Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hitre blagajničarke v Hoferju

Hitre blagajničarke v Hoferju

Eh, če moraš v trgovino, da bi se počutila samozavestno in zaželeno, potem ti pa res ni pomoči.[/quote]

Ne sklepaj po sebi. Sem dovolj samozavestna in razgledana, da ne dovolim, da hodijo po meni in mojih živcih. Če pa se ti tako malo ceniš, je pa tvoj problem.

Eh, če moraš v trgovino, da bi se počutila samozavestno in zaželeno, potem ti pa res ni pomoči.[/quote]

Ne sklepaj po sebi. Sem dovolj samozavestna in razgledana, da ne dovolim, da hodijo po meni in mojih živcih. Če pa se ti tako malo ceniš, je pa tvoj problem.[/quote]

:)))) lol Jaz se čisto enako cenim, če blagajničarka hiti ali pa mečka. Očitno se pa ti nehaš ceniti, če pred teboj ne razprostirajo tepiha.:)) Moja samozavest nima nič opraviti z nobeno prodajalko in z nobeno trgovino, zato pa mi ni potrebno hoditi v nobeno posebno trgovino, da bi me tam obravnavali tako, da se bi počutila zaželeno. V trgovino grem, da nekaj kupim in to je vse.

Ne sklepaj po sebi. Sem dovolj samozavestna in razgledana, da ne dovolim, da hodijo po meni in mojih živcih. Če pa se ti tako malo ceniš, je pa tvoj problem.[/quote]

:)))) lol Jaz se čisto enako cenim, če blagajničarka hiti ali pa mečka. Očitno se pa ti nehaš ceniti, če pred teboj ne razprostirajo tepiha.:)) Moja samozavest nima nič opraviti z nobeno prodajalko in z nobeno trgovino, zato pa mi ni potrebno hoditi v nobeno posebno trgovino, da bi me tam obravnavali tako, da se bi počutila zaželeno. V trgovino grem, da nekaj kupim in to je vse.[/quote]

Bravo! Žebljica na glavico! Tisti, ki se ne cenijo, potrebujejo nekoga, ki jim daje občutek vrednosti. Pa čeprav je to prodajalka.

:)))) lol Jaz se čisto enako cenim, če blagajničarka hiti ali pa mečka. Očitno se pa ti nehaš ceniti, če pred teboj ne razprostirajo tepiha.:)) Moja samozavest nima nič opraviti z nobeno prodajalko in z nobeno trgovino, zato pa mi ni potrebno hoditi v nobeno posebno trgovino, da bi me tam obravnavali tako, da se bi počutila zaželeno. V trgovino grem, da nekaj kupim in to je vse.[/quote]

Bravo! Žebljica na glavico! Tisti, ki se ne cenijo, potrebujejo nekoga, ki jim daje občutek vrednosti. Pa čeprav je to prodajalka.[/quote]

Seveda, tiste ki se cenijo vedno pustijo da se jim po glavi serje. Zadnje prase. Sindrom cankarjanske matere.

Bravo! Žebljica na glavico! Tisti, ki se ne cenijo, potrebujejo nekoga, ki jim daje občutek vrednosti. Pa čeprav je to prodajalka.[/quote]

Seveda, tiste ki se cenijo vedno pustijo da se jim po glavi serje. Zadnje prase. Sindrom cankarjanske matere.[/quote]

Spet nisi razumela. Tiste, ki se cenimo, nimamo hitrosti blagajničarke za znamenje sranja po glavi. Enostavno ne dojemamo stvari na tak način kot vi, ki se ne cenite.:)

z vami mora vsak delati v rokavicah, ker če se prehitro stran obrne, ga boste obtožili tega, da vam po glavi serje. V tem je vaša največja težava. Bistvo pa je v tem, da nimate samozavesti.

Mi je enkrat dobesedno rinila v voziček stvari, ker jih nisem dovolj hitro pobirala.
Problem je bil hitro rešen. Pustila sem vso robo tam in rekla, da želim govorit z njeno nadrejeno, ki se je takoj odzvala in pritekla k blagajni. Jaz pa sem ji samo povedala da imajo v drugih trgovinah na voljo podobne izdelke, kot oni dodala pa sem, da so dovolj hitri, da bodo hitro zložili vse nazaj na police in odšla. V hofer se ne vračam več.

No, tudi teli forumi so za nekaj dobri.

Da se nekaj jeze sprosti, pa pri tem ni nobene materialne škode, niti ni nihče ranjen. Pa še mož dobi lubčka, ker je šla jeza ven po žici ali celo brezžično.

