Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Herbalife – izkušnje,mnenje

Herbalife – izkušnje,mnenje

Ne poznam tega, na netu pa tudi nisem nič našla, zato sem vprašala.

Sem se zdaj spomnila, daje ena mojih bežnih znank pred leti fantazirala o eksotiki, jahtah, kako ji ne bo treba več hoditi v službi. Na nas, neambiciozneže brez poguma, kot nas je rada poimenovala, je gledala z mešanico pomilovanja in prezira. Od njenih fantazij se je uresničila le zadnja. Zaradi stečaja je bila ob službo. Kasneje jo je spet našla, a kot vem, od eksotike in luksuza nima niti e ali l.

Tudi jaz poznam sicer bežno znanko, ki dela v JU in ni zamudila nobenega trenutka za “novačenje” novih članov in propagiraje nekih jaht ………….tudi v čistilnici, trgovini, avtopralnici in seveda tudi v službi.
In ko je šefu prišlo na uho, da strankam prodaja jahte namesto da počne delo za katerega je pač plačana, se je malo umirila.

Žal pa še vedno nič od jahte na vidiku

No jst poznam par,ki se intenzivno ukvarjata z prodajo…ampak zakaj niso ponudili zacetnega popusta?
Mislm.da je najvecji problem pri zasluzkarjih v tem.poslu.
Sama sem ga uporabljala a samo sejke,predusem za zajtrk ob petih zjutraj mi je bil super in shujsala sem,ostalo pa sem si ravno tako morala.spremeniti.hrano.

Vidim polno slabih mnenj, ampak a sploh veste o cem govorite, a ste sploh poskusili? Nekdo je napisal, da se imajo herbalifovci za vecje strokovnjake kot so zdravniki. Kot prvo to sploh ni res, kot drugo se imate pa vi vsi tukaj za strokovnjake herbalifa o katerem nimate pojma… En odgovor je da so nekje zamaskirali herbalife da se ni vedelo da je herbalife napitek in da sploh niso omenili herbalifa kako za vraga pa potem lahko trdis da je bil herbalife? Poleg tega kar pisete cim bolj pestro hrano, če se da lokalnega izvora, čim manj predelano, veliko zelenjave, sadja, bolj malo mesa… Herbalife stoji prav za tem vsi herbalife clani to priporocajo. Fora je v tem da zjutraj prav nihce nima casa si delat takega obroka a ni res? In herbalife ponuja resitev da si naredis smuti in dodas notri dve zlici njihovega izdelka ki vsebuje vse potrebna hranila vkljucno z minerali vlakninami in mislim da 20 vitamini… In to jethe tudi vseee ZAJTRK ne da cel dan jes samo herbalife…In ja KAKOVOST JE ODLICNA… In NE NI NOBENE KEMIJE… In ja VSE JE NARAVNO… In ja vse kar trdi herbalife o svojih izdelkih JE ZNANSTVENO DOKAZANO…

Ma ne more bit en prašek naraven no oz lahko so viri naravni ampak v prašku je to že predelano. In ne vem zakaj naj bi bil tak kunšt zjutraj butnit v blender nekaj sadja, ohrovta ali špinače itd.

????? :)))))) Nimaš časa za smuti in sadje in zelenjave, imaš pa čas za herbalifov smuti? Prst na čelo in šus v glavo.

Samo enkrat sem se pustila nasrat. Bila sem malo bolj obilna in slišalo se je komot. Piješ praške in shujšaš. No to je dejansko res, vedar zadeva učinkuje samo kake pol leta. Potem ne gre več dol. Čim prenehaš to jest, se takoj zrediš nazaj in še več. Zakaj to ne prodajajo v tergovinah? Ker morajo tu stalno iskat nove žrtve. Ko zadeva po nekaj mesecih neha učinkovat, vsak neha kupovat. Žrtve pa moraš iskat take, ki za HB še niso slišali, da jim lahko opereš možgane.
Za ta nateg sem plačevala cca 200€ na mesec. Zdaj sem uredila navadno prehrano in shujšala na normalno težo in to brez teh umetnih praškov.


Če imaš čas in denar za to sranje, imaš tudi čas in denar za zajtrk s svežim sadjem.

