Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hot girl summer

Hot girl summer

S prijateljicami smo na morju na Hrvaškem. Nedavno sem se razšla z mojim dolgoletnim partnerjem in so se odločile, da me malo razveselijo, da ga odmislim in pozabim. Iskreno meni ni bilo do tega, potem smo pa na otoku nekaj spile, malo plesale in ena me je izzvala, da naredim Hot girl summer izzive. 20 izzivov ali pijem za kazen, če kakega ne opravim. Bilo je vsega, od tega da naredim selfie z natakarjem, do tega da pokažem joške mimoidočim na ladji, nazadnje pa je izziv zahteval, da primem enega neznanca za rit! Jaz sem zelo sramežljive narave in pol izzivov nisem želela opraviti, zato sem morala piti. A bilo mi je že slabo ob sami misli na vodko z jagodo, da sem se odločila, da bom raje sprejela izziv in enega tipa prijela za ta zadnjo. On se je obrnil in nasmehnil, me potisnil ob steno in se prislonil name. Tako sem bila pijana, da nisem čutila ne rok, ne nog, nisem se upirala, ker mi je na nek čuden način pasalo. Godila mi je pozornost, bil je res lep, kot en Grk. Dišal je po enem znanem parfumu, vendar se sedaj ne spomnim katerem. In nič, malo po malo se je situacija razgrela do te mere, da sva končala zadaj v skladišču in imela spolni odnos. Ne vem ali sva bila zaščitena ali ne, ne vem niti njegovega imena, spomnim se vsega a mislim da ga nisem niti vprašala. Potem ga nisem videla več, ne vem ali je končal v meni ali ne. Šla sem nazaj k prijateljicam, ki so me iskale in peljale v apartma. Sedaj sem se zbudila in ne vem kaj si misliti, zmedena sem, rada bi ga spet videla, po drugi strani me je sram le kaj si misli o meni? Skrbi me ali sem morebiti zanosila? Kaj pa če imam spolno bolezen sedaj?

Njim še nisem povedala, ali jim sploh?

1. To da si seksala se ne sekiraj

2. ko prides domov po 14 dneh naredi nosecniski test

3. pogooglaj po kokih tednih se splaca naredit test za spolne bolezni  in pojdi. Zihr je zihr

4. Sedaj pa uzivaj na morju

Ljubica,

kot je nekdo napisal že zgoraj – za sedaj uživaj na dopustu. Danes vzemi jutranjo tabletko (dobiš v lekarni), ko prideš domov pa se testiraj za spolno prenosljive bolezni in za vsak slučaj opravi še test nosečnosti. Vse bo okej!

Dandanašnji imate pa res blesave igrice.In ti jih celo izvajaš? Po moje se ti je vse skupaj sanjalo, ali pa nimaš nič v glavi, da počneš prismodarije.In vlečeš za rit neznance, potem pa še seksaš z njimi …

Odgovor na objavo uporabnika
Zin381, 05.07.2023 ob 16:24

S prijateljicami smo na morju na Hrvaškem. Nedavno sem se razšla z mojim dolgoletnim partnerjem in so se odločile, da me malo razveselijo, da ga odmislim in pozabim. Iskreno meni ni bilo do tega, potem smo pa na otoku nekaj spile, malo plesale in ena me je izzvala, da naredim Hot girl summer izzive. 20 izzivov ali pijem za kazen, če kakega ne opravim. Bilo je vsega, od tega da naredim selfie z natakarjem, do tega da pokažem joške mimoidočim na ladji, nazadnje pa je izziv zahteval, da primem enega neznanca za rit! Jaz sem zelo sramežljive narave in pol izzivov nisem želela opraviti, zato sem morala piti. A bilo mi je že slabo ob sami misli na vodko z jagodo, da sem se odločila, da bom raje sprejela izziv in enega tipa prijela za ta zadnjo. On se je obrnil in nasmehnil, me potisnil ob steno in se prislonil name. Tako sem bila pijana, da nisem čutila ne rok, ne nog, nisem se upirala, ker mi je na nek čuden način pasalo. Godila mi je pozornost, bil je res lep, kot en Grk. Dišal je po enem znanem parfumu, vendar se sedaj ne spomnim katerem. In nič, malo po malo se je situacija razgrela do te mere, da sva končala zadaj v skladišču in imela spolni odnos. Ne vem ali sva bila zaščitena ali ne, ne vem niti njegovega imena, spomnim se vsega a mislim da ga nisem niti vprašala. Potem ga nisem videla več, ne vem ali je končal v meni ali ne. Šla sem nazaj k prijateljicam, ki so me iskale in peljale v apartma. Sedaj sem se zbudila in ne vem kaj si misliti, zmedena sem, rada bi ga spet videla, po drugi strani me je sram le kaj si misli o meni? Skrbi me ali sem morebiti zanosila? Kaj pa če imam spolno bolezen sedaj?

