Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek hik… hik… smrketa :))

hik… hik… smrketa :))

Porka motorka, kakšne ste pa zganjali… kdaj ze… apčiiih… kaj, že cvetni prah razsaja ;)))) ?? hihi
Ne, ne, tle bom moral najprej eno smrketo mal za… ušesa ;))) hihi, a nede, komisija ;)) Aja, polizat bo neki treba, mmmmmmmmmmmm :))))

Pogrešam jo!!!

Kaj ti tu copraš,mi zdaj ful ni jasno…ampak,če hočeš lizat-liži,ampak previdno….:-)))))))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Haha ha haaha ;)))))) saj bo komisija vedela, no ali pa tudi ne :(( Mogoče res le copram ;))) hihi
Smrketa bo pa vedela ;))

Ja, kakšne no, smo pa uganjali? Kje si pa bil, da jih nisi uganjal še ti?
Lumpy poredni… nikol te ni, ko te nucamo!!!

Ti bom jaz pokazala…. lizanje… jebelacesta, sam na to misliš! ;)))

Čauči, pogrešanko.

Katero?
en par jih je potrebnih!
Sp

A si saguren, da bo vedela? ;))

Cmokca.

Ma, neeeee, saj ne mislim samo na toooo…
Men se dopadejo že male malenkosti… iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhhaaaaaaaaaaaa :)))))

Ma kej, sem mel občutek, da ste nekaj smrketal… ma ku sem jest al kej… hehe…ma glih zdaj ga očitno nekaj smrketam… bo treba mal prezračit… mene kdaj zastopit… grem raje kar u šukico!!
Pa Pa

Hehe, sej sem se samo hecaaaaaaaaaauuuuuuuuuu, hihi…. iiiiiiiiihhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaa… lump si! 😉

Cmokca.

hvala na taki skrbi…. sem že tukaj!

(saj si mene tako močno pogrešal, ne?! :-)))
Ližeeeeeeeemmmmm. Če uganeš, kaj, dobiš malo tega stran! :-)))

Lepo, da pogrešaš…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close