Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hmmmm….

Hmmmm….

Ne zelim strsit, samo vedi, da so :
mali otroci veliki problemi;
večji otroci so se večji problemi…

Ježku se kjub njeni iznajdljivosti muca kar malo smili, ker ve, kaj vse jo se caka!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Aha…tile kabli..uhh a se spomnim zmeraj,ko je debata tistega vica o kablih…hahahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, vica ne poznam, pa se kabla nimam, ampak take cist navadne analogne drote, po luftu!!! Ja, pred leti so zanje hotel kar stiri tisoc DM…. Le kdo mi je kriv, da sem južnjak!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ohh vem vem..ampak bo že!
veš kaj pravijo…najlažje je otroke narest…potem pa…..
Ampak muca se nč ne boji…čeprav sta majhna jima že zdej zaupam..in vem,da bomo en fleten team ohhhh pajkkkkkkkkkk!1 Mdona brrrrrpajkkkkkkkkkkkkkkkkkkk…….
Juj res je prlezu…vraga—-
čak sm mal…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma veš kaj..Južnaki ste najboljši….tud muca je njihova..čist po duši,po muziki..in še po krvi..tko!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))
No, ja….
sta face..

He,he, jaz sem samo po geografiji zares juznjak, drugace pa le njihov navaden simpatizer, tako kot ti!.. Ja, res velja, “sto ljudi, sto čudi”!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Zajček nikoli ne pozabi na svojega ježka !
To je sigurno…

Kako lepo je slisat, da zajček nikoli ne pozabi na svojega ježka ! Inb le kako ne bi ježek imel taksnega zajcka rad? Ja, levcek bo se res moral mocno potrudit, ce bo vztrajal v namenu, da “sesuje” mojega zajcka.. Problem vidim v tem, da bi mnogi radi “sesuli” zajčka, se vec pa je zajčkovih prijateljev, ki tega ne bodo dovolili prav nikomer.. Cebelica zdaj mirno spi…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hehehehehe, ob taki uri… pa men obvezno kolapsira, zajček :))))))) DObro jutro tebi zajček in seveda, vsem ostalim….. prebivalcem :))))

Jani, ki mu danes serverji delajo… k … švajcarski sat :))))))

Barbara, zdej.. sonca še ni kej prida.. pa je še vedno vroče :)))) Bo potrebno ven… nekam k kakšni vodi in se ohladiti :)))

Jani ma danes v planu….. vodo in …. sonce in…. ih :))))))

p.s. Dobro jutro Barbara :))))))

Dobro jutro muca!Ker zvečer ni časa odgovorim bolj zgodaj.Nisem šef,še manj kelnar in še manj pizzopek.Če se peljem mimo,si tam včasih privoščim malico in drink.
Tisto z bremzanjem (v nadaljevanju)ne jemlji preveč dobesedno.Ne bremzaj močno,da se ti bremze ne zasmodijo :-))

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

heheh hecaš me,lepo lepo….hmmm No jaz se pa tam nikoli ne ustavim,samo šibam mimo..aja enkat sem tam zadaj parkirala-ko sem še delala izpit za avto! Tko!!

a bremzat pol nič????aa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

prezgodaj, Jani :))))))

Tudi danes ježek, te zajček pogreša !

Pa muca tud! Uh…ježek le glej da ste pofočkaš..hihi…

Ojoj kaj sem danes videla,ko sem se peljala s svojim miškotom proti Begunjam…No preko ceste je skočil en lep zajček..pa ga gledam in odskaklja v travo…hehehe no malo naprej..srečam se ježka..hehe kak lepo..nauta verjela na koga sem se spomnila..Le nasmeh….in jutro je postalo še lepše..ekola,pekola..obema lubijaaaaaaa najlepšejšega prlimam tja na ličkaaaaaaaa*************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…… in jaz tako močno močno, premočno
pogrešam vse vas … da bi le lahko …. oh,
kako močno si tega želim, ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tudi jaz te pogrešam, v tem valovanju življenja…

Lepo napisano muca, lepo željeno in mišljeno, samo zajček je siten ):

hmm, kolikor te poznam je imel ježek sreco, da ni kar tam koncal, hehehe… ; zivljenje mislim.. Kdo pa je ježkom kriv, da tako pocas capljajo?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Mariči, povsem narobe se ti zdi;
dezevne kaplje so potrebne za zivljenje, zivljenje pa nikogar ne neha ljubiti, ljubiti moramo sami sebe, da bi lahko ljubili druge! In zdaj naj jaz tebe to ucim, al kaj?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Muca, kje si pa ti poniknila danes ?

zajček misli na tebe !*******

Ku ku..tuki sm..sem bla na enem dolgem sprehodu….a malo zunaj posedela pred hiško..tako lepo pihlja…zdej sem pa tuki….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A z otroci ?

Aha z otroci,pa z kužatom….vsi skupaj smo jo mahnili na en lep spehod!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close