Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek hmmmm

hmmmm

Tako za v razmislek, kam gremo vsi skupaj… Je pa kopirano iz med.over.net-a 😉

VSE VEČ MLADOSTNIC V PRIMEŽU DIET

V povprečju živijo manj zdravo kot moški

Dekleta v primerjavi s fanti jedo manj, pogosteje kadijo, so manj telesno dejavne, premalo spijo čez noč in so manj zadovoljne s svojo telesno težo.

To so na današnji novinarski konferenci povedali strokovnjaki z Inštituta za varovanje zdravja. Več kot polovica deklet, starih od 11 do 15 let, meni, da so predebele. Težo skušajo zmanjšati z dietami in tako jih v šolo brez zajtrka odhaja kar 38 odstotkov, redno pa jih zatrkuje le 37 odstotkov. Na dieti je ena petina deklet. Tretjina je šolark, ki niso na dieti, a menijo, da bi morale shujšati…

Ljubljana – RTV Slo/STA

Res zaskrbljujoče… Predvsem zato, da se pri letih, ko bi morale mislit na pop-idole in šolo pa počitnice, tako ubadajo s težo. In če tako pogledam… Je večina mojih vrstnih takrat v srednji šoli za zajtrk jedla… no, “jedla”: čik in kavico. Zdaj pa: babnice okoli mene za zajtrk: čik in kavico. Pa za kosilo bolj malo, večerje pa bog ne daj, da bi kdo jedel. Pa non-stop so vsi na nekih dietah.

Ne vem, od česa te reve živijo – jaz brez mojih polkilskih sendvičev in “moških” porcij za kosilo ne bi preživela…. Nekdo pa ja mora podpirat živilsko industrijo, no 😉 :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

To je pa zato, ker se mediji nasploh delajo dobesedno norca iz malce močnejših ljudi.
Pane bo gobezdanju in besedah, ampak po dejanjih.

Škoda da Obolnarca v uvodnikih v Oni, da dam samo en primer…se zgraža nad tem kar si ti napisala, en list nazaj, se pravi na naslovnici, pa je sigurno kaka razsušena prekla, katero bi se bal dotaknit, da se ne razpade.

In najstnice prav gotovo ne bodo brale uvodnika, ampak samo videle sliko.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Joj, ja… Pa tisti obešalniki, ki vsake toliko po tv po modnih pistah gor in dol hodijo – revice dejansko ne rabijo pošiljati na rentgen, če si kje kaj zlomijo: so vse kosti tako lepo vidne. Ne vem no…

Žalostno, žalostno je to… me pa vseeno čudi, da tako visok delež teh deklet tako misli. Hmmm…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

kaj ni neki najlepšega…baba visoka 185 cm in vaga 45 kilc…hehehehhe

leta letijo - iščem stevardeso.....

Prasico na prestol!

Jest bi Obolnarco nataknu na tiča!!!
In to ne na mojga!!!
Mi je tolk antipatična oz. taka licemerka(preverjeno!), da rajš glasnik od Al Kaide berem,kot njene “globokoumnosti”!

A desni jošk..al oba skupi 45 kil?

Seveda… 45 po bedru ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Hehe, pa prasca na kroznik ;). Posusenega in lepo na tanko narezanega ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close