

romantično bitje 🙂

nasmeh vedno zmaga 🙂 nasmeh in globok pogled, ki se umakne. In se čez čas spogledata spet…

Če imaš priložnost bližine vrat, poskrbiš, da boš pri vratih pred njo (nekako se mi zdi, da je to bejba iz vlaka 🙂 ) in se ji nato odmakneš, nakažeš, da ima prednost. Ali pa rečeš: izvoli 🙂 Takrat ženska zagotovo pogleda moškega, pritegne njen pogled. Včasih nekateri tako poflirtajo na lpp-ju 🙂 izpade prav simpatično 🙂

Direktnega povabila na kavo se običajno ustrašimo. Jaz se.
Drugače je npr. nasmejan, v hecu “O lej jo. Spet imava isto pot. A tretjič pa kava?” Če imaš pogumen dan 🙂

Sicer pa kot začetek pogovora ne deluje preveč vsiljivo:
sočuten “Spet služba?” “Še mal pa bo vikend”
vesel “Ha, spet ista pot” 🙂
iskoč sočutje “Danes je pa res obupno vreme” (če naliva npr.)

Mene običajno vprašajo za pot 🙂 Ali za informacijo o kakšni trgovini 🙂 Ženske rade pomagamo (“Sigurno poznaš to pot. Kaj mogoče veš…”). Potem to nehote postane iztočnica za pogovor ali pa za pogovor kakšen drugi dan (“Hvala, sem našel,” z nasmeškom 🙂

Morda še vrstica za pogum: Tudi če ne prejmeš odgovora ali kakršnega koli odziva, jemlji poskus stika kot vajo. Bo šlo pa pri kateri drugi lažje.
Živjo ni potreben 🙂 direkten nagovor običajno prej zbudi odziv.
Ko sta že vzpostavila stik pa živjo ob drugi priložnosti ne bo tako neprijeten 🙂

Glede tega, da cagav fant še nikoli ni pri punci spal: Cagav fant spi pri pogumnih puncah :))
Sramežljivost je lahko tudi simpatična.

Srečno 🙂

[img]http://nairobiwire.com/wp-content/uploads/2015/10/pick-up.jpg[/img]

kup foliranja za jasen cilj.

Da bi mene nekdo takole ogovoril – od naslednjega dne dalje me ne bi več videl, ker bi iskala kje grem lahko, samo da ga ne srečam. Magari pridem v službo 10 minut kasneje.

Sori, takole ogovarjanje neznank NI normalno, če gresta samo nekaj minutk skupaj po istem pločniku hahaha,.. pa še domišljanje, da te ogleduje hahahaha 😀

Spotakni jo, ali pa potisni v grmovje, ko bo spet dovolj blizu. Potem pa bo že stekla debata. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

joj si neiznajdljiv. 🙂
tole je idealna situacija da jo vprašaš,koliko je ura.
“sory,a te smem samo vprašat kok je ura?”

pol pa samo steče itak.. dej ne seri no. In itak ne more rečt da jo osvajaš,če pa itak hitiš v službo,pa tok ti je že zdej znana vsak dan se srečujeta,pa lohk rečeš,sem kr tebe vprašal,sva sotrpina na poti v službo 🙂 al pa neki v tem smislu.. ne bit reva no 🙂

"Življenje in Svoboda"

Ja, ja… pa itak ko čakava na “prevozno sredstvo” vrtiva vsak svoj telefon po rokah, iz čiste zadrege, pol pa naj jo še vprašam kolk je ura.
Bo rekla stari, odjebi… jaz prav dobro vem kolk je ura. ;)))

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ja, ja… pa itak ko čakava na “prevozno sredstvo” vrtiva vsak svoj telefon po rokah, iz čiste zadrege, pol pa naj jo še vprašam kolk je ura.
Bo rekla stari, odjebi… jaz prav dobro vem kolk je ura. ;)))
[/quote]

..zakaj tolikšna zadrega, a je ful mlajša? …

..zakaj tolikšna zadrega, a je ful mlajša? …
[/quote]

Hmm… khm… emmm… ghkmm…
😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Kaj pa vem. Nekateri na poti v službo celo izmenjamo par besed 🙂
Pa to nič ne pomeni, zgolj prijaznost. Je pa stik.

New Report

Close