Hvala bogu za tehnologijo, ne

Si pa kura! :))))) Oni so imeli ziher manj dela z zlaganjem nazaj kot ti z nabavljanjem drugje. :))))

[/quote]

:))) he -he Tescotove blagajničarke so sinonim za počasnost….šparove so proti njim šprinterji z vrhunskimi rezultati.

in itak, da vedno pozabijo kak magnetek snet, pa potem piska pri glavnem vhodu in potem še enkrat procedura s kontrolo računa….no, to se zgodi v 60 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nakupov

Meni je še najbolj všeč express blagajna v šparu, kjer se skasiram hitreje od Hoferjevih blagajničark.

In Tesco dosega dobre rezultate verjetno tudi zaradi svojih odpiralnih časov, 7 dni v tednu in 24 ur na dan.

Groza od groze. Tega si menda ja ne želimo?

Vsakič, ko grem v Hoferja,se mi to dogaja…. da s svetlobno hitrostjo obdela moje izbrane izdelke, mi jih natrpa na kup na un mikro pult (če nimam vozička), potem obvezno nekaj dol zdrsne, se še ni zgodilo, da “nam” ni. Ponavadi ne vzamem vozička za unih nekaj stvari, jih kar takoj dam v vrečko. In iz vrečke na pult in pol nazaj v vrečko, ker pa sem očitno med tapočasnimi, mi to ne rata v treh sekundah :)). Sem pa tudi večkrat šla z vozičkom in se mi je tudi že zgodilo, da mi je “pomagala” metat v voziček :)).
Njihova hitrost me pravzaprav ne moti, moti me prektratek pult oz njihova blagajna, da dejansko, ko ti ne uspe zmetanih stvari strpat v vrečko, da jih lahko kulturno pobereš s pulta ne pa s tal.
Sej razumem, da je blaganja narejena, da takoj daš voziček zraven, ampak, vseeno, 20cm daljši pult jih ne bi obubožal.

najpočasnejši so po moje v Mercatorju, Hofer pa me prav zaradi teh super naspidiranih prodajalk jezi

Tukaj nekaj ne razumete, tiste, ki nam je všeč Hoferjev ali Lidlov način ne pustimo, da nam serjejo po glavi, ali da nas ponižujejo, ampak preprosto nas to ne moti. 😀 In stvar, ki mi je všeč, me seveda nič ne ponižuje. Mi je pa jasno, da vas, ki ste počasne in ne sfolgate zložiti v voziček, da vam gre na živce.

Jaz nakupujem ponavadi res ogromno robe, če grem po fasungo. Sploh, ko vzamem po cele kartone pa sladkorja, pa soli, pa olja itd. Ampak imam pač sistem, kako zložim v voziček in ni nikoli problem.
Mal sistema, pa ti gre čist ok na blagajni. In sistem, kako zlagat imam tud v Sparu in Mercatorju.
In ja, če me kaj moti, je to počasnost na blagajni. Zato grem kar na uno blagajno, kjer sam potegneš artikle. Čeprav jih imam kar nekaj, pa mi verjetno pod črto gledano več časa vzame, kot če bi mi potegnila blagajničarka. AMpak tisto čakanjein gledanje, kako počaaasii, pooočaaasiiii. Ne, to ni zame.

uh jaz bi pa Tuševe malo k njim v šolo poslala.
Tam pa jaz živce zgubim zaradi njihove počasnosti.
Pa Špar gre tudi v to smer¸. No sicer pa sedaj vpeljujejo samopostrežne blagajne, Te so šele za POPIZ*?****

Nehi pretiravat. Redno hodim v Hofer, ne samo v enega, pa nisem še nikjer videla, da bi blagajničarka stvari metala kamorkoli. Počasnele imate pač probleme s hitrostjo. Lahko bi se tudi ti prešaltala v višjo prestavo, pa bi bilo vse ok.

Nasmeh obupane …. kjer stranka pred njenim nadrejenim pokaže in dokaže, da je prepočasna :((
Šef bo videl samo to, da prodajalka slabo dela in da stranka čaka.[/quote]

Sploh če je na preizkusni dobi, ji je naredila “uslugo”.

Ja, ljuba duša. Če moraš na polici na koncu trgovine vse še enkrat prekladat, ti pač ne prihraniš s časom.:) Prihranijo pa vsi tisti v vrsti za teboj in pa taki kot jaz, ki že sproti nalagam v torbo.

