Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek hmm…

hmm…

i like it already! Nobena zenska, se ni nic napisala in upam, da bo tak tut ostal:)

Kaj pa imaš ti toliko proti ženskam…? Da ti malo polepša dan, se ti oglaša ravno tista, ki je ne maraš preveč…

hani

No,se ti še jaz oglašam,da bova že dve ženski.Upam,da ne boš mel zdj še bol zagrenjen dan

petra

sej nobene ne maram prevec!:) tak da…si samo se ena kapljica v morju.:)

Hribi … a tut mene ne maraš?!?? ;))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

pejt mi rajs po pir, namest da se oglasas!:)

tebe resuje samo to, da mi je tvoj misko vsec:))

:)))) No … pol se bom pa kar še naprej držala miškota … da bom lahko na tem forumu neumnosti kvasila … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ej, hribuc, zgleda da nimaš sreče…same ženske smo tle…:)))

LP

hehehehe hribuc, ne bo :))))) prekleta pjača :)))))))

Živjo!!!

ja…ste tle…zaenkrat se!:) ampak tut to se bo enkrat nehal:) ce ne prej, ko bom js predsednik:)

ej…dve slabi uri sem pa biu najsrecnejsi moski na svetu:)) vazn je, da se mam svoj pir:))

uh,še ena zaplankana ženska je tle.pozdrav vsem outkastom.

ne veseli se prehitro :))))))))

zdej ne vem, al to zato, ker ni blo nobene ženske sem, al zato, ker sem se potem jest pojavil… Sicer pa še enkrat… dolžan sem ti še gajbo pira, ker sem takrat.. enkrat nazaj lahko uporabljal na forumih tvoj vzklik.. prekleta pjača 🙂

A te nič ne skrbi, da te kakšna prebuta?

hani

Da nisi drugače usmirjen….?

sem:) pa nism drugace…ampak pravilno!:)

itak, da zato, ker niblo nobene zenske sem:) gajbe se pa ne branim:)

bomo vidl kdo se bo zadnji smeju:)))

ha ha…s cim pa?…z jezikom?:)

Hribuc, ampak sonček pa ja potrebuješ in veš kako bi bilo žalostno , če okoli tebe ne bi bilo toliko žensk. Saj bomo zbrale za ene fejst gojzarje, da boš taprav Hribuc spet. Pa tudi pir bomo kje našle, da se ti nasmeh vrne nazaj na obražček.

Pa ne se jezit name!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close