Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek hmmmm

hmmmm

Kdaj se bodo spomnili, da delajo večje računalnike. Ja, večje. Ker ubogi Micki cel čas tace dol visijo, ali pa ji glava preko roba zdrsne… pa saj tako ne more spat. Hmmm…. 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Natakni jo na kol…pa raufnk ometi z njo!Bo vsaj kaka korist od beštje!
😉

:))))))))))))) Ne, ne… Ona je naš “okrasek”… namesto porcelanastih mačk 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pol jo pa razbij!
😉

Ja kdo bo pa črepinje pospravljal? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

P.!

Eh…. Ga je Micka že prepričala in je že njegova… Zdaj še njemu noge greje 😉 :))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ko ne gledaš,jo pa za rep cuka in ščipa!
😉

Ne, to jo jaz, ko on ne gleda 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Hm…jest tud rad našga za rep ščipam!Posebni užitki ob tem!
;-)))

Joj, ali pa tiste bele dolge dlakice – za tiste jo cukam, pol se pa histerično začne umivat in kožo ji vleče :)))))))))…. In me tako grdo postrani pogleda… Hehehehehe…. Bi me takoj ugriznila, če bi bila bolj groba – tak pa me ne :))))))) Tako, zdaj pa res kidam… Lahko noč.

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Vse babe glih!Mislim…ko se jih dotakneš…morajo takoj popravljat tam in v skrajnem slučaju tud tuširat se…
Jej ,jej pa recite,da niste žvali…
;-))))

New Report

Close