Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hiša prodana pred nosom :-(((

hiša prodana pred nosom :-(((

DRRR zakaj si tako negativen človek. Ne vem avtorica posta res, da je užaljena, prizadeta, mi pa deluje veliko veliko bolj simpatično kot pa ti. Nobene karizme, živahnosti, veselja ni v tebi. Sama negativa.

Če še ne veš DRRR kupuje oldtajmerje in se mu je verjetno kej pokvarlo.

Ni negative ampak predvsem reala…
Kako hudiča si lahko “normalen” človk vnaprej predstavlja da je srečen in vesel in vsi okoli njega isto..pa na lepi pokošeni travci morajo bit…In bajta ni bla ne zaarana, ne kupljena, ona pa je pa že izbrala pohištvao pa kaj jaz vem kaj še…Tko razmišljajo sanjači oz. tisti ki živijo v oblakih…
Jaz bi se tud vozil z BMW M5, pa pred spanjem ne fantaziram o tem…če bo kdaj keš, se bom vozil, če ga ne bo, se pač ne bom…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Če še ne veš DRRR kupuje oldtajmerje in se mu je verjetno kej pokvarlo.[/quote]

In če bi se mi? Popravim za male pare in peljem dalje….ne pa da zaradi strahu pred popravili ali ostati na cesti, na vsak način navržem 10.000 eur za nov pleh….Phh.. Sem pahnil 150.000 v bajto in v petih letih kupil dva avta po 1200 eur…popravila vse skupaj manj kot 1500 eur…izgubil samo 1000 eur na vrednosti…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Tudi nama se je to zgodilo pred leti. NAjbolj me je jezilo to, da naju prodajalec tudi poklical ni in vprašal, če bi midva dala več…..
Vsaj pol leta sva porabila, da sva prebolela.

Zdaj pa imava novo hišico na fantastični lokaciji in je ne zamenjava. Še dobro, da takrat nisva kupila tiste hiše….

Vsaka šola nekaj stane. morda pša sta s to izkušnjo kaj prihranila. Midva sva!

Tudi meni se je zgodilo podobno. Na koncu sem dala aro drugje, pa me je prodajalec čez mesec poklical, če še jo vzamem. Žal, ara je bila drugje. Danes sem hvaležna, da se je izteklo tako.

Nama se je pred leti zgodilo podobno, s tem, da sva imela podpisano predpogodbo. Na banki se je že sprovedlo za kredit, are pa nisva dala in tako je bilo tudi dogovorjeno v pogodbi.

Za to, da hiša ne bo šla v prodajo nama sva pa izvedela na banki, ko sva preverila, če bo tisti določen dan denar res nakazan. 🙁 Je pač prišel nekdo s kešom in prodajalec je hišo prodal njemu. Kljub pogodbi, nič nismo mogli.

Pa moram rečt, da je bilo tudi nama zelo hudo, šlo je precej dela in iskanja, na koncu pa ti ne ostane nič. Je trajalo kar nekaj časa, da sva se pobrala. Nobeno prigovarjanje “je bilo že namenjeno tako” ni pomagalo, pa še danes smo v najemu. Enostavno je težko iti še enkrat čez vse + to, da so cene nenormalno poskočile. 🙁

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

New Report

Close