Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hmmmm….

Hmmmm….

Vam je fejst vroče??? Niti ne vem,kako bogi ste,če ste v teh vročih dneh v službi…Mate klimo al se vse popa na vas..hihi Nekaj že je,da se ne pofočkate..aaa?Hmm se sprašujem le kaj,le kaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Najraje bi prišel v Zako dotikat se gladine jezera in seveda tudi na “mrzu pir”.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

OOO tud jest..namesto pira pa en mrzu sweppes biter lemon..juhu!!!
Pa dotikala bi se gladine.juuuuuuu..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca nima pojma kaj naj kuha danes….ura je že poldan,jest pa še nč nisem zastavila..ojej…Kak nasvet?
Piskrii so še prazniiiiiiii.uh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tam,ko je včasih stal Texas je nova restavracija.Pizze 1A Super.Ostalo po želji.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Čaki čaki..a tam delaš? UHAaaaaaaa..hm zdej moram bit pa previdna.Čaki a si sef..al kelnariš..al pizze pečeš? No mal povej!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, padla si na izpitu!!!!!!! Takoj na popravnega!! Vem, da si mlada, bi v mojih casih rekli, “starija omladinka”… Ampak, orka dus, kaj te bom moral celo zivljenje bremzat v tvoji neucakanosti in neugnanosti? Tko direkt se ja ne vprasuje!!!!… Zacet moras naprimer s srecanjem predsednikov in Lisjakovo vlogo pri tem… A se nikoli nisi lupila cebule, plast, po plast…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

heheheheh jujj obožjem bremzanje..hihi jeeeeeeežeeeeeeekkkkk..hja jest sem direktna..Sej nismo otroc,da bi ovinkarili..a ne? juhej” na stare čase..jupieeeeeeeeee

Dej še mal bremzat no!!
Hja še neki..ježek veš,preveč dobro poznam tisti texas..tam je sam restavracija in pumpa..Tko!
Bencinar pa tud ni…heheh al pa..tisti kombinzjoni so prav zapeljivi aha hmmmmmm????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Torej te moram se mal bremzat? Ej, res si nepoboljsljiva muca! Ma ne mislit, da tud jaz nisem tam okrog vase kraljevine kdaj hodil! Bistvo je v valovanju gladine jezera! Muca, prosim da “ne talasaš”, vsaj dokler jezerska Nesie ne zeli pokazati svoje glave! Jasno? Sama ves, da je zapeljivost kategorija, na katero padajo “Lolite”… A moram se bolj direktno napisat?

Ježek ima en specifičen odnos z muco, zato ne vzemite vse dobesedno, ampak v kontekstu pogovora dveh zares iskrenih prijateljev!!!!! Muca, se motim?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hej .. čeprav je sonček že šel .. je še vedno full vroče … bo treba it mal ven .. se prezračit 🙂

Dober večer vsem :)))))

B.

MMMMMMMMMMMMMmmmmmmmmmmmmmmcccccmooooooookkkkk!!! Ti že ves moj ježek..opsa zajčkov ježek..heheheheh…
Grli te muca!!!! heheheh
Viš kolk te rabm..tebe pa enmal tuki…upam,da me vzameš pod urgentno bremzarijo!!hehehe *****************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha pr nas zunaj klima dela..bom kar odskljakljala hehe po zajčje ke do mizice pod češnjico..in jaja pila kofetka..jupieeeee…
Pridem mal kasno nazaj..alohaaa*********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, muca nepoboljsljiva si! Samo to ni nic slabega, imas pac mocno voljo in velik dnevne eksplozivnosti… Predpostavljam, pa da si ponoci in drugace prava ovcica.. Hej, a mislis, da ne vem, da bos zdaj eksplodirala, hehe?
Ja, saj to vendar hocem! Ježek zna bit tud mal poreden!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Muca, ce slucajno med svojim skaklanjem srecas kje mojega zajcka, mu povej, da nisem pozabil nanj..

Ježek nima pojma kod danes hodi njegov zajcek!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Aha veš da bom…..že tipkam…ti pa le malo počakej a prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Volja je jeklena……hmmm haj cel dan letam naokol..hja tamal je zdej v najhitrejših mesecih…Kaj mi drugega preostane!
Ponoči sem pa res krotka kot ovčica ja…Kakor se uležem,tako se zbidim..hihihihihi
Le pazi..če ejst eksplodiram..pol..pol…hahahahaha pol bo kažin…hihih

Hmm le kdo je boj poreden zdej al ježek al muca..al celo ZAJČEK!!! ************************************************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

PRIIIHAAAAAAAAAjaaaaaa ………..***********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej muca, saj vem kako jeklen moras biti ob otrokih v letih, kot jih imajo tvoji soncki.. Ma, ta mali hocejo zemljo okrog obrnt, ceprav jih razne alergije in viruze pri tem bremzajo.. Ne, narobe razumet, hocem le rect, da mamepri tem trpijo skoraj enako ali bolj kot oni!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ufffffffffffffffffffffffffff, pri teb muca, clovek nikoli ne ve!! A zadaj prihaja tebi tvoj, al prihaja meni moj zajcek??

Ljubezen je drugo sonce, ježek

he, he, lumpa, kaj počneta, kadar mene ni, a ?

Aha maš prav..Veš zdej ko je tamal doma,he sta oba zdrava (trkam…) prej je pa stalno bilo kej! Tko da ni blema če sta doma..ampak jeseni gremo vsi…vsak na svojo stran..eni v solo,drugi in tretji pa v vrtec…

Joj raj ne govorim,tamal je s hudička…ta mi bo šele dal vetra..ja on pa res celo hišo obrne na glavo,dok si reko keks…:))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajci, pocneva le in samo tisto, kar bi nama ti svetovala in odobrila..Muca, se motim?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja, hm, pridna sta.
Kaj nja drugega rečem ..

heheh prau maš! ma mi nagaja server..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha , muca, kot janiju danes:))))
samo zgleda, da mu je doma pa kolapsiral…

New Report

Close