Ti pa seveda ne prihraniš. V Merkatorju sproti mečkaš, v Hoferju pa te postavijo mečkat ob stranski pult, da lahko ostali hitreje odpravijo. Kapiš? Point je v prihranku časa za tiste, ki si želijo hitrosti. In jaz recimo sem še ena od teh, ki mi gredo taki kot ti, ki celo večnost spravljajo v torbo, medtem ko jih vsi ostali čakamo, na živce. Zato mi je čisto okej, da te spravijo na stranski pult, pa tam mečkaj. Če tega ne maraš, imaš zadosti druge izbire trgovin. Tako kot jaz, ki ne maram počasnosti.[/quote]

Gor ene pravijo da delajo tako, prekladajo v voziček, iz vozička spet v vrečke …..Zame pa ne skrbi, res nič ne mečkam. Če se ti res tako mudi ko prideš v štacuno pusti sončke doma, ker največja zguba časa je družinski nakup.[/quote]

Ja boge reve, ker morajo toliko prekladat. Majo pač zastonj fitnes. To je ista fora, ko se fensi gospe pripeljejo pred vhod trgovine, da se preveč ne zmatrajo, potem pa v “skrbi za zdravje in postavo” hodijo v fitnes. Dvolično do konca.

Ja, kar počasi se pripravi – tudi v Sloveniji bo kaj kmalu konec tega – bodo prišli tudi trgovci in tuji investitorji, ki bodo imeli odprto 7 dni v tednu, 24 ur na dan in brez skrbi trgovine bodo tudi polne, tako na petek in svetek, v dežju, mrazu, vročini. Naj čimprej torej pridejo!

Glej nekateri ljudje ne razumete, kako zelo so se časi spremenili in živite v konstantni primerjavi z vsem lepim in dobrim iz Titovih časov (hja, kar spomnite se tudi na kakšno manj lepo iz tistih cajtov brez zatiskanja oči, ne samo tisto talepo, po katerem se vam sedaj kolca – npr. ko kot otroci niste vedeli, kako izgleda npr. tablica čokolade ali pa banane od daleč, kaj šele od blizu, sedaj pa lahko kupite vse to že za vsakim vogalom, pa na uvedbe t.i. “policijskih ur”, nakup goriva za parne in neparne registrske številke, nakuip živeža na bone, stanje v vrstah po trgovinah za olje, sladkor, moko, ko je po nekaj mesecih prispelo na police, pa še bi se našlo) in da bo potrebno pričet res “migat”, če bodo želeli preživeti in prenehati z nenehnim sklicevanjem na delavcke pravice, štrajkanje na cestah, ki ponavadi ne obrodi nobenih sadov, in tipične lastnosti kar precej Slovencev, da so po naravi delomrzneži in lenuhi, ker nimajo možnosti videt in občutit, kako se dela drugje po svetu in kako ljudje garajo z nasmeškom na obrazu, brez kakršnega koli pritoževanja – pa nimajo takšnih in drugačnih pravic ( naj omenim samo 12-mesečno porodniško, plačane bolniške, pa urejeno zdravstveno zavarovanje in storitve in še bi se našlo) in neprestano iščejo izgovore, ki jim pridejo prav, samo da jim ni potrebno delat in bi najraje “vlekli” socialno podporo, če bi jo lahko – glavno da je zagotovljeno tudi za cigarete in alkohol. Žal poznam premnogo takih “skritih talentov”, ki najraje samo jamrajo na čik pavzi. So seveda tudi svetle izjeme in res upravičeni socialno problematični primeri, ampak žal v senci prej omenjenih.
Tisti, ki bo hotel preživeti, bo delal tudi na petek in svetek, pa naj bo to v 24h trgovini, dežural na urgenci, delal kot paznik v zaporu, kot poklicni gasilec, policist, varnostnik, skratka v službah kjer mora biti zagotovljena 24 urna služba.

Žal časi niso rožnati, ampak tudi tuji trgovci bodo (hvala bogu) vsak čas pričeli investirat tudi na slovenskem ozemlju…Konkurenca je zdrava, pa če jo še tako obsojate, da ni “humana”. Sicer pa – kaj pa je v današnjih časih še “humano” ? Lahko bomo srečni, če bomo do penziona sploh prilezli, že generacija, ki sedajle izpolnjuje pogoje za upokojitev, imajo tako mizerne izračune pokojnin, da si z njim ne morejo privoščit niti doma za upokojence ( mesečni zneski okrbovalnin so od npr. 780 do 1200 EUR oskrbovalnine za pokretne osebe!), kaj šele plačevanja položnic in nakupa živeža! Veliko jih zatorej še dela, dokler bodo lahko, da lahko sploh živijo spodobno življenje, s tem pa žal ne sprostijo delovnih mest za mlajše….

Volili ste, kar ste hoteli – zdaj pa imejte!

