Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hormonske tablete in zanositev

Hormonske tablete in zanositev

Zivjo mamice… Eno vprasanje…jemljem hormonske tablete RETITREN svetuje se da se v tem obdobju ne zanosi, ampak se je zgodilo, otroka zeli m obdrzati. Sedaj mi bodo vrjetno svetovali splav (brez vednosti da zelim obdrzati otroka) noseca sem komaj 2-3tedne( vsaj tako je pokazal test nosecnosti) Ginekologa bom seveda obiskala ampak me zanima ce je imela katera tako izkušnjo da je zanosila kljub jemanju teh tabletk ali kakrsnih koli drugih hormonskih tabletk pri katerih se nosecnost odsvetuje, pa da je bilo potem vse vredu?

Pozdravljena,

sama jemljem retitren za akne…ne vem, kako si se odlocila glede otroka, vendar to zdravilo lahko povzroci hude okvare na plodu…vse dobro

Zivjo me zanima ce ste jemljali retitren kaj vam je pomagalo tudi ja sam dobio te tablete pa me zanima ce te tablete pro pomagajo hvala

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Swingbraun, 17.10.2021 ob 12:02

Zivjo mamice… Eno vprasanje…jemljem hormonske tablete RETITREN svetuje se da se v tem obdobju ne zanosi, ampak se je zgodilo, otroka zeli m obdrzati. Sedaj mi bodo vrjetno svetovali splav (brez vednosti da zelim obdrzati otroka) noseca sem komaj 2-3tedne( vsaj tako je pokazal test nosecnosti) Ginekologa bom seveda obiskala ampak me zanima ce je imela katera tako izkušnjo da je zanosila kljub jemanju teh tabletk ali kakrsnih koli drugih hormonskih tabletk pri katerih se nosecnost odsvetuje, pa da je bilo potem vse vredu?

Otrok je zdrav fantek 🙂

Živjo ,zanima mr ob jemanju Retitrena kako si pomagate ,imam zelo isušeno kožo,ustnice ,,,,seveda se mažem ,mazilo iz smilja in labele🤷‍♀️  vsak odgovor dobrodošel hvala.

New Report

Close