Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu hipnoza ali kaj?!

hipnoza ali kaj?!

Za mano je bil ekstremno naporen teden. Izpiti, študij, cimrov rojstni dan…
Borut, hvala za povabilo, toda res sem zmatran… No, morda ena pijača, za sprostitev pred spanjem, ampak res, samo ena! In sva odkorakala v temo, do bližnjega zaklonišča, odkoder je bobnela precej glasna muzika. Vstopila sva v temno, vlažno, zatohlo in precej zadimljeno luknjo. Vonj potnih teles prepletal se je z vonjem politega piva, gost dim pa se je zajedal v nosnice in grlo. Da, še kako bo pasalo to pivo! Heej, Sreč, pa kje si, človek? Ni te bilo videt te dni. Študij? Ha, dej, no, kaj naj človek počne ob petkih, kot da se ga dober nažge. Na, tuki maš pir, pa dej mir! Ha, ha. In sem res, mislim pivo popil in dal mir. Pa še enega, pa še. Naenkrat so se zbrali vsi znani in neznani, jaz pa sem bil čedalje bolj pijan in so mi počasi vsi že šli na k…. Pa sem se malo ozrl okoli in v temi zagledal nekaj bejb, ki so se v divjem ritmu premetavale po plesišču. Nekaj trenutkov sem opazoval valovanje voljnih in potnih teles, šviganje las in … takrat ujamem pogled, ki sem ga že nekajkrat začutil. Ni slaba, pa kako samo vrti s tistimi boki! Še vedno me gleda, kot da hoče… Mogoče pa bi res lahko? Ma, ne, no. Saj sem že toliko spil, da se mi očitno blede. Ampak ona me še vedno opazuje…
V trenutku mi je v glavi naredilo “klik”, odvrgel sem napol polno steklenico in se v dveh skokih znajdel ob njej! Čas se je ustavil. Stala sva si nasproti, sama, v tišini in si zrla globoko v dušo. Kri mi je v divjem stampedu udrla v glavo, zalila možgane, vonj njenega prepotenega telesa palil mi je nosnice in v naslednjem trenutku sem jo čvrsto držal za vrat, najine ustnice pa so se žejno pasle, jezika borila, pljuča pa hlastala po zraku…

Hej, dobro jutro, kako pa je tebi sploh ime, se je mazno in malce sramežljivo oglasila nekje izpod odeje… Veš, res nimam take navade, mislim to, kar se je zgodilo. Malo mi je bed… Ma ne, čisto noro je, res, superca si, ampak jaz… res… Pustimo, kaj pa ti, zdi se, kot da celo življenje počneš take stvari? Jaz pa sem počasi, res počasi sestavljal izgubljene delce prejšnjega večera. Pejd, greva na kavo! Greva!

Srečko, kako lepo si tole napisal. Me spomnil tistih lepih dni…., ki so zame že zdavnaj minila….
Lepo.

ps: si se sestavil, ha ha? Sta se sestavila?

Vau!
Kaka škoda, da nisem več študentka….

kaj pa misliš? Edino, da je bilo vmes preveč alkohola, pa mi vso noč ni in ni prišlo. Sva pa še enkrat, preden sva prišla do kave. Res je bilo noro, nepozabno in, do danes, neponovljivo. Sicer pa je zgodba resnična, iz mojih študentskih časov… tudi precej let nazaj….

lp,
Srečko

Mi je všeč, da zna tudi kakšen moški lepo napisati. Tudi jaz včasih pogrešam tiste nore čase.
Še kaj napiši, lepo te je brati!

MMM, tole si želim…

Mmmmmmmmm……….

New Report

Close