Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hladno je,mrzlo…

Hladno je,mrzlo…

Zdaj pa imam že tega vremena poln kufer…vsako jutro vstajam v takšne sive in hladne dneve,da stokrat premislim,če bi se sploh spravila izpod odejice????A kaj hočeš-nočeš-moraš…………
A ta “zima” misli minit ali ne??? Letos je pa resnično aprilsko vreme,upam,da bo za vikend resnično bolj toplo…………
Tak me zebe,da še tipkam s podpovprečno hitrostjo,ne pomaga niti kava niti vroč čaj………….Dedi,a bi ti malo zakuril,madona????…Penzionisti,vedno šparajo…..

vsem jutro in cmoka in apel vsem: Pogrejmo se skupinsko!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja jaz sem tud za skupinsko gretje,…hehehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

heheh a je mrazek..men je vročeeeee vročeeeeee…zunaj je vse belo sneg sneg..na pa taka pomlad!
pa še kar sneži sneži…:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Trilči, ne vem kje si…ampak mene skoraj vsako jutro budka sonči…če ne oni na nebu, pa moja dva sončka ali un ta velik sonček, ali pa vi sončki iz foruma…ali pa si naredim-vzamem-zamislim kakšen drugi sonček…Trilči ne pusti se vremenu, saj veš…kako že gre tista lepa pesem…Naj pada dež ali sije sonce, s teboj mi je lepo.
Evo pa si jo preberi, pa ne bodi ob njej zopet žalostna…pomisli na nekaj lepega in takoj ti bo vroče, pomisli na petek…ko se vidimo in verjamem, da ti bo topleje pri srčku!

POGLEJ ME V OČI
Alenka Godec

Ko prišel si v moje življenje
in na glavo mi obrnil moj svet,
brez vročih obljub, brez lahkih besed
si popeljal me do zvezd.

Iste želje sva si delila,
drug o drugem vedela sva vse,
polepšaš mi vsak dan,
ko nežno šepetaš,
da me noro rad imaš.

Poglej me v oči,
niti laži,
ni me strah
kaj jutri bo.
Naj pada dež
ali sije sonce,
s teboj mi je,
s teboj mi je lepo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pol pa pot pod noge in pridi!!!!!!!!Mam TAAAAAAAAKO veliko posteljo….he he he………

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Aleluja,da pri nas ne sneži……..upam,da tudi ne bo…minili so časi snega… samo naj proba snežit,takoj prijava na sončno upravo,da so malo pomešali vreme….Naj imajo drugi na svetu tudi snega…..
Mimogrede,bom prečitala par “vročih” sporočilc,pa mi morda tudi postane vroče…..:-))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

hmmm………lepo…))9

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mene ni potrebno, dvakrat klicat , ker me lahko kmalu vidiš pred vrati,…hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Saj mislim,da me v petek ne bo…zagotovo in 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa sem v Ljubljani v nedeljo po 13h….finale v biljardu…..meni je tako hudo žal…a kaj ni prevoza,pa tudi na predavanjih ne bi bilo dobro manjkati……Mogoče se bo pa dalo kaj zrihtat,se bom še vseeno potrudila!!!!
Sonček je in jaz se zelo skuštrana,kljub česanju!!!!

Cmoka in hvala za pesmico,sedaj mi pa ne gre iz uhice!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

No,…….grem pogledat če si že tukaj…hi hi hi…..da vnaprej zahajcam posteljo……Pa kakšen paket kave prinesi (mi je zmanjkalo) za po ajanju….cigarete pa še imam….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Tebi manjka en DED,ne dedi v tvoji šukci…pol ne bi pisala tega!
Sp
Dobro jutro lepotička naša!

Trilči, veš kaj, zmeni se z Poletko…madona vaju bom po riti…ker si ne dovolita malo frej dneva…poletka na raport, takoj!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hihhihi:)))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa ti trofiš vedno,……očitno je že tako…ja,nič,stara,bo treba na lov….. konec koncev me zebe,vsaj enega da me ogreje,tako ali drugače…..
Lahko me pa tudi ti!!!!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Evo me samo še ,to napišem in priletim
Samo še v trgovino skočim po …….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Bom jo poklicala in pobarala……..saj vem,grda sem…si zaslužim po riti,a kaj zame ma šola prednost….sicer ni sile…..saj pravim,še se bom trudila!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

modro tabletko……….heheh:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Trilči!Stisni se malce k meni,ker je tudi mene začelo nekaj zebst
Sp

ali pa cel paket , kaj praviš ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ojej…da ni to nalezljivo?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

nevem ti že veš..jest pojma nimam….
sam naglas razmišljam…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

To bo veselo……kak so nama lahko faušni….hi hi hi…..se že veselim…..!!!!
Kar vroče mi postaja………..:-)))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja pa še ti pridi Muca,saj moje sanje so bile in še ostajajo(nerizpolnjene):trojček
;-)))
Sp

Moje roke so hladne, moje noge so mrzle…ampak moje srce je toplo in zato vas vse skupaj grejem…čutite to…lumpi nagajivi…no res pa je, da te ljubezen pa ogreje čisto drugače…no tako pravijo;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Stiskam se stiskam,a nič ne čutiš….še bolj se stiskam…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close