Njim še nisem povedala, ali jim sploh?

Kot pravijo moji tam dol: Ćero moja, poslije jebanja nema kajanja,

Predlagam da pises Branetu, bo ziher pomagu.

Odgovor na objavo uporabnika
Gatus Cativus, 07.07.2023 ob 17:35

Predlagam da pises Branetu, bo ziher pomagu.

🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 07.07.2023 ob 17:37

🤣🤣

🤣🤣🤣

No, jaz navijam za dojenčka. Bo full luškano, ko en Grk. Poročaj, k a j bo. Mislim, da po 14 dnevih test nosečnosti prime. Kolegicam povej, pol, ko boš zares noseča, prej nima smisla. Čakamo novico.

Če ga še 1 X srečaš, če si še tam. Si za vsak slučaj pridobi podatke. Da boš vedela, koga tožit za očetovstvo. Ali še bolje, poparčkaj se. Da bo imel otrok očeta.

Inn. kolk ste stare , najstnice…, da se greš take trapaste igrice, …nimaš svojega jaza,  kančka razuma, da rečeš- ne grem se vaših blesarij…torej- sprejmi odgovornost in posledice takšnih dejanj. Ker vedno najdejo take tipice -naivnice kot si ti…to niso prijateljice, žal..,.ko bo zagustilo bodo s.pi.zdile…ne računaj ti na njih podporo…ajajajjj !!!

jep, jast tut ne vem, v teh razvitih cajtih, kje se najdejo še take zmešanke, v nekih družbah, deklet ali pa mešano, ki jih vsak, ki ima pet minut cajta , scat pelje na ene otroške fore, . pol se pa te kvazi frendice tolk naslajajo nad temi ubogimi puncami, ki bi očitno naredile vse, da bi bile sprejete . madonca ali se nič ne cenite, spoštujete, da znate po mizi udart pa rečt NE je ne, jaz tega ne bom počela, tle je meja,  zastopiš …??? pa spoštuj to ! tko pa vse požreš kar se ti zmislijo, ha, ha, ha, pa mal te napijejo, seveda se z enimi da, …pa probaj ti enako naredit z eno od njih…aaa, to pa ne bo šlo ,kajne, se ti bo takoj uprla, …jep, jep..lekcije, punca, lekcije, ki te lahko stanejo marsičesa, ….

je to tko , kot pri skupini vaških pijančkov, točno vedo koga bodo napili, mu vlivajo, daj Janez, daj, še enega, pa še enega, ko pa omaga, ga dostavijo ženki, pa hitro se poslovijo. samo, da niso oni v tem. to ti je ta priliznjenost, ta žlehtnoba , škodit bližnjemu in se zabavat pri tem. ampak, ja seveda so frendi, kaj ne bi bili. kolk je že blo nesreč , sam pol se pa razbežijo. banda primitivna.

Jaz pa sem mislil, da si se zasekirala, ker nisi ugotovila, kateri parfum je imel….

Drugace pa zgodba za 3 od 10.

New Report

Close