Ne razumem, zakaj ljudje namesto umetne hrane, v službo raje ne vzamejo šop banan in dve, tri pomaranče ali drugega sadja. Pri sedečem delu je to več kot dovolj hrane, da se zdrži do kosila doma. Pri kosilu pa najprej sklečka zelene solate ali surove špinače, da se napolni želodec z vlakninami, potem normalna porcija skuhanega in zraven solata ali zelenjava. In konec s hrano za tisti dan. Garantirano dovolj energije, vitaminov in kalorij.

Treba je prebrati kaj sprasuje avtorica teme. Napisala je: Kot v naslovu…vse tiste z izkušnjami (ne prodajalce),vabim,da podate svoja mnenja o Herbalife napitkih.
Preberite kaj pise v oklepaju!

Ma ne more bit en prašek naraven no oz lahko so viri naravni ampak v prašku je to že predelano. In ne vem zakaj naj bi bil tak kunšt zjutraj butnit v blender nekaj sadja, ohrovta ali špinače itd.
[/quote]

Zato ker je to prepoceni in prevec zdravo.

Ne ni ok….samo zagovorniki HL so kot neki sektaši….oni imajo prav in to je edino pravilno…bruh. Ja, se hujša, ampak za kakšno ceno?? Prvo denarno, drugo zdravje, shujšaš pa itak z vsako stvarjo, če se vsaj malo držiš, ko pa to opustiš pridejo kg nazaj…nategancija, ampak so in bodo taki, ki v to verjamejo, kot da gre za življenje.

Pozdravljena. S herbalife nutrition sem začel 2meseca in pol nazaj. Sam sem imel velike predsodke na vse praške in t.i. umetne snovi. Potem sem pa dobil od kolegice povabilo na predavanje kjer sem dobil shake oz. napitek za probat. Pozanimal sem se o vsem tem in začel hujšati. Mislil sem da ne bo nobenih rezultatov. Pa so, v tem casu sem izgubil 8,9 kg brez odvečne kože. Res je da vsi napitki niso nikakeršen nadomestek za hrano. Jesti je seveda potrebno vendar si je potrebno prilagoditi teh 5 obrokov. Jaz osebno pijem shake zjutraj kot zajtrk namesto kave in cigareta, potem imam sadno malico, za kosilo si razporedim pravilni delež vseh hranilnih snovi, za popoldansko malico imam polovico tega kar sem jedel za kosilo in za večerjo antioksidante in beljakovine skratka lažjo hrano. A se kdo sploh vpraša kaj vse je v pašteti, Poli salami, sladkih napitkih kot so Multisola ali pa Redbull… Prve dni je res težko ampak ko se navadiš opaziš tudi da se bolje počutiš, lepšo kožo imaš in pa seveda tudi na postavi se ti pozna. Lep pozdrav. Tisti, ki pa sodite pa glejte malo deklaracije na embalažah stvari, ki jih kupujete.

Slika super opiše 😀
[attachment=0]Herbalife.jpg[/attachment]

Jaz sem si enkrat “razbijala” glavo, zakaj neki imam prebavne težave, ki jih prej nikdar nisem imela, spremenila nisem pa nič drastičnega v prehrani … no, problem je bil beljakovinski prašek oz. umetna sladila v njem. Tista brez kalorij (alkoholni sladkorji) so strup za telo. Postalo mi je marsikaj jasno … zakaj sem se tako bedno počutila po kakšnih beljakovinskih čokoladicah, piškotih “brez sladkorja” (oz. z raznimi -oli in podobnim sranjem), čigumiji itd. En čigumi ti ne bo škodili, če si stalno pacaš črevesje s praški, pa že.
Herbalife-to pa komaj verjamem, da obstaja. Pač “Jehovci”. Nima se smisla kregat

Glej, to so vse marketinške fore. Zmanjšaj vnos kalorij (najdi si tabele s kalorijami) in jej zdravo, da dobiš vse hranilne snovi. To je vse. Ne kupovat raznovrstnega sranja – to ma vse manj kalorij, kot jih po navadi ješ, itak da boš shujšala. In kaj boš jedla po koncu te diete?

O, brez skrbi, da gledamo deklaracije na embalažah in ne kupujemo paštete, poli salame, sladkih napitkov! Seveda Herbalife lahko pridobi ljudi, ki so živeli nezdravo in jedli za zajtrk rogljiče, pa pili sladke pijače,… Kdor pa živi normalno zdravo, pa ne bo užival Herbalife preparatov, v katerih je tudi dosti preveč soje, na primer. Verjamem, da se pri takih, ki ste živeli ekstra nezdravo, malce pozna na teži, če potem manj jeste.

