Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek holja

holja

seveda…samo pozorno preberi, katera pupi je še ledig……da te ne bomo težave povzročili, ko se bomo eden čez drugega..hihihiih

zdaj pa veselao v akcijo in lepo pozdravljen….

ps. en skromen nasvet: bolj jih boš “mazal” bolj bojo suhe….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hojla …vitki…lepo jutro, lep dan in upam, da si se imel včeraj z nami lepo in da ostajaš še naprej naš…cmoka…za pogum, da prideš nazaj tudi danes…da se vrneš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čauči Vitki … Enga cmočka na smrčka samo zate … pa … normalno da si dobrodošel … vsi so dobrodošli v kletki … vse dokler ne začnejo delat pi*darij … Pol pa nej se pazijo … tisti … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… na, še z moje strani lepo dobrodošel, pa enega smoka na lička za pogum…

Saj smo vsi bili enkrat na začetku, ne boj se, tam pa tam se malo stepemo, zgrizemo, popljuvamo, poseksamo, zjočemo…. pravzaprav pa smo kot ena velika družina. Samo ateja pa mamike še nismo določili – pa je bolje, verjemi, ker potem ne bi smeli brati, kako onadva seksata…:-))))

lepo povedano , ni kaj )?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

imamo večjo izbiro….

Aja, najbrž te moti tista o pljuvanju, ne?! O.K., saj sem strupek doma pustila.

Cmoka za lepši dan. A si še moj prijatelj?! :-)))

Ja zate je večji izbor, meni pa ena minus, heheheheheehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

saj kar pravilno razmišljaš…:-)))
Pravzaprav pa – zdrava konkurenca je pa vedno dobrodošla, ne?! Potem bo tudi ponudba na malo višjem nivoju…. se bomo tako trudile za vas, da…:-))))

čemu bi bil jezen ,………

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

saj prvim da tud koruznic ne delajo več takih,….hehehehehe
(to mislim na mojo)

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Prav, sem že dobre volje…

:-))))))))))))))))))))))))))))

cmoka…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close