Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek horoskop

horoskop

To je razlaganje astroloških znamenj po učbeniku. Jaz sem ognjeno znamenje, pa mi zračna znamenja (razen izjemoma vodnar) ne ustrezajo. Prej bom prijateljevala s kakšnim škorpijonom ali bikom kot s tehtnico ali dvojčkom.

Vedno je treba pogledati: sončno znamenje, ascendent, luno, MC, IC, položaj venere in marsa.
[/quote]

Zanimivo, da sem leta nazaj prijateljeval s strelko. No pa da povem še naprej venera je v vodnarju, MC in mars sta pa v devici.
[/quote]

Tole je pa zanimiva kombinacija venere v vodnarju in marsa v devici. Po eni strani naj bi ti bile všeč markantne, izstopajoče ženske, po drugi strani pa imaš stroge kriterije glede partnerske zveze, saj zahtevaš popolno predanost.

seveda so ovnice zanj, tam ima peto hišo. Dvojčicam prinaša srečo in jih materiano obdaruje. Venera v vodnarju daje varljiv čustvene nezaželhenosti v odraščanju – občutek da ga mati ni marala.

in če praviš, da imaš 52 let, potem ne moreš imeti marsa v devici

Kam spadam, če imam 19 let, rojen sem 1997?
Res bi rad izvedel svojo astrološko karto.

Hvala. ☺

za natalno karto-horoskop bi potrebovala: datum rojstva, točen čas (uro, minuto) rojstva in kraj rojstva…da pogledamo, katero nebesno znamenje je vzhajalo v času, ko si se rojeval, katero je bilo točno nad tabo…kje so se nahajali planeti pomembni zate…..in seveda sonce….

Rojen sem bil 15.12.1997 v Brežicah ob 11:10.

Ok. 13.02.1965 ob 1h45min zjutraj v Kranju

drug drugega programiramo

Zanimivo, da sem leta nazaj prijateljeval s strelko. No pa da povem še naprej venera je v vodnarju, MC in mars sta pa v devici.
[/quote]

Tole je pa zanimiva kombinacija venere v vodnarju in marsa v devici. Po eni strani naj bi ti bile všeč markantne, izstopajoče ženske, po drugi strani pa imaš stroge kriterije glede partnerske zveze, saj zahtevaš popolno predanost.
[/quote]

Razlikujem med prijateljsko vezo in med partnersko vezo.

drug drugega programiramo

Ok. 13.02.1965 ob 1h45min zjutraj v Kranju
[/quote]

Natalno karto lahko izračunaš na spletni strani Lunin net. Ni ti treba podatkov tu gor puščat.

Rojen sem bil 15.12.1997 v Brežicah ob 11:10.
[/quote]

imaš zelo lepo natalno karto- horoskop, rojen si v znamenju strelca, ascendent vodnar- to znamenje je, ko si se ti rojeval, s tvoje točke gledanja, vzhajalo in ti daje pečat, kakko te ljudje dojemajo, kakšen je prvi vtis, ki ga daješ….imaš zelo dobre karmične aspekte, večkrat v življenju te bo rešila nepričakovana sreča, prijatelji ti bodo vedno naklonjeni, v življenju boš imel pozicijo, mikajo te tuje dežele. Glej, resnično imaš velike možnosti, na tebi je , da jih uresničiš!

Ok. 13.02.1965 ob 1h45min zjutraj v Kranju
[/quote]

Natalno karto lahko izračunaš na spletni strani Lunin net. Ni ti treba podatkov tu gor puščat.
[/quote]

Vem, saj to natalno karto imam že dolgo časa narejeno. Prvo natalno karto sem si izrisal s pomočjo tabel efemerid. Kar se pa tiče teh podatkov so vsi podatki na raznih serverjih o vseh nas razpršeni naokrog.

drug drugega programiramo

New Report

Close