^^pa se ti zdi prav, da je tako? Se ti zdi, da se moramo kar sprijaznit z vsem in čakat, da bo samo od sebe postalo boljše, da bo postalo življenje vredno človeka? Se ti ok, da moramo bit potrpežljivi, potrpeti, počakati…? Saj žene alkoholikov tudi potrpijo tisti trenutek, ko jih mlatijo, ker bo jutri ob enajstih dopoldne za 10 minut spet super trezen možek, preden bo šel naprej pit…politika (in z njo gospodarstvo) je ku**a, to se ve.

Veš kaj, pos***jem se jaz na takole sužnjelastniško ideologijo, po kateri bi morali navadni državljani delati 18 ur na dan za suh kruh, sicer jih bo kakšna praznoglava budala tvoje sorte zmerjala z lenuhi in delomrzneži, debeli kapitalistični prasci bodo pa svoje dobičke, nastale na račun pokradenih in poneverjenih kreditov, nalagali v davčne oaze in se veselo smejali zakonom.

Evo iz vozičkov v politiko. Samo to : hitra sem, ampak kako mi je metala zadnjič ena očalarka v koprskem Hoferju : pa ne moreš verjet. Všeč mi je hitro, ampak kar je preveč je pa preveč. Komaj sem lovila.Sem sama sebi rekla, ok, ampak sam še enkrat takole hitro, pustim vse tam in grem. Vse kar je prav. Take brzine – pa hodim kar pogosto – nisem videla in je pretiravanje. Pustmo zdaj vse ostalo, poceni, spoštovanje do kupca, pa kaj vem kaj še vse : ampak tale izkušnja po kar večletnem obiskovanju, me je razjezila. Še enkrat da mi takole supersonično meče – pustim in ajd čao. Kej takega pa še nisem vidla. To pa je blo pretiravanje. Pa brez počasnele prosim. V našem mercatorju so trgovke hitre, hitro gre skoz, ampak ko je treba plačat : iščejo denarnice – a je bilo danes napisano da je zastonj, vrečke, kartice, pike, bone, pismo, a zdej je pa trgovka kriva. Raje folk poglejte kako se obira, ne trgovke.

VHoferju so še dobre, da vidiš v Lidlu tam pa nimaš šans da jo dohitevaš. Jaz sem se enkrat kar razjezila.

KJE JE LEPO VAS PROSIM TISTI MOTO _KUPEC IMA ZMERAJ PRAV OZ. DO KUPCA MORAŠ BITI SPOŠTLJIV?!!

Lepo te prosim, misliš da to še obstaja… Ti povem da je lažje delat s svinjami kot z ljudmi. kupec nima vedno prav in mi tega ne bo nišče rekel, ker prvo naj bo kulturen in se lepo izraža, ne pa budale ki se že pri vratih derejo kaj bi rade imele…

To sem morala povedat. Sicer pa te blagajničarke niso čisto normalne, zakaj ne križajo tistih iz merkatorja in teh iz hoferja pa bi verjetno dobili idealno blagajničarko.
Ta v hoferju je hitra, tista v merkatorju pa zgleda kot bi čakala boljše čase, cepljena proti hitrosti.

Nehi pretiravat. Redno hodim v Hofer, ne samo v enega, pa nisem še nikjer videla, da bi blagajničarka stvari metala kamorkoli. Počasnele imate pač probleme s hitrostjo. Lahko bi se tudi ti prešaltala v višjo prestavo, pa bi bilo vse ok.[/quote]

Totalno res vse skupaj….
mečejo not….
To stvar bomo rešli edino na način da nas bo čim več pustilo robo tam pa si jo naj potem super hitro zložijo nazaj na police….

In če slučajno nimaš vozička ti zlozi na tisti rob vse skupaj in potem zavija z očmi pa gleda gor po zraku….

Sicer pa roko na srce nimajo nekaj pametnega tu pa tam kako zanimivo stvar v akciji ostalo pa bolj tak tak…

Meni pa gre hitro kasiranje v hoferju na živce!! prodajalke na blagajni ti izdelke na hitro pokasirajo in potem živčno čakajo da boš ti uspel svari ZMETAT v voziček in po njihovem končno plačat in it. Nekajkrat sem bil že na robu tega, da bi prodajalki na blagajni glasno povedal kaj si jaz mislim o tem! Pred kratkim se mi je zgodilo, da mi je blagajničar kar sam izdelek dal v vrečko. Očitno sem bil za njega pri zlaganju izdelkov v vrečko prepočasen. Pa kje je tu kaj spoštovanja do kupcev?? Pa saj izdelke mi plačujemo, one pa nam jih mečejo na rob pulta kot kakim psom!!!

New Report

Close