Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Horoskop… Katero znamenje vam je najbolj seksi in zakaj?

Horoskop… Katero znamenje vam je najbolj seksi in zakaj?

Najbolj privlacni moski so ovni in strelci, samo zvestoba jim je pogosto tuja. Najbolj nezanimivi moski pa so kozorogi, ribaki in tehtnice.

Sorry … motiš se ….. Justin Bieber je ribak … in najstnice so padale v nezavest na njegovih koncertih …

Prevara boli.
Jaz razumem avtorico tega obsežnega eseja, da goji tako zamero do bivšega.
En velik objem in zavrhan koš sočutja.
No, čas celi rane.
Vse dobro ti želim!
[/quote]

Jaz sem pa pomislila, da je bil tako slab ljubimec

Jon Bon Jovi tudi riba, pa ni deloval/deluje slabo. Mogoče komu, ki ga osebno pozna, to pa ja.

Fernando Colunga alias Jose Armando je tudi ribi 😉 Pred leti povzročil množično vzdihovanje žensk po svetu in pri nas 😂

"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."

in Cindy Crawford st tudi zelo lepi in karizmatični ribici.

Mogoče je pa vsaj na znotraj psiho – če so Ribaki tak podn. 🤔

Sorry … motiš se ….. Justin Bieber je ribak … in najstnice so padale v nezavest na njegovih koncertih …
[/quote]

Sluzavec je pa res. :))) Glej, vsak ima pravico do svojega okusa.

Jon Bon Jovi – tipična razvodenela prezenca. Saj je mogoče na ošvrk lahko videti nekoliko v redu, a ko se postaviš pred njega, ti začne kar izginjat iz vidnega polja, ko megla, ki se razkraja. Tipična ribja zabrisanost in nedoločnost.

Justin Bieber – joke že sam po sebi. Ja, saj, točno v to gredo moški ribe. V nek eksces, ki ga v resnici sploh ne znajo obvladat, ki ga niti ne znajo sproducirat (kot recimo Madonna), ampak se nekaj zajebavajo, potem se pa zgodi bieberomanija, jih pa lahko vsak prekupčevalski nigger okoli obrne, ker sam nima niti pikice neke trdne osebnosti v sebi, pri 23 letih pa jokca, kako težko je breme slave. Da ne omenimo, da je pri teh letih iz sebe že naredil spako. Nivo stabilne osebnosti globoko pod ničlo, zanimivost življenjske usode na ravni pasje radosti!

Sharon Stone in Cindy Crawford – ženske ribe se znajo mogoče za piko malo bolje unovčiti kot moški, a rezultat je zelo podoben: Sharon Stone zgradila slavo na prekrižanih nogah, potem pa od nje NIČ VEČ. Cindy Crawford pa na piki nad ustnico. Lahko da sta bili megazvezdnici, ampak da postaneta taki NIČLI po vsem tem, tako nepomembni, neopazni, nezanimivi, neaktivni, brez kakršnihkoli vplivov na svet, na svoj foh, je pa zaslužno samo njuno ribovstvo.

Moraš pa priznati, da je Albert Einstein pa pustil nekoliko vpliva na ta svet?
No, to ne moreš zaninikati. 🤔

Prisegam na rakico, jaz sem bikec.

Moraš pa priznati, da je Albert Einstein pa pustil nekoliko vpliva na ta svet?
No, to ne moreš zaninikati. 🤔
[/quote]

Kot da nimam odgovora na to! Je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo kdo privlekel ven Einsteina.
Prvič, nikoli in nihče ne bo priznal, koliko je v resnici k njegovemu odkritju prispevala njegova žena! Se je že precej nakazalo, da sam Einstein le ni bil tak bulletproof genij sam zase. Ampak dobro, nekaj je pri svojih enačbah tudi imel prste zraven. Kot drugo pa, pri vsej tej svoji genialnosti (zdaj vemo, da je je precej odpadlo na ženo) se je Einstein zapičil v razsikovanje ene zadeve, za katero se je kmalu izkazalo, da je slepo črevo, in so fiziki že temeljito dokazali, da ne bo nič iz tega (in še danes ni), ampak Einstein je gonil to svoje in praktično zafrčkal svoj “genij” za neko dokazano neuporabno stvar! Detajle si poiščite sami, ampak nekaj v smislu, da je hotel v eno teorijo zbasat čuda stvari, ki tja sploh ne sodijo. Kot Sharon Stone ali Justin Bieber: najprej velik halo, potem pa samo še prdec v zrak. TIPIČNO ribje!!! Ni bil Einstein nobena izjema!

