Najdi forum

hlp

najprej en lep topel pozdravček! sem dijakinja, in v veliki gneti, enostavno potrebujem vaš nasvet, zato sem se obrnila na vas, v upanju, da mi boste lahko pomagali! potrebujem subjektivni opis prijatelja-oris!! mi lahko kdo na primeru natipka kako moraš to napisat! hvala, vsaj del vsebine prosim!

se zahvaljujem naprej

help!! s tipom sva se spoznala v soboto, pa sva se dobla včeri v šoli, ko se poljubljava me vedno tko k sebi stisne da me skore zaduši! no pa svojo rokcoi sm mela na njegi bedri on pa njegovo okoli mene, nbo včasih mu grem pod majčko, ker puna uživam!s

He, he Suzy, še te ni spustilo……
heh, faca si.
Itak!

He, he Suzy, še te ni spustilo……
heh, faca si.
Itak!

nova
Uredništvo priporoča

Prijatelj… je nekaj, kar je težko dobiti in na hiter način lahko izgubiti….. Bo šlo to? Suzy…. ma ne razumem, kaj točno hočeš…. da ti napišemo :))))) Ti kar polož rokce svojemu prijatelju na bedrca… in uživaj 🙂

Jani

Torej, subjektivno si želim čimveč prijateljic, ki bi čimvečkrat tako držale za moja bedrca da ne bi mogel dihat, čeprav je objektivno to nemogoče.

No, pa poglejva tole tvojo zadevico od blizu 🙂
subjektivno, to naj bi bilo osebno pojmovanje, oziroma presojanje z osebnega vidika, se pravi osebno to je tvoje mnenje…
zatorej ti na podlagi navedenega in željenega, ne moremo dati mnenja, ki ga pričakuješ.

za gmajno
dr.zajček

heheheh suzy…oh suzy…a te mal pomlad zgečka..UZIVAJ!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pejt plesat :):))

saj ples je vertikalna projekcija horizontalnih zelja :):)))

Ampak, to pa je definicija… stoletja. Za nobelovo nagrado!

Jani nima nobenga nobel – a :))))

New Report

Close