Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hipnoza: dobra zabava – iz koga se delajo norca da bomo verjeli?

hipnoza: dobra zabava – iz koga se delajo norca da bomo verjeli?

Slučajno vidim to oddajo in vidim, da je vse zaigrano, v čem je fora?

Tut js nism prepričan sam čist možno pa je. Npr. ker bi se v normalnem stanju tako metal po tleh pa smejal nonstop u tri dni, tut pogledi hipnotiziranih so nenavadni :). . …
No ja če je res al pa ne važn je hec.

Definitivno ni igrano, vprašanje pa, če je zabavno.

Tist ta mlad fant je čist noter padel, sploh pri tisti igri, ko so nosili hrano in mi je bilo sugerirano, da je na ladji, ki se močno maje.

Ubogega fanta je tok krivilo, da je vmes posredoval hipnotizer in mu spremenil sugestijo, ker revež tudi hoditi ni mogel in je kar padal po tleh.

Mene niso prepričali. Zakaj je padal? Ker mu je bilo tako naročeno. In ker je pretiraval, mu je bilo ponovno naročeno, da se ni treba tolk metat po tleh.
Pri tisti igri, kjer je ena trenirala itro hojo, so namreč VSI v kompletu zamudili prvi zvok zvonca in niso naredili ničesar, potem pri naslednjih zvokih pa so …. tak da tam je meni pretehtalo v to smer, da jim ne verjamem.

Link

Enako sem opazila tudi jaz. Sem potem gruntala, če je bil prvi zvonec kaj drugačen kot potem naslednji, pri katerem pa so reagirali.

Meni delujejo zaigrano. Kakorkoli, tudi če gre res za neko hipnozo, ni gledljivo. Sem gledal nekaj minut prve oddaje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Meni je prav vseeno če je igrano ali je res hipnoza, ampak gre za norčevanje iz ljudi in iz hrane.

Zaigrano. Hipnotizirati se ne da človeka, da ne bi vedel, kaj dela.

Bila sem pri dveh zelo dobrih hipnotizerjih, pri slovenski starosti hipnoze. NIČ, ampak NIČ ni mogel. Tudi malo me ni hipnotiziral.

Sicer oddaje ne gledam, a poznam ozadje, ker sem sodelovala in lahko povem, da ni zaigrano.

A to gledate Pop? Ojej…


Saj vsakega človeka se ne da hipnotizirat, če ima človek lastno pamet ali pa sposojeno dovolj močno je še tak majster ne iztiri.

Če se tebe ne da hipnotizirat, še ne pomeni, da se ne da hipnotizirat nikogar. Nekatere manj druge bolj. Se delajo raziskave o hipnozi v medicinske namene, kjer so ljudi operirali brez narkoze, samo pod hipnozo, pa porod v hipnozi in cel kup takih koristnih stvari, ne samo za zabavo.

Zadeva definitivno ni zaigrana. Jasno pa je, da so izbrali samo take posameznike, ki so za hipnozo zelo dojemljivi.

Oddaja je pa tako-tako, če ne bi bilo obmetavanja s hrano, bi bila celo gledljiva.

Preberite si intervju s pionirjem hipnoze v medicinske namene pri nas:
http://www.vecer.com/glava-v-torti-nas-s-tv-hipnozo-vlecejo-za-nos-6307102

Meni je pa oddaja cisto ok za v nedeljo zvecer in v hipnozo verjamem, ker vsak teden pa tudi ne dobis nastopajocih, ki bi lahko tako odigrali kot, da so profesionalni igralci, sicer pa kdor ne verjame se naj prijavi in bo sam preizkusil kako je in naj potem pove.

v resnici ne razumem, kje pro plus najde tolk ljudi, ki so se pred kamerami pripravljeni delati norca sami iz sebe? ga ni denarja, da bi se šla takole poniževat in da o nespoštovanju hrane sploh ne govorimo ..

Kdor je bil na hipnozi v živo, ve, da ni zaigrano. Zanimivi so tisti, ki to vidijo kot zaigrano, kaj so sploh za eni ljudje in kako zateženi modeli morajo biti to v reali od ljudi. Moram pa reč, da mi je včeraj bila oddaja mimo zaradi glupirnja s hrano.
Drugač pa, sem slišal od kolega, da je njegova znanka, ki je nastopala, dobila okoli 2000€. Seveda imate vi toliko denarja, da vam je to pič…n dim, ali mogoče samo toliko, da si v sili obrišete rt s tem kešom, ko vam zmanjka toalet papirja.

Bila sem prisotna pri hipnozi. Sedela sem v dvorani in hipnotiziral nas je vse. Sklenili smo roke, kot bi molili. Roke smo lahko sprostili šele na hipnotizerjev ukaz.
Kar so počeli ljudje na odru nas je nasmejalo do solz.
Iskreno povedano, nisem verjela, da me lahko nekdo spravi pod hipnozo.

New Report

Close