Moraš pa priznati, da je Albert Einstein pa pustil nekoliko vpliva na ta svet?
No, to ne moreš zaninikati. 🤔
[/quote]

In on se ti zdi seksi? :)))

Seksi je tisto kar pač vidim…

Astrologija je konstrukt.

Si vis pacem, para bellum.

Na kaj? Vraževerje?

Jeeeeeee, super tema za se skregat znamenjih, v katerih smo rojeni. :-))

Morda pa iz tega vendarle lahko potegnemo eno dobro vprašanje: Ali kdo izbira partnerje glede na to, a katerem znamenju so rojeni?

Kot da nimam odgovora na to! Je bilo samo vprašanje časa, kdaj bo kdo privlekel ven Einsteina.
Prvič, nikoli in nihče ne bo priznal, koliko je v resnici k njegovemu odkritju prispevala njegova žena! Se je že precej nakazalo, da sam Einstein le ni bil tak bulletproof genij sam zase. Ampak dobro, nekaj je pri svojih enačbah tudi imel prste zraven. Kot drugo pa, pri vsej tej svoji genialnosti (zdaj vemo, da je je precej odpadlo na ženo) se je Einstein zapičil v razsikovanje ene zadeve, za katero se je kmalu izkazalo, da je slepo črevo, in so fiziki že temeljito dokazali, da ne bo nič iz tega (in še danes ni), ampak Einstein je gonil to svoje in praktično zafrčkal svoj “genij” za neko dokazano neuporabno stvar! Detajle si poiščite sami, ampak nekaj v smislu, da je hotel v eno teorijo zbasat čuda stvari, ki tja sploh ne sodijo. Kot Sharon Stone ali Justin Bieber: najprej velik halo, potem pa samo še prdec v zrak. TIPIČNO ribje!!! Ni bil Einstein nobena izjema!
[/quote]

Katero znamenje ti je pa fajn? da si proti ribam je že jasno. 😉

Ko maš enkrat levinjo v postli, ti je cel lajf žal, da si jo ven spustil! Nobena ni več tako dobra.
Strastna ženska, polna ljubezni in življenjske energije.

Ribe so za moškega NAJSLEBŠE MOŽNO ZNAMENJE! Tako nevrotičnih, spužvastih, brezhrbteničnih, medlih, bojazljivih, neuporabnih, nezanimivih, vodenih ne-tič-ne-miš ljudi, kot so moški ribe, ni na svetu!
Ribe so zares najslabše možno znamenje, tako za ženske kot za moške, a za moške še posebej izrazito, kot da bi vino naredil iz enega grozda v 250-litrskem sodu – ostalo zaliješ z vodo! Nič od nič! Moški ribe nimajo nobene pristne seksualne energije, so popolnoma seksualno razvodeneli, to pa kompenzirajo z nekimi racionalnimi intelektualističnimi izmisleki, ki so prisiljeni, nenaravni, imitacijski, naučeni, nakalkulirani, zato moški ribe radi zapadejo v neke perverznosti in ekscese, a to ne izhaja iz njihove naravne seksualne pohote, iz pristne, življenjske gonske energije, ampak iz domislekov, cerebralnih, intelektualističnih zafrkancij, ločenih od neposrednih potreb telesa. Moški ribe se znajo samo spakovati, glumiti navzven, delati škandale zaradi škandala samega ali pa pretiravati, samo zato, da pretiravajo, medtem ko znotraj sebe nimajo nobenega organskega, naravnega jedra, ampak samo nekakšno razvodenelo sluz, ki je ne moreš ne zagrabiti, ne opredeliti, ne spoštovati. Ribe so dejansko popolni izmeček človeštva, neuporabni, nepomembni, zavrgljivi, pogrešljivi. Ponavadi imajo že obrazne poteze take, da ne veš, a je a ni, nek razvodenel, neopredeljen, nefokusiran, cankarjanskomaterski cmerav, zamegljen, kalužast pogled brez iskrice strasti, konkretnosti, odločnosti, mediteranske gostote in predirljivosti. So nezapomnljivi pejnovrit mečkači, ki po petih minutah že izgubijo vso energijo in so samo še kup nekega nedoločnega, neartikuliranega mevžljenja, ob katerem ne veš, a bodo bruhali, a morajo odit na urgenco, a so zaspani, migrenozni, slabe volje ali pa so morda izgubili vse duševne funkcije in samo še avtomatsko dihajo. V družbi se ne znajo nikoli uveljaviti, takoj postanejo zoprni, zmrdnjeni, naveličani, intelektualne zmožnosti jim padejo za 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ne znajo več stavka povedati do konca, če pa že, pa edino na nevrotičen, kričav, spakljiv, diva-style način in potem spet mrk, zmrda, naveličanost, vodenost, neopaznost, nepomembnost.
Skratka, ga ni slabšega in bolj deklasiranega znamenja, kot je ribi, in ni bolj nepomembnih, odvečnih, nerodnih, neuporabnih ljudi v nadlego človeštvu, kot so osebe, zlasti moški, rojene v ribah!
[/quote]

Dodajam glas proti ribam. Ne bi mogla boljš opisat! Sam stran od njih.

