Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hm…. :))))

Hm…. :))))

No, muca, da bi bla danes cel dan tolk zadovoljna, kot včeri zvečer 🙂 Dobro jutro in cmoka :)))

Čebelica :)))) dobro jutro in ne zaspano jutro :))))))))

Oooooooooooooooooooooooo Marija :))))) No sej ne bo dolgo več treba tekati za mano :))) Bom počas ugasnil tale PC, ker mamo ogromno za prpravti za jutri :))) Aja, kam potem greš na dopust?

Janiju prov paše.. če katera teka za njim :)))))))))))))))))))

hahahahaha …. faca :))

enako .. pa čim dalši dan .. da boš vse spakiral :))) želim tudi sebi :)))

B.

Na, vidiš, spet sem za tabo. Na dopust grem
pod macesen, verjel ti to ali ne!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A ti tud na dopust….. spet? Uh.. madonca… :)))))))))))))

Janiju tudi lepo jutro, pa en božični cmok :)))))

pa ne da je spet božič no …. se bomo spet fuuuuuul lubčkal :)))))))

kako spet???

sej še nisem bila .. vsaj na takem ne … da bi si odpočila .. še vedno sem se zmatrana vrnila .. sem potem rabila 3 dni da si odpočijem od dopusta .. no tko 🙂

zdej se veselim kolesarjenja .. baje je tam na Lošinju luštno za kolesarit .. komi že čakam .. fulllllll :)))))

se vsedem na bicikl .. se peljem od enega zalivčka do drugega in … v vsakem 2x skočim v vodo :))) uh … se mi že mal sanja :)))))

drugač pa .. greva jutri skupi mimo Bruskota? … pa mu mal pred hišo potrobiva .. da bo vedel da gorenci šibajo tam čez ;))))

hahaha … se mi mal smeji … :))

B.

A veš zakaj hodite Gorenjci na dopust v četrtek?

Sicer bi šli raje v petek ali soboto, sam, takrat je gužva, avto pa s premikanjem v koloni porabi največ bencina :)))))))))))))

Bruskotu se tudi malo smeji, ker se boste vozili mimo….in predlaga, da čas, ki ga ne boste zabili v koloni, raje porabite pri meni na kavi :)))

Obenem pozdravljam cel forum in se opravičujem za odsotnost, ker sem službeno “zaklet” za cel dan……pa pa in uživajte…..

uh kako paše.. božič.. pa hladno pa :)))))))))))))

Jani vrača cmoka 🙂 zajčku 🙂

Ja… ku taku paše.. lubčkanje :))))))

Jani je za :))))))))))))))))))))))))

Uh.. Lošinj :))))) no nej bo en zalivček še zame :)))) Ja Lošinj ma vlik zalivčkov 🙂 uuuuuuuuuuuh :))))

Jani ne bo šel jutri mim Bruska.. bo se pa 11. vračal :))

New Report

Close