Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hladno je,mrzlo…

Hladno je,mrzlo…

heheheheh a bi zdržal?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kr naj bodo ,dajva jima malo foušije , hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Trilči!Ne šlataj me za jajca,ker če ne bo nesreča!
;-)))
Sp

JAAAAAAAAAA!BIIIIIIIIIIIIII!
Sp

Točno tako…samo še malo popapcam…pa sva zmenjena….:-))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Bodo počila, kaj bomo pa potem barvali za veliko noč, brez jajčk, pa to ne gre…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

heheheh…….. b……….tud jes b..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Joj,mi je tačka pobegnila…a te lahko malo po hrbtku pobožam???? Pa reči Franciju (saj je to tvoj kuži,ne?),naj ne laja,ker on tud še pride na vrsto…..tSprevržko pa kje imaš rokice????Bolj počasi bi to midva,se nikamor ne mudi….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

počasi z abčutkom in nežnostjo..grobost pride kasneje..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj pa čakaš še sploh?
Join us!
Sp

ah negre…srce je daleč stran od tega…….papap grem..čau!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa nič!
Zamujaš veliko!
Cmoka
Sp

ja vem….čau in cmok….))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj sem mislila,da najprej nežno…pol ga pa zgrabim in ga vržem na….in potem…….bo že videl vraga…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Si že popapcala ???

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja…sem….saj je blo samo za vzorec,da več nena bušček joka….posoda se tud ne bo sama od sebe pomila…..A boš še dva trenutka počakal-ne bo ti žal,mislim vsaj???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja,jaz bi še enega zraven pripeljala…..pa ne povem koga…tisti že ve…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Bom ,saj drugega mi ne preostane , hehehehehee
Ampak pohiti…..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close