Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek horoskopi….dnevni

horoskopi….dnevni

muca… ma tko slabo pa tud ne more bit no doma…

viš. tud men tuki, v službi posije sonce… če ne drugač… v obliki foruma 😉 al pa.. ko grem ven .. na dvorišče pa v daljavi vidim.. sonce… ma je res, ni vse tako črno, kot se vidi na prvi pogled… ni

muca, naj ti doma sije sonce… tudi ponoči 🙂

heheh hvala ti..no..sej res ni vse tako črno..samo zgleda tako!!
Ma jest vedno pravim tako,da mora človek doma uživat…se mora dobro počutit,,,,Ma mene pa srce vleče drgam…Tuki mi je muka bit!
Ljubim,sonče,ptičke,rožce,ma rada imam svetlobo…Jep tuki kjer sem,pa jo mam zelo malo…Prašej zajčka pa MAričko…
Ma jest se tuki ne počutim dobro pa konc…Da bi blo kej šans bolj slabo izgleda kje drugje…Mogoče nekoč,sama z otroci..o ja…viš..želja velika mogoče pa nekoč bo!

jep sončki ste pa vsi vi…oo Jani kolk jest to dobro poznam…zato pravim,da mama zlo slično..ti v službi jest doma…Kevder je kevder…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hahahahahahaha, no muca, vsaj mal humorja si dobila nazaj.. ja, kevder je kevder :))))))))))))))))))))))

Aham..:))) Lupčka****
Sej za humor sem jest zmeri….:)))))***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))) ja lepo :))))

New Report

Close