Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hely…

Hely…

Kaj ne poveš prej, da rabiš recept za višnjeve zadeve… Bi ti povedala, kako se schwarzwaldsko torto najhitreje in najceneje naredi. Pa še nartaboljša bi bila ;). Drugič kak dan prej javit… pa ne na vikend, noooo…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Zdej,kr je fertik…zdej bi pa kar vsi neki recepte trosli naokol,kaj?
😉

Ej, hvala hvala… se priporočam vseeno……

sem pa drgač uporabla kar mamin recept za jabolčno pito…… in je ratala višnjega pita, ki je bila presenetljivo njamši…. zato jo jutri spečem spet… in verjetno še kdaj ta teden……… mmmmmmmmmm

:)))))))))))))

Še malo, pa bo spet nov član na prehrani… Ja, ja… Tako hitro se da za peko in kuhanje koga navdušit 😉 :))))))).

Ti pošljem recept (sicer malo prirejen) še ta teden. Saj ni nič težkega, izgine pa ta zadeva dok rečeš keks :)))))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Si mislila:seks?
😉

Tudi ;). Ponedeljek je, kaj češ ;)… Mislim pa lahko, mislim… :)))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ja, ja se strinjam.

men je tud super fajn “packat”… sam, če gre v zadevo pa preveč reči, al pa da traja pol dneva…. potem se pa vdam, se mi ne da….

sem bolj za hitre in enostavne reči….. pa ne maram glih dost eksperimentov delat…… kao…… da ne bomo metali hrane proč…. ker črnčki u Afriki nejmajo kej za v usta…. itd. ipd….

čau mala

Još sitno 4 noći…..vojnik Miši!
😉

:)))))))))))))) Ok, dobiš super lahki recept s kupljenim biskvitom (pa taki boljši biskvit, ki je takoj narejen tudi). Pa obljubim, da ne bo nič za črnčke v Afriki ostalo – jaz bi te torte lahko popapala vsaj pol, če bi mi dovolili ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

😉 :))))))))))))) Že štejem minute… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Rajš dneve…se jih sliši manj…;-)

hehe…. sej meni tudi ni problem popapat…..

ti pošteno povem? ;))) včasih mi je škoda pol dneva nekaj skupaj spravljat, potem pa tisto izgine neznano kam…. v petih minutah?

hmmmmmmmmm

;)))))))))))))))))))))))))))))))
brez gledat sem vedel, kdo bo avtor naslednjega posta
;)))

send $

????????
a v koš ??? ;((

send $

New Report

Close