Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hladilnik Gorenje

Hladilnik Gorenje

Kupili pečico s tipkami na dotik. Po štirih letih se ne vidi nič več, vse pocrkalo. Pinin farina. Isto hladilnik. Potrgani predali v delu za zamrzovanje. Nikoli več. Aja, hladilnik so popravljali, takoj ko smo ga dobro priklopili. :))

Gorenje firma ni dobra izbira. Preveč mojih sorodnikov in znancev je imelo ali še vedno ima probleme. Tudi v tej temi lahko vidiš, da se enim polomijo predali, drugim se nabira led in to pri razmeroma novih hladilnikih. Zame je to nesprejemljivo in tudi sicer sem kupila raje drugo firmo, ker ima tašča z Gorenjevim kroničen problem – nabiranje ledu -, ki ga serviserji tudi v petih posegih niso znali ali hoteli odpraviti, sedaj je pa itak že obupala. Jaz imam svojega cca. 3 leta in dela ko šus, tudi t.i. samoodtajevalna funkcija je zelo dobra (problemov z nabiranjem ledu še nisem imela). Jaz pravim samo tole – roke stan od Gorenja.

Hudiča nisem si predstavljala da so tko zanič 🙁

Točno takega kot si ga ti gledala,ga imam jaz,pa mi dela brez problemov.Sem pa že prej imela enga gorenjovga brez zamrzovalnika 10 let,pa se ni niti enkrat pokvaril.Imam večino Gorenjevih aparatov,pa vsi delujejo brez okvar.

Mi imamo Gorenjevo zamrzovalno omaro, staro dobri dve leti, in je milo rečeno eno s….e v primerjavi z LTH-jevo. 🙁 Tudi pri nas sta se odlomili že dve “fronti” pri predalih. Plastika je tako obupne kvalitete in tako neprožna (tudi npr. na sobni T), da ni čudno, da poči. Glede garancije pa se lahko v tem primeru kar lepo pod nosom obrišeš.

Mama ima “samočistilni” Gorenjev hladilnik, ki je praktično stalno zamrznjen z zadnje strani. Posledično temu porabi več elektrike, hladi pa razmeroma slabo.

Žal imam občutek da cena Gorenjevih izdelkov že dolgo ne sovpada z njihovo kvaliteto oz. tem, kar nudijo.

O Kitty, sem ti pisala na mail pa ne vem, če je prispelo?!Daj mi javit, lp

Ne boste verjele ampak imam Gorenjev hladilnik iz leta 1975! Dela super, nikoli v okvari! Ko smo se selili se nisem hotela ločiti od njega pa smo ga dali v kletni prostor in ga uporabljam za dodatno shrambo za vse sorte. Mislim, da me bo preživel:-)) tako je trdoživ. Sicer ga pa ne smem preveč hvaliti, da mi ne bo že jutri nehal delati..
Izgleda, da je dandanašnja roba res samo do takrat, da preteče rok garancije – za kakšen dan, tako, da moraš kupiti novega, ker popravila
stanejo več kot artikel.
LP

Moj kombinirani hladilnik je star ca 3 leta. Sedaj vsako toloko časa začne piskati. Če odklopim za kratek čas in ponovno vklopim, potem je zadeva v redu za nekaj časa. Kaj be bilo?

Hvala vnaprej za nasvet.

Moj kombinirani hladilnik je star ca 3 leta. Sedaj vsako toloko časa začne piskati. Če odklopim za kratek čas in ponovno vklopim, potem je zadeva v redu za nekaj časa. Kaj be bilo?

Hvala vnaprej za nasvet.

New Report

Close