Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hoče moj naslov

Hoče moj naslov

Že od kar sva se spoznala je hotel mojo telefonsko številko. Sem mu jo dala, jo je zgubil, jo je hotel spet, jo je spet “zgubil”. Pomislila sem na to, da ima partnerko, ki mu brska po telefonu in noče imeti shranjene številke, ker bi jo lahko ona videla.

No potem pa je bilo tako tudi z naslovom. Je hotel moj naslov, da mi pošlje kartico iz dopusta. Sem mu ga dala. Mi je poslal kartico. Je zgubil naslov in težil, da mu ga dam spet, da mi pošlje kartico. Mu dam naslov, vmes je bil že ene 4x na dopustu in nobene kartice.

Tip mi postaja sumljiv. Zakaj mislite tako vztrajno hoče mojo številko in naslov vedno znova?

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj969, 05.12.2022 ob 14:26

Že od kar sva se spoznala je hotel mojo telefonsko številko. Sem mu jo dala, jo je zgubil, jo je hotel spet, jo je spet “zgubil”. Pomislila sem na to, da ima partnerko, ki mu brska po telefonu in noče imeti shranjene številke, ker bi jo lahko ona videla.

No potem pa je bilo tako tudi z naslovom. Je hotel moj naslov, da mi pošlje kartico iz dopusta. Sem mu ga dala. Mi je poslal kartico. Je zgubil naslov in težil, da mu ga dam spet, da mi pošlje kartico. Mu dam naslov, vmes je bil že ene 4x na dopustu in nobene kartice.

Tip mi postaja sumljiv. Zakaj mislite tako vztrajno hoče mojo številko in naslov vedno znova?

Mogoče ima še nekaj bratov in so peterčki al bilo kaj, potem pa pozabijo, kaj se je kdo zmenil.. lh da mu radira kakšno vrsto spomina, vprašaj njega😉 vsekakor navadno pozabimo tist, kr nam ni tk zlo pomembno.

Samo preverja, koliko si mu na voljo.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 05.12.2022 ob 14:39

Mogoče ima še nekaj bratov in so peterčki al bilo kaj, potem pa pozabijo, kaj se je kdo zmenil.. lh da mu radira kakšno vrsto spomina, vprašaj njega😉 vsekakor navadno pozabimo tist, kr nam ni tk zlo pomembno.

Ja, saj to, če mu ni pomembno zakaj potem vztraja? Tip mi je sumljiv.

Sumljiv zakaj?

Tipa pač zanima, koliko časa te bo lahko zafrkaval.

Odgovor na objavo uporabnika
A je jasno, 05.12.2022 ob 17:01

Sumljiv zakaj?

Tipa pač zanima, koliko časa te bo lahko zafrkaval.

Vmes se že nekaj časa (cca. pol leta) nisva slišala, videla, pisala nič, pa je spet začel. Tako, da ne vem, če bo to. Sem ga tudi vprašala zakaj si tako želi mojega naslova, telefonske in vedno isti odgovor, ker sem mu všeč. Ne vem, če bi me res nekdo, ki bi mu bila všeč takole zajebaval.

Poleg tega sem mu tako telefonsko kot naslov dala 2x, kasneje sem njegove prošnje ignorirala in mu rekla, da sem mu že dala telefonsko in, da dobro ve, da mu je ne bom še enkrat dala. Ko mu rečem, da mu ne dam telefonske mi reče naj ga jaz pokličem in mi da svojo, seveda da bi tako prišel do moje. Ampak zakaj že? Saj je ne rabi ne telefonske, še manj pa naslova.

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj969, 05.12.2022 ob 18:00

Vmes se že nekaj časa (cca. pol leta) nisva slišala, videla, pisala nič, pa je spet začel. Tako, da ne vem, če bo to. Sem ga tudi vprašala zakaj si tako želi mojega naslova, telefonske in vedno isti odgovor, ker sem mu všeč. Ne vem, če bi me res nekdo, ki bi mu bila všeč takole zajebaval.

Saj mu nisi všeč. Si samo rezerva.  Takih ima še 5 ali 10, občasno prideš na vrsto, pa še to verjetno samo, če nobena od onih 5 ali 10 nima časa.

    Ker je slampast. In zakaj bi dajala komu st., kaj sele naslov za katerega menis, da bi to moral skrivati?? Se pa res ne cenis.

Odgovor na objavo uporabnika
Jah, 05.12.2022 ob 18:38
    Ker je slampast. In zakaj bi dajala komu st., kaj sele naslov za katerega menis, da bi to moral skrivati?? Se pa res ne cenis.

Saj je trajalo kar dolgo preden sem mu sploh dala številko. Šele ko jo je drugič “zgubil” mi je postalo vse skupaj malo čudno.

Norčuje se in preverja koliko ste pametni. Žal ne kažete kaj dosti le-te.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8369, 05.12.2022 ob 19:17

Norčuje se in preverja koliko ste pametni. Žal ne kažete kaj dosti le-te.

SE mu pa da. Bi rekla, da je on bolj neumen kot ona. Ali ma pa preveč časa. Tud  če bi šlo za seks nb čaku. Asi predstavlate: pej greva seksat, greva, dej mi, greva seksat. Ona mu nb dala on bi pa kar naprej.

Toj neki druzga

Psihopat. Sam proč. Block block block pa pozabi da obstaja.

Eh, kaj … je.be te v glavo, no. Zakaj? Ker te očitno lahko.

New Report

Close