Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hofer in Lidl neprijazni trgovini za mamice z malčki

Hofer in Lidl neprijazni trgovini za mamice z malčki

Urša81, a lahko lepo lepo lepo prosim poveš nadrejenim, da vhod z vrtiljakom in s tistimi bingljajočimi plastičnimi palicami na horizontalni štangi popolnoma ponižujoč, odbijajoč, nepraktičen in diskriminatorski do vseh kupcev, ki bi v trgovino želeli s kakršnimkoli vozičkom, otroškim, invalidskim, ali pa z lastno lupinico, zataknjeno na mesto, ki ji je namenjeno na vrhu vozička? Razumem razmetavanje stvari in ustvarjanje histerije na blagajni, recimo, da je to vaša poslovna logika, ampak diskriminacija na vratih je pa zrela varuha človekovih pravic. Naj se nekdo od tvojih nadrejenih usede v invalidski voziček ali pa svojega otroka na lastnem otroškem vozičku zapelje skozi vhod. V resnici katastrofa!

Glej z veseljem,vendar sem tam zaposlena ne pa nadrejena.Sama vem da ni fino če si z vozičkom,isto je bilo še ko sem hodila v Avstrijo v Hofer,…

Lahko vam samo svetujem da se osebno pritožite,pišete ali kličete na upravo…

Moja kolegica gre lahko komot čez vse te prepreke v trgovino.

Urša81, a lahko lepo lepo lepo prosim poveš nadrejenim, da vhod z vrtiljakom in s tistimi bingljajočimi plastičnimi palicami na horizontalni štangi popolnoma ponižujoč, odbijajoč, nepraktičen in diskriminatorski do vseh kupcev, ki bi v trgovino želeli s kakršnimkoli vozičkom, otroškim, invalidskim, ali pa z lastno lupinico, zataknjeno na mesto, ki ji je namenjeno na vrhu vozička? Razumem razmetavanje stvari in ustvarjanje histerije na blagajni, recimo, da je to vaša poslovna logika, ampak diskriminacija na vratih je pa zrela varuha človekovih pravic. Naj se nekdo od tvojih nadrejenih usede v invalidski voziček ali pa svojega otroka na lastnem otroškem vozičku zapelje skozi vhod. V resnici katastrofa![/quote]

Ne,ker oni imajo očitno radi samo zdrave,odrasle stranke,katere lahko pridejo brez problemov čez tisti vrtiljak,oziroma čez tisto kurčevo rampo.

Ja,jaz tudi nemorem z otrokom,ki je na invalidsekem vozičku v Hofer…žalostno a kaj jih briga…dokler se ne zgodi njim.Z zdravim pamžom,bi pa na konc sveta prišla in se nebi pritoževala kar tja v tri dni.Razvajenost je huda zadeva in meni zelo moteča.

Meni pa ni jasno zakaj rinete v Hofer pa LIdl, če vam vse tako odvratno…lepo se držite preverjenega Mečkatorja pa Spara, pa laClerca……..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Ne hodim v Lidl in Hofer, ni mi všeč hitrost na blagajni (vem, da je to poslovna odločitev podjetja in ne način trgovke), ni mi všeč, da imajo zelo malo naših blagovnih znamk, predvsem pa me moti, ker je (vsaj pri nas) ljudem na vozičkih popolnoma onemogočen vstop.
Imam pa kar nekaj prijateljev in znancev s hojicami in vozički..

ja take ovire so v SLO. V Celovcu nobenih ovir, nobenih pobarvanih vrst vozičkov, nobene vetrnice za prehod v trgovino..široki vhodi…….ja še vedno smo na Balkanu. In V Avstriji lahko vstopiš tudi po manjših nakupih brez vozička, v Ljubljani pa me je prodajalka opozorila, ko sem imela na tekočem traku samo 2 l mleka: ja gospa, kje pa imate voziček..ali ni bol priročno z vozičkom .itd………….ko sem ji ugovarjala, je rekla, da je taka direktiva z uprave.

Jao! Jao! A ne gre z enim otročičkom v Lidl?
Jaz grem z dvema, med tednom dopoldne, ko ni polna trgovina. V eni roki voziček za dvojčke, v drugi roki nakupovalni voziček. Prostora je dovolj. In nabavim vse, kar mislim.
Še nikol se mi ni blo treba na nobenga spihat, tud ne vem, zakvabi se.