Zagotovo strelec.
Je napol moški, napol konj.
Bolj sexi kot tako 😉

hm…jaz, škorpionka, imam ribaka doma.
pa ne morem zdaj o kakem trpljenju poročat…
to, da bo moja beseda glavna, mi je bilo jasno že kar na začetku, a sem vzela v zakup (npr. povej, kam greva na morje, kdaj si moram dopust vzet in koliko bo to stalo). pa tudi to, da bi mi zdeval vse in še več. rajši vidi, da on nima, kot da jaz nimam. ali pa, bognedaj, da otrok nima!

Katero znamenje ti je pa fajn? da si proti ribam je že jasno. 😉
[/quote]

Moškim najbolj pašejo znamenja oven, dvojčka, lev, kozorog in vodnar. To ne pomeni, da so najboljši, znajo biti kar orenk pain in the ass, ampak imajo gušt! Eno osnovno, naravno, pristno veselje do življenja. Že moški device in škorpijoni so bolj tako tako, polno je pri njih enega picajzlenja, skrbi, tuhtanja. Biki so dejansko tip človeka, ki višek življenja vidi v valjanju v hlevu. Tehtnice in strelci so mogoče še najbolj nevpadljivi, nevtralni, pač taki, da lahko tudi ne bi bili nobeno znamenje. V veliki nevarnosti pa so raki. To je mogoče še drugo znamenje, ki ni za moške. Imajo to srečo, da so ribe res katastrofalno zavožene, slepo črevo, strel v prazno, zato so raki za odtenek bolj sprejemljivi. Ampak rak, to je znamenje za Muco Copatarico, za Mojco Pokrajculjo, za pridno, krotko gospodinjico, ki višek svojega življenja vidi v pometanju svojega domeka in to je to. Ni to za moškega.
Ženskam pa kljub popularnemu mnenju ne paše znamenje leva. Ima namreč vse tiste dobre kvalitete, ob katerih si dejansko rečeš: Škoda, da je ženska. Nekako ne pobere jih v njihovem pravem obsegu. Kot Amazonke, ki so si odrezale eno dojko, da so lažje streljale z lokom. Nekaj se izgubi, pa čeprav so vse kvalitete tam.

Moškim najbolj pašejo znamenja oven, dvojčka, lev, kozorog in vodnar. To ne pomeni, da so najboljši, znajo biti kar orenk pain in the ass, ampak imajo gušt! Eno osnovno, naravno, pristno veselje do življenja. Že moški device in škorpijoni so bolj tako tako, polno je pri njih enega picajzlenja, skrbi, tuhtanja. Biki so dejansko tip človeka, ki višek življenja vidi v valjanju v hlevu. Tehtnice in strelci so mogoče še najbolj nevpadljivi, nevtralni, pač taki, da lahko tudi ne bi bili nobeno znamenje. V veliki nevarnosti pa so raki. To je mogoče še drugo znamenje, ki ni za moške. Imajo to srečo, da so ribe res katastrofalno zavožene, slepo črevo, strel v prazno, zato so raki za odtenek bolj sprejemljivi. Ampak rak, to je znamenje za Muco Copatarico, za Mojco Pokrajculjo, za pridno, krotko gospodinjico, ki višek svojega življenja vidi v pometanju svojega domeka in to je to. Ni to za moškega.
Ženskam pa kljub popularnemu mnenju ne paše znamenje leva. Ima namreč vse tiste dobre kvalitete, ob katerih si dejansko rečeš: Škoda, da je ženska. Nekako ne pobere jih v njihovem pravem obsegu. Kot Amazonke, ki so si odrezale eno dojko, da so lažje streljale z lokom. Nekaj se izgubi, pa čeprav so vse kvalitete tam.
[/quote]

Pa kaj je tebi v življenju storil en ribak, da imaš tak negativni besedni zaklad proti njim? Resno?

Hmmmm…sem kozoroginja pa bi se mogoče morala strinjat, večino časa pain in the ass, ampak imam tisto nekaj, za nekoga ki vztraja 😉

meni pa sicer toptoptop moški tehtnice :)))))

Od najslabšega do najboljšega: ribi, škorpijon, rak, bik, kozorog, tehtnica, vodnar, devica, dvojčka, strelec, oven, lev

New Report

Close