Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hiatalna ali želodčna hernija-kila

hiatalna ali želodčna hernija-kila

Pa še to. Sprašuješ za tujino in samoplačniško. Ta operacija je nevarna, trajnega uspeha pa ne zagotavlja. Večini ljudi zdrsne želodec v roku enega leta nazaj.

Bajska, zanima me, kam si šla na nastavitev želodčne hernije. Hvala v naprej za odgovor!

Pišite mi na zs. [email protected]

Zdravo mene tudi zanima za nastavitev hiatalne hernije, če morda kdo ve , kdo bi se s tem ukvarja in ima izkušnje?

Odgovor na objavo uporabnika
scagana v nulo, 22.08.2014 ob 18:47

Nekako tri leta nazaj mi je bilo po obrokih težko. Počasi sem začela bruhati, največkrat po večerji. Sčasoma bruhaš po vsakem obroku, nič ne obržiš v sebi in hujšaš. Pa ugotovili so mi žolčne kamne in tole hernijo. Čaka me operacija, ki se je ne bojim na srečo, ampak tole me je pa vrglo. Pričakovala sem le kamne, pa operacijo in da je pol konec. Ja, pa še kaj. Najhuje je, ko ne morem normalno jesti, do sitega. Večerjam pa tako že dolgo ne. Aja, šla sem pa k zdravniku, ker sem se zbujala s kislino v požiralniku. Nekaj sekund tudi zadihati nisem mogla in ne požreti sline. Meni je to nekaj strašnega, saj imaš občutek, da boš umrl. Hernija pomeni, da imam želodec v prsni votlini in ne v trebušni. Šit, no!

Enako je bilo pri meni, odkrili žolčne kamne in to hernijo  pred petnajstimi leti. Kirurg seveda odstranil žolčnik in rekel, da hernije bolje ne operirat, vsaj takrat ne. Odtlej jemljem Omeprazol 10mg vsako jutro. Še kar gre. Včasih se pregrešim zvečer s hrano in me potem ta kislina tepe. Kavo pijem, jem tudi vse kar mi paše, surovega sadja itak nikoli nisem marala.

Že tam okrog dvajsetega leta sem imela probleme s kislino, na primer, če sem naprej sklonjena kaj delala (vrt). Zdaj je pravzaprav bolje, pa sem že 61. Vso srečo, in ne se bat.

Aja, pa se tremi vzglavniki spim. Pomaga.

Tudi jas imam podobne težave po emuzulu imam pa tudi drsno kilo.in čakam na pH metrijo.vsak dan mi je hujse draženje v grlu siljenje na kašelj o slabosti pa da ne govorim

zdravo!kaj pomeni ce je drseca kila benigma?ima jo moja mama,tako pise v izvidu.

New Report

Close