Redno hodim v hofer po določene artikle in osebno mi je politika dela na blagajni super, ker vem, da tudi če jih je pred mano pet v vrsti, bom vseeno kmalu gotova. Naš koseški mecator, kamor tudi hodim, je pa proti hoferju res mečkator. Zbiranje pik, deljenje nalepk, vnovčevanje pik, torkov popust, upokojenski popust,…V hoferju sem se navadila, da pri blagajni pravilno postavim voziček, zložim vso robo direkt noter in potem pri zadnjem pultu lepo v miru zlagam stvari v vrečke. In pri tem nimam občutka, da me mora čakati cela vrsta ljudi. Prodajalke in prodajalci so pa po mojih izkušnjah zelo prijazni tako v hoferju kot v merkatorju in nikjer nisem nikdar dobila občutka, da sem nezaželena.

Glede na to, da ima hofer res lepo urejena parkirišča z velikimi parkirnimi mesti in tudi kar nekaj parkirnih mest za invalide, me pa zares zelo čudi, da nimajo urejenega dostopa v trgovino tudi za invalide na vozičkih. Sicer ni povsod tako. Mislim, da je v hoferju v Trbovljah tisti vrtiljak odmaknjen in se da iti prosto noter.

to pa res ni noben problem-tvojega otroka (8mesecev) lahko daš sedeti v njihov nakupovalni voziček in lepo kupuješ.

Mislim, da smo Slovenci izredno razvajena vrsta. Vsi naj bi se le klanjali nam in našim otrokom, vse naj bi bilo na komot, komot… groza!!!!!

Glede vrtiljakov itd. V tujini je to povosod normalna praksa, pa imajo lih tako invalide, vozičke itd. Ne vem, kako tam preživijo.

Sicer pa res ni težava spravit otročka v trgovino, klinc, primeš lupinco, jo dvigneš čez vrtiljak in jo daš potem na voziček. Malo, ampak res malo truda, pa si not.

Glede hitrosti na blagajni, ja, ljuba duša, na trak dajte tko, da lahko komot spravite nazaj v voziček. Jaz imam vse lepo zloženo, pa samo nazaj not dajem, pa nisem nikoli pozna, mi ni nikoli prehiter, ker samo nazaj daješ, pa je.

Jst sem pred parimi dnevi v Hoferju v Gorici dobila žensko z vozičkom za dvojčke… in mislim, da ni imela težav priti noter! Pa prijateljico z vozičkom sem tudi srečala noter. Mogoče je v Gorici drugače?

men je pa všeč …. ni mi treba zgubljat časa… kar nakupovanje hrane enkrat tedensko pač zame je… še boljša pogruntavščina kot to da kupiš hrano preko interneta v mercatorju – saj rada na mestu vidim kaj imajo….

sama sem opazila da sem postala prav nestrpna v ostalih trgovinah… in vedno manj kupujem v njih …. ko pa želim določene izdelke si jih kupim če se le da za pol leta……

kar se tiče dostopa invalidom… pa je sramota!!!!!! da ni urejen… 🙁
to je res potrebno urediti!!!!!!

Sama sem dala otročka z lupinico v voziček in opravila nakup

Vas vse razumem,vendar še enkrat PRITOŽITE SE!Dokler bomo tiho se ne bo nič spremenilo!
Pa lep vikend

No, mislim, da point tega posta sploh ni bil kaj in kako delajo trgovke v omenjenih trgovinah…
Mislim, da so za avtorico teme kot za vse mamice z otročki v vozičkih ali lupinicah, moteči v Hoferju predvsem tisti vrtiljaki in “pahljače” na vhodu, ki nam onemogočajo vstop v trgovino z vozičkom. Sama veliko krat (več kot v Sloveniji) hodim v Hofer v Avstriji. Tam ni nikjer nobenih preprek pa še kaj se pozna pri kakih cenah- sploh sadje zelenjava…

Ja no kaj se noben ni pogruntal da ima zvonec ce rabi da pride invalid ali oseba z vozičkom noter ali si pa sam dvignes una vrata kje grejo vsi noter samo potegneš gor in odmakneš vrata in je rešeno????? čisto simpl če pa ne imaš še vedno na izbiro zvonec!!!!!!

New Report

Close