Jaz lahko povem samo svojo izkušnjo glede HL. Šejk uporabljam že 6 mesecev, samo zjutraj za zajtrk. Ker je pač zelo enostavno in hitro ob 5ih zjutraj zmiksat mleko in 2 žlici HL šejka. Ob petih zjutraj pa mi res ni nič drugega za delati. Pred tem sem pojedla recimo kruh in marmelado, ali pa kakšne kosmiče. Do prihoda v službo ob 7h, mi je že pošteno krulilo, do 9h sem komaj zdržala. Fora je v tem, da HL šejk vsebuje vsa potrebna hranila, da ti krvni sladkor čez dan ne niha. Če poješ kruh in marmelado, ki so sami sladkorji in hidrati, pa si nonstop lačen zaradi nihanja sladkorja v krvi. Tako nekako so mi razložili. V glavnem po šejku dejansko nisem lačna vsaj do 11h. Seveda potem optimiraš tudi druge obroke, če želiš hujšati. Jaz sem recimo na ta način izgubila 10 kg v pol leta, pa moram reči, da sem se vmes večkrat pregrešila s kakšno tortico, sladkim. Tovrsten zajtrk bom ohranjala, dokler bom si finančno lahko privoščila.

Kar se tiče cene je res zasoljena, mene ta špas stane cca 120 EUR na mesec, kupim pa 2 šejka, čaj in kakšne beljakovinske ploščice. Res pa je, da ti HL nudi tudi 1x tedensko telovadbo in 3x tedensko online razgibavnje in prikaz vaj. Glede na to, da tole s pridom koristim, se mi ta zadeva ne zdi tako slaba. Kolegica hodi v manjši fitnes in da za telovadbo 2x na teden 100 EUR.

Sektaštvo. Koliko se pač pustiš zapeljati v to shemo… Ne vem no, jaz sem že na začetku rekla, da ne želim ljudi gnjaviti s tem, da želim biti zgolj uporabnik. Kolegica preko katere sem izvedela za HL me je včlanila, tako da si izdelke sedaj sama naročam po 25 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} znižanju. Dodatnega zaslužka pa nimam in si tudi ne prizadevam, da bi ga imela. Tisti, ki gredo v to shemo zaradi zaslužka, pa so neke vrste sektaši. Če želijo prodati HL, pač morajo na nek način pridobiti stranke. Eni pač na korekten način (npr. mene je ena kolegica povabila na preiskušanje šejkov in telovadbo). Ker se mi je zadeva zdela ok, sem se včlanila. Je pa res, da znajo biti malo tečni s temi fotkami na FBju, Instagramu …ampak tak je pač njihov job. Tale moja kolegica dela tole zraven službe in zasluži toliko, da si lahko pokrije kakšno potovanje, tista, ko je njo včlanila, pa je pustila službo in se ukvarja samo s tem.

Summa sumarum torej nimam slabih izkušenj, kvečjemu dobre.

jebo te čuk pa pojej zajtrk brez cujkra pa ohajev

Recept:

250 g jogurta grškega
žlica chia semen
žlica mletih lešnikov
žlica mletih lanenih semen
žlica kokosovega čipsa
žlička grenkega kakava
ščepec cimeta

pečena jajca z zelenjavo – paprika jajčevec paradižnik

No Oh čokolešnik:
žlička masla ali kokosovega olje
pest nasekljanih lešnikov
sladilo Sukrin – jaz ga ne dam
žlica mletih lešnikov
150 ml mleka iz macadame oz mandeljev
žlica chia semen
košček čokolade Lindt

no oha palačnike:
3 jajca
40 g kokosove moke (običajne grobe)
40 g mletih mandljev
100 g kokosovega mleka
noževa konica sode bikarbone
žlička eritrola
ščepec soli

itd itn

na telovadbo lahko hodiš brez HL

doma si lahko zloadaš en kup videov za telovadbo

Živjo, že 11 let uporabljam izdelke Hebalife.

Začela izključno zaradi zdravstvenih težav ( kronične migrene, neurejena prebava, močni beli tok…..) nisem rabila shujšati, sem pa imela povišane maščobe v telesu, čeprav sem imela le 48 kg. Ker sem vstrajala se danes pri mojih 52 letih počutim vrhunsko in vse te težave so izvenele.Dnevno telovadim ( 7 min na dan) in sem pridružena v naše Fit maratone .

 

 

 

New Report

Close