Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek HOFER, OBČUTNO CENEJŠE GORIVO !!!!!!!

HOFER, OBČUTNO CENEJŠE GORIVO !!!!!!!

Hofer, Ivančna Gorica prodaja na svoji samopostrežni črpalki občutno cenejše gorivo kar 12 centov je super 95 in diesel cenejši od sosednje Petrolove črpalke , zaenkrat prodajajo samo te dve vrsti goriva .

Predvidevam, da bo tole akcijska cena in bo kasneje cena kakih 5 centov nižja od petrola 🙂

ja super. samo včasih malo zamešajo cevi med sabo. da dizelaši tankajo bencin in podobno.
ampak glavno, da je 12 centov manj, nima veze, če te morajo šlepat…

nova
Uredništvo priporoča

Če si pomotoma zamenjaj cevi, ne vali krivde nanje.

Če si pomotoma zamenjaj cevi, ne vali krivde nanje.[/quote]

malo hecno je, če to naredi kar dvanajst avtov zaporedoma, kaj misliš???

Če si pomotoma zamenjaj cevi, ne vali krivde nanje.[/quote]

malo hecno je, če to naredi kar dvanajst avtov zaporedoma, kaj misliš???[/quote]
Važno, da se Petrolu to ne more zgodit , dovolj, da je eden namerno ali ne, zamenjal cevi in ostalih 12 ni opazilo , mislim pa da mal nakladaš 😉

nič ne nakladam…. in ni šlo samo za zamenjavo cevi pri pumpah…

http://forum.bmwslo.com/showthread.php?t=95657&page=9

konkurenca pri forumih je huda… ne pusti objavljat linkov

skratka na bmw forumu piše tole

[/quote]
temu se reče poporodne težave, se zgodi 😉

Ah, sigurno je slabši bencin, k ni slovenska roba.


Ja Petrol ga sam črpa v kleti poslovne zgradbe, čisti slovenski prizvod 😉

V mojo makino 2.4 bencin tankam najdražji 100 oktanc….pa ne na petrolu….
In mi dol visi za cente gor-dol…konc meseca to znese nekaj pirov…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

kolk je meni znano bolj težko vsatviš dizlovo pištolo v bencinara, oz. je sploh ne moreš. pol si pravi umetnik da to nardiš. za kontra pa,……. po moje pištolo zamnejat je težko, je pač treba prebrat kaj piše na njej.

Kaj pa pir, katerega tankaš, tudi najdražjega 8 oktanskega, pardon, 8 procentnega?

Jasno, da:

Petrol mafija.

Kaj pa pir, katerega tankaš, tudi najdražjega 8 oktanskega, pardon, 8 procentnega?[/quote]

Jah, če bi bla naša zahojena državica manj zahojena, bi že zdavnaj imeli dost več pub-ov in dost več izbire pira po malenkost višjih cenah kot naša jajca, ker bi se ga tolk več požrlo…ker sta pa raji zadost dobra kozu in komunajzar, si pa noben s kafičem ne upa reskirat…
Svoje cajte sem užival v Londonu v Trzinu, ko so še imeli dost dobrih točenih pirov, med njimi tud Tennentsa 8 voltnega…od štirih komadov nisem našel vrat za izhod…

Ker pa je z izbiro tko kot je , pa pijem skoraj vedno kozla v flaši, če je možnost…ostalo je žlabudra…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Zakja že? Dolga leta točimo pri njih vse brez težav. Da en omenim kave za na pot…ampak kar je Slovensko je itaq zanič, ko pa jodlarji privlečejo svojo kramo čez Alpe pa jo prodajajo za nekaj centov ceneje pa navali narode..joj ste naivni 🙂

Kaksna je nova cena hofer crpalk od 11.12.2012?

hvala

New Report

Close